Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απορίες για ασφαλή χρήση υλικού.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    ε οκ με μια απλή ταινία θα είμαι δεμένη. δε νομίζω ότι δεν θα μπορώ να ξεδεθώ αν υπάρχει ανάγκη.
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Με το gag μια χαρά μπορείς να παράγεις ήχο... Συνεννοείστε εκ των προτέρων σε κάποιο ρυθμό, ας είναι και Μορς... Βασικά μπορείς ακόμα και να μιλήσεις αν και κάπως περίεργα (αλλά δεν πάμε για ορθοφωνία εδώ)...
    Το ABS πλαστικό δεν τα πάει καλά με το οινόπνευμα. Χλιαρό νερό (με πίεση ακόμα καλύτερα) και σαπούνι άντε και Dettol για το και καλά...
    Οι ταινίες στηρίζονται και αποδίδουν όχι με το σφίξιμο, αλλά με τα περισσότερα περάσματα/τυλίγματα... (και στο shibari με σχοινιά ισχύει το ίδιο, πάνω-κάτω)...
     
    Last edited: 24 Ιανουαρίου 2017
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Δεν τα πήγαινε. Τώρα τα βρήκαμε και το abs τα πάει μια χαρά με το οινόπνευμα.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    New improved formula I guess... Νταξ λοιπόν...!
     
  5. Iagos

    Iagos Contributor

    Όσον αφορά το gag νομίζω πως οι τοποθετήσεις του @cadpmpc και της @Nepheli είναι οι πιο χρήσιμες για εσένα...

    Όσον αφορά το δεύτερο ερώτημα σου...

    Αν είσαι ακινητοποιημένη έτσι ώστε μπορείς να κουνήσεις ένα δαχτυλάκι κούνα το..

    Αν δεν μπορείς να κουνήσεις ούτε δαχτυλάκι τότε μπορείς να κλάσεις...

    Αν έχεις μια σφήνα στον κώλο και δεν μπορείς να κλάσεις τότε μπορείς να κατουρηθείς επάνω σου...

    Αν και αυτό δεν μπορείς να κάνεις, τότε σου εύχομαι καλή τύχη....

    Μας καύλωσες πάλι συντρόφισσα....