Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απολογισμός..Time to reset or restart

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 13 Δεκεμβρίου 2016.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Το 16 εφυγε δυσσαρεστα
    Το 17 ειχε πολλα δυσσαρεστα κ ζορια
    Το 18 εχει ο Θεος...  
     
  2. dim1

    dim1 ®

    Δίνει;
     
  3. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ο Θεος;;
    Παντα δινει... 
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βάστα λόγια, φτου φτου φτου. Έχω πια αρχίσει να πιστεύω στη γλωσσοφαγιά χαχα. Καλά να είμαστε και όλα τα χρόνια όμορφα θα είναι.
    Ακόμη και τα "αισχρά", ακόμη και τα "ζόρικα". Αρκεί, να μας δίνουν κάτι, έστω κι ένα χαμόγελο στο ξεκούδουνο, ένα δάκρυ, δυο ατάκες κάποιου αγνώστου σε μια ξεχασμένη στάση λεωφορείου. Το "παρακάνω" ? Όποιος έχει ζήσει τόσο με αρκετά, όσο και μ' ελάχιστα, ίσως και να μου δώσει δίκιο. Είναι πάντα όμορφο το "ταξίδι", όσες δυσκολίες κι αν παρουσιάζει.

    Καλές ημέρες σε όλους μας ( μ' έπιασε φευγαλέα και πρώιμη χριστουγεννιάτικη καλοσύνη χαχα )....
    Και αφού κάνουμε "ταμείο", να πετάμε το "κασελάκι" στα σκουπίδια...Να πηγαίνουμε μπροστά, όσο μπορούμε ή καλύτερα, όσο θέλουμε.  
     
  5. Brigitte

    Brigitte Contributor

    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
     
  6. Δεν άλλαξε απολυτως τιποτα απο περισυ, πρόπερσι, αντιπροπερσι
     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εύχομαι τα καλύτερα  
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να είσαι καλά. Ανταποδίδω τις ευχές από καρδιάς.

    Υ.Γ.

    Η Ρώμη μου έχει λείψει. "Ζήλεψα" όταν σε διάβασα.  
     
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τότε εύχομαι να την επισκεφτείτε σύντομα για μήνα του μέλιτος!!!  
     
  10. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Βίοι παράλληλοι...
    Το 16 έφυγε και για εμένα πολύ άσχημα μια και δύο μέρες πριν τα Χριστούγεννα έχασα την μητέρα μου.
    Στο 17 όσο και να προσπαθώ δεν θυμάμαι κάτι καλό, και φεύγει με μία απογοήτευση που είχα πριν δύο εβδομάδες.
    Για το 18 δεν περιμένω τίποτα και αυτό είναι το ποιο άσχημο.
    Υ.Γ. Εκτός από την μία ελπίδα, ξέρετε αυτή που.... πεθαίνει πάντα τελευταία.  
     
  11. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Δεν μπορει...ολα καλα θα πανε  
    Θα γυρισει....
     
  12. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Θα γυρίσει η ρόδα!