Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απραγματοποιητη Φαντασιωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος IRAKLEIO, στις 1 Αυγούστου 2014.

  1. IRAKLEIO

    IRAKLEIO New Member

    Θελω να μοιραστω μαζι σας αυτο ακριβως που λεει ο τιτλος... Δυστηχος εως τωρα δεν εχει πραγματοποιηθει αν κ δεν ειναι κατι τρελο η υπερβολικο.... θα προσπαθησω να την περιγραψω με τετοιο υφος ωστε να δημιουργισει εικονες στο μυαλο κ περιμενω την γνωμη σας γτ θεωρειτε οτι καμια κοπελα δεν δεχεται να το ζησει?????

    θελω να σε δεσω με τις χειροπεδες στο κρεβατι (χερια-ποδια),να σ δεσω τα ματια με ενα μαυρο μαντιλι να μην βλεπεις τπτ απολυτος ,μονο να σκεφτεσαι κ να αισθανεσαι...θα παρω λαδι σοκολατας κ θα χυνω πανω σου μεχρι να το νιωθεις να τρεχει πανω στο σωμα σου...θα το απλωσω με χαδια χαλαρωτικα παντου να το απολαυσεις κ μολις χαλαρωσεις τερμα θα αρχισω να σ γραφω λεξεις με τι γλωσσα μου πανω στο σωμα σου...Εσυ πρεπει να μαντεψεις τι σ γραφω με δεμενα ματια αλλα καθε λεξη που θα βρισκεις θα σου λυνω κ μια χειροπεδα ,καθε λεξη που θα χανεις θα συνεχιζω με την επομενη ολο κ πιο χαμηλα ολο κ πιο προστυχα....

    θα συνεχισω με ρουφιχτα φιλια στο λαιμο κ θα κατεβαινω αργα προς τα κατω! θα σου σκισω το σουτιεν κ θα αρχισω να σου κανω πιπιλιες κ δαγκωματακια στις ρογες,θελω να στις χαιδευω με γλωσσα κ να στις κανω μουσκεμα εντελως κ μετα να τις δυσαω να παγωνουν κ να μουδιαζουν...

    μολις χορτασω το στηθος σου θα συνεχισω να κατεβαινω ολο κ πιο κατω μεχρι να φτασω στο στρινγκακι σου να το αρπαξω με τα δοντια μου κ να στο σειρω να σ μπει αναμεσα στα μουνοχειλα.Θα στο τραβαω να σ τριβεται το κορδωνι στιν κλητοριδα και θα στο κανω μουσκεμα χωρις καν να το ακουμπισω.Θα σ κανω στην ακρη το στρινγκακι κ θα αρχισω να κανω κυκλους γυρω γυρω απ την υγρη τρυπουλα σου χωρις να τιην αγγιζω!Θελω μονο να νιωθεις την γλωσσα μ εκει κοντα να σε χαιδευει κ να σταζεις πανω της!
    Δεν θα αφησω ουτε σταγονα ,θελω να σε φτιαξω τρελα,να σε κανω να παραδοθεις στην καυλα κ να σ βγαλω τον πιο προστυχο σου εαυτο.Να το απολαμβανεις και να γουσταρεις τρελα.Να μου ζητας να μη σταματησω με τπτ κ να γινομαι ολο κ πιο προστυχος.Να σου λεω βρωμολογα στο αυτι κ εσυ να μου φωναζεις να στο γλυψο επιτελους γτ δεν αντεχεις αλλο...

    Σου λυνω το μαντηλι κ αναιβενω πανω σου φορωντας ενα ασπρο εφαρμοστο μποξερακι,περνω το λαδι κ χυνο πανω μ να γινει μουσκεμα...γινεται εντελως διαφανες κ διαγραφεται ο καυλομενος μου πουτσος που τον χαιδευω μπροστα σου κοιταζοντας σε στα ματια...
    Βαζω το χερι μου μεσα στο μποξερακι κ τον χαιδευω μονο για σενα.Το σκιζω κ στο πεταω πανω στο υγρο μουνι σου ενω συνεχιζω να τον παιζω μπροστα σου.Θελω να με περνεις ματι κ να μου ζητας να στον δωσω στο στομα...Απ το βλεμα μου καταλαβαινεις ποσο καυλομενος ειμαικ φερνω τον πουτσο μου σε αποσταση αναπνοης απ το προσωπο σου αλλα απαγορευεται να ακουμπισεις ακομα!
    Θα με περνεις ματι κ θα σου φωναζω ποσο πολυ καυλωνεις τον γαμια σ κ ποσο θελω να στον καρφωσω ολοκληρο μεσα στο μουνι σου. Να στο σκισω!
    Θα σου ζητησω να μου τον φτυσεις κ θα το κανεις σαν υπακουο πουτανακι που εισαι,τον θελω μουσκεμα εντελως να σ τον τριβω στη μουρη κ να σε σκαμπιλιζω με το τεραστιο καυλι μ!
    Τον βαζω αναμεσα στο στηθος σου κ σου το πηδαω αργα αργα να τον νιωθεις να σ τριβεται πανω σ τερμα σκληρος!
    Δεν αντεχω αλλο!
    Σ σκιζω το στρινγκ κ σου ανοιγω τα μουνοχειλα με τα δαχτυλα.Σου ακουμπαω το πουτσοκεφαλο στην κλειτοριδα κ με το χερι μ σ τον πιεζω δινατα...κουναω την λεκανι μου κ τον νιωθεις στο μουνι σου πανω να σ τραβαει μαλακια στο υγρο καυλωμενο μουνι σου που τοσο πολυ θελω να παρω στο στομα μου! σ χωνω δαχτυλο κ γλωσσα μαζι κ μετα γραφω το ονομα μου πανω στα μουνοχειλα σου!Ετσι θα γινεις ΔΙΚΗ ΜΟΥ!
    Θελω να σου πω τα πιο προστυχα λογια που εχεις ακουσει ποτε,να βγαλω την μεγαλητερη πουτανα που κρυβεις μεσα σου κ να ξεσκιστουμε σαν λυσασμενοι.Να σε βασανιζω κ να μην αντεχεις,να μου φωναζεις "πηδα γαμια μουυυυ!! σκισε με επιτελουςςςς, δεν αντεχω αλλο η πουτανα! θελω την καυλαρα σου ολοκληρη μεσα στη μουναρα μου...σκισε μου το ψωλαρααα μμμμμ!! "

