Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απόκτηση ευλυγισίας για πρακτικές δεσίματος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Dark_Explorer, στις 24 Νοεμβρίου 2015.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεν το πιστευω μια...
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μαλάκα λες; Κινδυνεύω; Θα μου κάτσει καμια μαχαιριά κανά βράδυ που θα κοιμάμαι; (πλάκα πλάκα ώρες ώρες σκέφτομαι πως θα χωρίσω από αυτήν, πως θα της το πω χωρίς να τη τσιτώσω να μου βγάλει τίποτα ψυχωτικά και να με σφάξει για πλάκα)
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    φιλε ολα εξαρτωνται απ το συνδιασμο ενεργειων του συμπαντος και το πως αυτο επιδρα με το αστρικο σου σωμα καθως και την φορα, την ταχυτητα και το ανοιγμα των τσακρα. βασικος επισης παραγοντας ειναι η θεση των πλανητων και το οροσκοπιο σου κατα οσσο οχι κατα λιτσα  

    απ την αλλη νομιζω η πιο ευλογη ανησυχια ειναι το να μπει καποτε εδω μεσα και να δει αυτα που γραφεις... λολ
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Κάτσε έχει και συνέχεια.... Σκέφτομαι να τη μυήσω στο Femdom και να τη κάνω Προβρώμα στη Λάρισα να τα κονομήσουμε  
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι αυτη???          κλαιω!!!
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Έχουνε χαρτί οι βλάχοι εδώ πέρα.... Θα τα κονομήσουμε χοντρά.... ψήνεσαι να γίνεις το θύμα της; Κάπου πρέπει να μάθει και αυτή...
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  8. Θα μου άρεσε να είχα ευλυγισία έτσι ώστε να μπορώ να ανταπεξέλθω σε αυτά που θέλει ο σύντροφος μου αλλά δυστυχώς δεν έχω..
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μην ανησυχείς... θα σε κάνουν εδω κομανετσι...
     
  10. vanillaki

    vanillaki Regular Member

    εγώ κάνω σπαγκάτο
     
  11. Κάπου είχα διαβάσει για εκπαίδευση.. δηλαδή στα πλαίσια μιας εκπαίδευσης υπάρχουν και τέτοια πράγματα? Να με υποχρεώνει κάποιος να πηγαίνω και γυμναστήριο?! Λίγο ακραίο δεν είναι?!
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κρύβε λόγια, τρομάζεις τον κόζμο.