Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αποδειξη υποταγης

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος steliossv, στις 25 Φεβρουαρίου 2016.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Το ποιος θα σπάει και θα καθαρίζει τα φυστίκια τα αράπικα στο μπολάκι και ποιος θα τα τρώει, όσο έχει μπαλα στην τιβι, είναι κάτι που το ξεκαθαρίζουμε πάντα από την αρχή  
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν επιτρέπουμε στο υ, να μας υποδείξει το είδος της καλλιτεχνικής ταινίας αισθησιακού περιεχομένου (τσόντα) που θα παίζει στο σαλόνι το βράδυ. Είναι κόκκινη γραμμή.
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Το σταμάτημα παροχής διάφορων εθελοντικών υπηρεσιών του υ, όταν το Κ δεν έχει καμία όρεξη ή οταν το Κ έχει δουλεια.  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

      

     
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Πολύ εργατικά κορίτσια. Σκάψανε, κουράστηκανε δεν λέω αλλά να.. το βρήκαν τελικά το πετρέλαιο. Ο ευρών αμοιφθησεται  
    Μου αρέσουν αυτά τα άτομα, ανοίγει η καρδιά μου  
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2016
  6. mariskasl

    mariskasl New Member

    τα παντα.
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    αναζητας σοβαρες απαντησεις σε πρωιναδικο ?
    (τηλεοπτικη φλυαρια χαριν τηλεθεασης)
     
  8. Να μου φέρνει τις παντόφλες όταν της το ζητήσω
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Απόδειξη υποταγής....
    Χμμμμ, δε νομίζω ότι χρειάζεται, ειλικρινά.
    Εκείνος ξέρει ότι θα κάνω τα πάντα γι Αυτόν, ό,τι και να μου ζητήσει, όσο ακραίο και να είναι ή να φαίνεται, κι εγώ ξέρω ότι δεν θα μου ζητήσει ποτέ κάτι που δεν μπορώ να δώσω ή να κάνω.
    Κι αυτό είναι που μου δίνει απεριόριστη δύναμη και πίστη ότι μπορώ να κάνω τα πάντα!
    Μα είναι εντελώς απλό.
    Αν μου πει να πέσω στην φωτιά, δεν θα διστάσω ούτε στιγμή, θα είμαι ήσυχη ότι είναι απόλυτα βέβαιος ότι μπορώ να βγω αλώβητη και πιο δυνατή από μέσα της. Είναι η υπερβατική δύναμη της πίστης, της απόλυτης εμπιστοσύνης στον Άλλον, αυτή που μας δίνει φτερά, να κάνουμε ακόμη κι αυτά που μοιάζουν φαινομενικά εντελώς έξω από μας, ή εντελώς αδύνατα.
    Impossible is nothing.
    Πως θα μπορούσα ποτέ να πω όχι στα φτερά μου?
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Αναστενάρισσα είσαι μπρέ; 

    ....ή τόσο πολύ ερωτευμένη; 
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    ό,τι πιο κοντινό στην περιγραφή της ευτυχίας έχω διαβάσει το τελευταίο διάστημα.
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    θ΄ανοίξουμε άλλο θέμα με το ερώτημα αν υπάρχει υποταγή και παράδοση χωρίς έρωτα και δεν το θέλω, αλλά ναι κι απ΄τα δύο είμαι, πειράζει?