    Μολις σε ακουσω να μιλας ετσι ...
    Θα σε πιασω απ το μαλι κ θα σε κολησω στον τοιχο.Ορθια! απο πισω σου θα κωλησω το καυλι μου στον κωλο σου ,θα σε φιλαω στο λαιμο κ εσυ θα μου τραβας μαλακια με τον κωλο σου.

    Ετσι οπως θα σ'εχω κολημενη ορθια στον τοιχο θα μ στηθεις κ θα στον καρφωσο ολοκληρο μεσα με τη μια στο μουνι,βιαια!
    Θα στο σκιζω με τον πουτσο μου κ θα αρχισεις παλι να φωναζεις σαν το πιο τελειωμενο τσολι απ την καυλα!
    θα στον αφησω για λιγο τερμα μεσα να τον νιωσεις κ με το χερι μου θα σ παιζω την κλειτοριδα κ θα σ λεω βρομολογα.
    Θα σου θυμισω ποσο λυσασμενη ψωλα εισαι κ ποσο τελειωμενο πουτανακι σε κανω με ανατριχιαστικες λεπτομεριες...
    θα αρπαξω τα αρχιδια μου κ θα σου τα τριβω στα μουνοχειλα την ωρα που το μουνακι σου θα ειναι γεματο με το καυλι μου παλιογαμιολαααα!
    ΘΑ συνεχισω να μπαινοβγενω στο μουνι σου ασταματητα ολο κ πιο αγρια κ με ολο κ πιο εξευτελιστικα προστυχολογα ενω ταυτοχρονα θα τρως χαστουκια παντου.... στον κωλο,στις ρογες,στο προσωπο...
    θελω να νιωσεις το μεγαλυτερο ξεκωλο που υπαρχει! Δεν θελω απλα να μην χωρτενεις τον πουτσο ,το φτυσιμο,το ξεφτυλισμα κ το ξυλο αλλα να το απολαμβανεις οσο δεν παει!!!!
    σαν την πιο γαμημενη ξεκωλιαρα του κοσμου
    το πιο τελιωμενο τσουλακι.
    γτ αυτο θελω να γινεις!
    να σε πηδαω ορθια κολημενη στον τοιχο σαν ξεκωλο αγρια κ να φοωναζεις με ολη σου την δυναμη
    Πηδα μεεεεεεεεεεεεε
    σκισε μου το ψωλαρααααα μουυυυυ
    γαμησε με την πουταναααααα,αυτο μου αξιζει
    ειμαι η ψωλαααααα σου καυλιαρη μου σκισ τα μου ολααααα!!
    Θελω να σε ακουσουν ολοι τη καριολα γινεσαι οταν σε πηδαω!
    Θα σε γυρισω να με κοιτας κ θα σε πιασω απ την μεση,θα σε σηκωσω κ θα με τυλιξεις με τα ποδια σου να μπαινει ολοκληρο το καυλι μου μεσα σου! Να μπαινοβγαινει με μισος κ καυλα κ να τρελενομαστε απ την καυλα!
    Τα υγρα σου απ τα squirting σταζουν στο καυλι μου πανω κ ετσι πηδιομαστε σαν λυσασμενα ζωα ολη νυχτα απανωτα!!!!
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μας εχουν φαει τα ταμπου μωρε, δεν ειναι τιποτα αλλο . Μια παρατηρηση θα μπορουσες να το βαλεις στο σεξ και σχεσεις, δεν εχει εντονα bdsm στοιχεια.
    Κατα τα αλλα καλη η φαντασιωση σου.  
     
