Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αποδειξη υποταγης

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος steliossv, στις 25 Φεβρουαρίου 2016.

  1. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Το νήμα πήρε την απάντησή του από την οπτική γωνία των υ.

    Από την Κ. οπτική γωνία, ένα μεν, υποχρεωτικό δε, βήμα παραπέρα.
    Αν ο Κ. απαιτεί ή έχει την ανάγκη να αποδεικνύεται η εξουσία του επί της υ., δεν είναι Κ.
     
  2. angel42

    angel42 Regular Member

    Οι μικρές και οι μεγάλες υπερβάσεις... Α.
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    οχι καλό μου, γιατι να πειράζει , ισα -ισα, ...
    αλλά μια κι είσαι κι απο τα δύο, δίδαξε με το πρώτο, αν προλαβαίνεις πριν καταφθάσει το εκκαθαριστικό της εφορίας, θα μου χρειαστεί! 
     
  4. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    την κυριακη μονοι στο σπιτι της ειπα.γδυσου κ αρχισε να χαιδευσαι θελω να σε παρω ματι.πεσανε δυο χαστουκια γιατι αργησε.εκει που χαισευοτανε πηγα απο πανω της εχυσα επανω της κ την υποχρεωσα να τελειωση κ εκεινη χρησημοπ τον δονητη της.μετα δουλειες του σπιτιου γυμνη κ οταν μου ερχοτανε εριχνα μερικες μπατσες στο κολο της
     
  5. Απόδειξη υποταγής!!! Χμ πολύ ωραίο θέμα! ας πω κι εγώ λοιπόν την άποψη μου..
    Η καλύτερη απόδειξη υποταγής του Κύριου Μου προς το πρόσωπο μου (με κεφάλαιο και το κ και το μ!!μην με πουν υποτακτική γιαλαντζι!!!!)είναι να έχει μόνο εμένα για να ικανοποιεί τις διαστροφές του..Να φαντασιωνετε αποκλειστικά και μόνο εμένα, να μην έχει ανάγκη καμία άλλη υποτακτικη και να νιώθει μόνο μαζί μου την ευχαρίστηση της όποιας βδσμικης τελετουργίας..
    Επίσης να γνωρίζει τι ακριβώς με ικανοποιεί και να μου τα προσφέρει χωρίς να τα ζητήσω,να προσέχει τα μαλλιά μου και να μην μου τά τραβά πολύ δυνατά γιατί σπάνε και κάνουν ψαλιδα... τέλος να πω ότι η μεγαλύτερη ίσως απόδειξη υποταγής του κυρίου μου είναι το να μου δίνει από τις τηγανητές πατάτες του γιατί τις δικές μου της έφαγα πρώτη όλες..
     
  6. Pain-Inducer

    Pain-Inducer Premium Member

    κοκκινη γραμμη σαν ποιες κοκκινες γραμμες ? της κυβερνησης μας?
     
  7. Pain-Inducer

    Pain-Inducer Premium Member

    μου θυμιζει κατι αυτο ...δικος μου ειναι ο Κυριος οτι θελω τον κανω ...
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν νομίζω να τολμήσουν τίποτα δηθεν υ να σπάσουν το αυγό του Κ τους , μπροστά σε τόσο κοσμο μέρα που είναι;
    Με το κουταλάκι προηγουμένως θα κάνετε ένα μικρο ρήγμα, ισα που να ραγίσει. Αρκεί.
    Ομορφα - κομψά - επαγγελματικά
    Την α-β θα λέμε ;

         
     
  9. katerina

    katerina Regular Member

    ... Να αντεχω να περπατω στα αναμενα καρβουνα που στρωνει στο διαβα μου!