Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απόλυτη σκλαβιά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος δουλος σας αφεντρα μου, στις 18 Οκτωβρίου 2011.

  1. σκλαβος για μενα σημαινει οτιπαραδιδεις τον απολυτο ελενχο της ζωης σου στηνκυρια σου.δεν σου ανηκει τιποτα ανηκουν ολα στην κυρια σου και εση ο ιδιος.ειδαλλως η λεξη σκλαβος χανει το νοημα της.δεν ξερω τι κανετε εσεις αλλα οταν εισαι σκλαβος εισαι σκλαβος σε ελενχει απολυτα αποφασιζει απολυτα για σενα.το αν θα το σεβαστει δεν εχει να κανει οταν παρεδωσες την εξουσια ειχες επιγνωση τι εκανες.εφοσον εισαι σκλαβος δενε χεις δικαιωμα να αποχωρησεις.οπως στην αρχαια ρωμη.αυτη ειναι η εννοια της λεξης σκλαβος.μετα απο αυτην τη διευκρινηση θα μου επιτρεψετε να ρωτησω εαν καποια ειναι ετοιμη για μια τετοια σχεση μαζι μου.αυτο ειναι σαδομαζοχισμος .
     
  2. zou

    zou

    Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    αυτο αγαπητε μου δεν λεγετε σαδομαζιχισμος... αυτο για μενα λεγετε αλλιως!!! αλλα θα με κανουν ban για προσβολη μελους και δε στο λεω...
     
  3. Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    αν σε μενα αρεσει για σας περισσευει αγαπητη μου
     
  4. giannis69bdsm

    giannis69bdsm New Member

    Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    Σεξουαλικός σκλάβος είμαι εγώ.. και σεξουαλικές καταστάσεις ψάχνω! Τα υπόλοιπα γίνονται για να φτιαχνόμαστε.
     
    Last edited by a moderator: 18 Οκτωβρίου 2011
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    Κανε οτι σου αρεσει βρε αδερφε....αλλο εννοουσε προφανως η zou, μην παρεξηγιεσαι.
    Και θα στο πω χωρις παρεξηγηση, γιατι ανθρωποι ειμαστε και καμμια φορα παρεξηγουμε τον γραπτο λογο που δεν εχει τονο και χρωμα.....
    Το κειμενο σου καλε μου ειναι σαν αγγελια αναζητησης, κατι που ξενιζει λιγο.
    Καλα εκανες και συστηθηκες,μαζι σου, αλλα αμα θελεις να γνωρισεις κοσμο και αφεντρες, ελα σε συγκεντρωσεις.
    Για παραδειγμα στο bontage show στο kinky cafe το Σαββατο θα ναι τιγκα στις μιστρες.....
    Αυτα και καλως ηλθες και παλι και καλα να περνας και να βρεις αυτο που επιθυμεις.

     
  6. obsession with mistresses

    obsession with mistresses Regular Member

    Re: Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    kalispera ...mia erotisi tha ithela na kano...poy eine to kinky kafe?
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    Δηλαδη οποια Κυρία εμφανιστει μπροστά σου και σου πει πως είναι έτοιμη εσυ θα της παραδώσεις αμέσως και ανέκκλητα τον απόλυτο έλεγχο;
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: απολυτη σκλαβια


    Αυτά κάναν στην αρχαία Ρώμη;

    (Αυτός ο μπουμπούκος του τηλεπροέδρου πρέπει να έχει εκδώσει νέα σχολικά βιβλία).
     
    Last edited: 19 Οκτωβρίου 2011
  9. zou

    zou

    Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    οντως παρεξηγιεσαι πολυ ευκολα... να σαι καλα παντως και ευχομαι να βρεις αυτο που πραγματικα σε ευχαριστει... εγω τη γνωμη μου ειπα... και οπως λες και εσυ, αν εμενα μου αρεσει, σε σας περισσευει αγαπητε μου!
     
  10. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    Σκλάβος με την κυριολεκτική έννοια αγαπητέ μου δεν είσαι ούτε εσύ
    αλλά ούτε και κανείς άλλος εδω μέσα! Ο λόγος που συμβαίνει αυτό,
    είναι επειδή νομικά πλέον και ευτυχώς δηλαδή, κανείς δεν έχει το δικαίωμα ζωής και θανάτου επάνω σου!
    Το πώς αισθάνεσαι και το πως θέλεις να φέρεσαι όντας σκλάβος κάποιας δεν θα το σχολιάσω.
    Μπορείς να καβλώνεις όπως θες και στην τελική δεν μας αφορά.
    Αλλά μην λέμε και ό,τι θέλουμε γιατί θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε.
    Άλλο σκλάβος και άλλο σαδομαζοχιστής!!!
     
  11. Master D

    Master D Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    πάτα kinky kafe στο google και το βρήκες



    δουλος σας αφεντρα μου... σου εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις
     
  12. Απάντηση: απολυτη σκλαβια

    οταν παραδιδεις τον ελενγχο σε καποια της ανηκεις μεχρι να πεθανεις.εγω ειμαι υπερ του ακραιου σαδομαζοχισμου.πχ καποιοι δεχονται σφαιρες για να καυλωσουν.οταν υπηρετω την αφεντρα μου κανω οτι της αρεσει μαρεσει δεμαρεσει.αν μου πηγαινε πνιξου προφανως θα παω εαν αυτο την ικανοποιει.