  3. IRAKLEIO

    IRAKLEIO New Member

    ουπς ! μολις εκανα εγγραφη κ δεν τα ξερω καλα τα κολπα αλλα που θα παει θα το βρω! να σαι καλα!
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Kανενα προβλημα με την ησυχια σου!  
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Του μουνιού σου το γλωσσίδι μου 'παιξε μπουνιά στ'αρχίδι. Ταραραράν... 
     
  6. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    μμμμμ... και μετα να πεφτει αλευρι και γαλα..
    σας φανταζομαι στη κρεπιερα μου
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΚΛΑΙΩ!!           
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax τελειο!!!
     
  9. Φαντασίωση για μένα ορίζεται οτιδήποτε δεν αγγίζει τις ρεαλιστικές πτυχές της ζωής μας (διαφορετικά δεν λέγεται φαντασίωση) και που είναι προιόν των παιχνιδιών του μυαλού χωρίς το φιλτράρισμα του συνειδητού (με τους περιορισμούς του). Τα ξεσκίσματα, τα υγρά και τα γλωσσίδια (οι γλαφυρές περιγραφές των οποίων έχουν πάντα γούστο), καθώς και οτιδήποτε ανοίκει στο SM πλαίσιο, είναι πράγματα που θεωρώ πως κάθε άνθρωπος του χώρου μας (και δη ενεργά σεξουαλικός) τα έχει κάνει τουλάχιστον καθημερινότητα.
     
  10. IRAKLEIO

    IRAKLEIO New Member

    και πως λεγεται???

    το καταλαβα οτι ποσταρα σε λαθος κατηγορια αλλα δεν βρηκα πως να μετακινησω το thread.
    ευχαριστω πολυ παντος αδερφε!
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καλά ρε παιδιά...μη το "βαράμε" το παλικάρι...Με κάθε συμπάθεια φιλαράκο...είσαι πρίγκηπας...

    Δεν θα ήξερα τι να πρωτοδιαλέξω αλλά αυτό το "πηδα γαμια μουυυυ!! σκισε με επιτελουςςςς, δεν αντεχω αλλο η πουτανα! "...συγκεκριμένα τα ςςςςς στο επιτέλους...είναι για ανθολογία χαχαχα....

    Εντάξει, ο καθένας με τις φαντασιώσεις του...Και εγώ υπήρξε μια εποχή όχι τόσο μακρινή, που πρέπει να ομολογήσω ότι έκανα πράγματα με τη σύντροφο μου...που συζητώντας περί ανέμων και υδάτων για σεξ με φίλους...η ακούγοντας άλλους η διαβάζοντας διάφορα στο δίκτυο...( γιατί ποτέ δεν μου άρεσε να συζητάω λεπτομερώς με φίλους η γνωστούς τι κάνω με την εκάστοτε σεξουαλική παρτενέρ η σύντροφο μου και πρωτίστως για λόγους σεβασμού σε εκείνες και στην προσωπική μας σφαίρα )...Είδα ότι για κάποιους ήταν τρελές φαντασιώσεις και άπιαστα όνειρα...ενώ για εμένα ήταν απλώς η καθημερινότητα μου...
    Θέλεις λίγο γιατί είχα βρει το κατάλληλο άτομο...θέλεις λίγο γιατί είχα καταφέρει να δημιουργήσω μαζί της, τέτοια συνενοχή και άνεση που τίποτε να μην το θεωρούσε κανείς από τους δυο "ακραίο" η "διεστραμμένο"...θέλεις η χημεία ανάμεσα μας...σίγουρα η ύπαρξη βαθέων αισθημάτων από την πλευρά και των δυο...Και δεν ήταν η μοναδική με την οποία είχα καταφέρει να δημιουργήσω τέτοιο "πλαίσιο"...

    Ο καθένας με τον τρόπο του, την τύχη του και τις φαντασιώσεις του, όσο και αν σε μας και να φαίνονται "μικρές"...Εδώ είχα κάποτε έναν καλό μου φίλο που φαντασιωνόταν να του πάρει η γκόμενα πίπα ..Τι το πιο απλό...Κι όμως εκείνες οι τρεις τέσσερις γυναίκες που είχε μέχρι τα 27 μας που κάναμε ακόμη παρέα...καμία δεν του είχε κάνει την "ευχαρίστηση"...Και δεν ήταν άσχημο παιδί...Ίσως και να μην γνώριζε τον "τρόπο" να πάρει εκείνο που ήθελε...
    Το λοιπόν κάτι που για οποιονδήποτε από εσάς η για εμένα είναι τόσο φυσιολογικό και "χιλιομασημένο", για εκείνον ήταν άπιαστο όνειρο...

    Anyyway...Καλώς ήρθες Irakleio...και σου εύχομαι να περάσεις καλά εδώ...

    Υ.Γ. Εύχομαι να μην παρεξηγήθηκες με αυτά που έγραψα..πίστεψε με ούτε κανείς μάγκας είμαι, ούτε κανείς δάσκαλος...Με ειλικρινή συμπάθεια ήταν τα λόγια μου...Καλή σου μέρα...
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2014
  12. IRAKLEIO

    IRAKLEIO New Member

    οχι ρε συ ...
    δεν παρεξηγηθηκα για τπτ
    να σαι καλα!