Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Amazona, στις 26 Ιανουαρίου 2006.

?

Όταν ήμουν παιδί ....

Poll closed 2 Φεβρουαρίου 2006.
  1. Δεν έπαιζα με τα άλλα παιδιά, ήμουν μοναχικό άτομο

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Έπαιζα με άτομα του αντίθετου φύλου και συχνά έπαιρνα τη θέση του \"Αρχηγού\"

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Έπαιζα με άτομα του αντίθετου φύλου και συχνά μου άρεσε να φροντίζω κάποιο συγκεκριμένο παιδί

    0 vote(s)
    0,0%
  4. Έκλαιγα εύκολα

    0 vote(s)
    0,0%
  5. Έπαιζα ξύλο

    0 vote(s)
    0,0%
  6. Μου άρεσε να οργανώνω σε ομάδες τις παρέες μου

    0 vote(s)
    0,0%
  7. Έπαιρνα υπό την προστασία μου τα \"αδύναμα\" παιδιά

    0 vote(s)
    0,0%
  8. Με έπαιρνε κάποιο \"δυναμικό\" παιδί υπό την προστασία του

    0 vote(s)
    0,0%
  9. Μου άρεσε να με θαυμάζουν

    0 vote(s)
    0,0%
  10. Ήμουν το επίκεντρο της προσοχής

    0 vote(s)
    0,0%
  11. Ήμουν ατίθασο και ζημιάρικο παιδί

    0 vote(s)
    0,0%
  12. Δεν με πλήγωνε όταν οι γονείς μου με τιμωρούσαν

    0 vote(s)
    0,0%
  13. Ονειροπολούσα

    0 vote(s)
    0,0%
  14. Ένιωθα μοναξιά

    0 vote(s)
    0,0%
  15. Έβαζα σε \"ρόλους\" τα κουκλάκια μου

    0 vote(s)
    0,0%
  16. Το αγαπημένο μου ήταν να παριστάνω το/ην Βασιλιά/Βασίλισσα

    0 vote(s)
    0,0%
  17. Το αγαπημένο μου ήταν να παριστάνω τον/ην υπηρέτη/υπηρέτρια

    0 vote(s)
    0,0%
  18. Προσπαθούσα να κάνω τα χατήρια των φίλων μου για να είναι όλοι ευχαριστημένοι μαζί μου

    0 vote(s)
    0,0%
  19. Αν κάποιος φίλος μου δεν μου έκανε τα χατήρια σταματούσα να τον κάνω παρέα

    0 vote(s)
    0,0%
  20. Δεν μου άρεσαν τα ομαδικά παιχνίδια

    0 vote(s)
    0,0%
  21. Μου άρεσαν τα ομαδικά παιχνίδια

    0 vote(s)
    0,0%
Multiple votes are allowed.
  1. kali crow

    kali crow Guest

    χμ....αντιδραστικη,κλειστη,ανασφαλης και εντονα μελαγχολικη....
    κατα τ'αλλα ειμουν υπεροχο παιδι..... 
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ημουν κωλοπαιδο!
    Μια ζωη μεσα στην μουτζουρα, τσιροτα στα ποδια απο πεσιματα, απαιτουσα απο την συχωρεμενη την γιαγια μου να μου τραγουδα οταν ετρωγα και αν δεν το εκανε την χαστουκιζα (αυτο ειναι περα για περα αληθινο), η της δαγκωνα τα ποδια σε ανυποψιαστο χρονο ενω μαγειρευε και αλλες φορες της εριχνα τα καδρα απο τους τοιχους με ενα σκουποξυλο.
    Απαιτουσα απο τις γειτονισσες να μου φερνουν καθε πρωι φρεσκοκομενα λουλουδια και αν δεν το εκαναν τους "καρφωνα" ποσο τις κουτσομπολευαμε στο σπιτι μου και τι λεγαμε για την καθε μια, με αποτελεσμα οι δικοι μου να εχου κυριολεκτικα τσακωθει με ολους!
    Σπιτι μου οσο ζουσαν οι γονεις μου, δεν ξεχασαν ποτε την ατακα μου, οταν καποια μερα καθομουν στην βεραντα και τραγουδουσα και περνωντας μια καλη κυρια που την ελεγαν Μαχη με ρωτησε ευγενικα :"Που ειναι η μαμα σου καρδουλα μου?" για να λαβει την θυμωμενη απαντηση επειδη μου εκοψε το τραγουδι, "Στον αποπατο και χεζει"!
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειμαι πλησιεστερα στην 1η επιλογη , ομως οχι γιατι δεν ηθελα την παρεα αλλα γιατι δεν υπηρχε κανενα παιδι σε ακτινα 1+ χιλιομετρου.... οι γονεις μου εχτισαν το σπιτι στο κτημα μας αρκετα (τοτε) εξω απο την πολη ... αφου με τα 3 λυκοσκυλα που ειχα μοναδικη παρεα δεν εγινα Μογλης παλι καλα ...  
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    εμ ετσι εξηγουνται πολλα   
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ανάλογα την περίοδο και τις συγκυρίες. Ενώ είχα κάποιες παρέες στο σχολείο, ήμουν σχετικά μοναχικό άτομο. Όμως από ένα σημείο και έπειτα συστάθηκε μία παρέα (2 φίλοι μου και εγώ), η οποία σε όλα ήταν ενωμένη σαν γροθιά, υπερασπιζόμενοι πάντοτε ο ένας τον άλλον σε κάθε τι. Από ένα σημείο και έπειτα απέκτησα μεγάλη κοινωνικότητα ενώ αρεσκόμουν στα ομαδικά αθλήματα και βέβαια κυρίως στο μπάσκετ. Με την συγκεκριμένη παρέα αποτελούσαμε φόβητρο για άλλους (στο μπάσκετ εννοείται) και είχαμε χάσει μόνο από κάτι Ελληνοαμερικάνους ένα καλοκαίρι, σε σειρά παιχνιδιών (νομίζω 5 νίκες αυτοί έναντι 3 δικών μας), κοινώς μας έβαλαν τα γυαλιά (γμτ!!).
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ολοι μας εδω εχουμε τις "εξηγησεις" μας για την παρουσια μας στο φορουμ ...
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor


    αι νόου ντιαρ..αι νόου.. σε πειραζω ομως και μ αρεσει:hug:
     
  8. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια;;;

    ....Ουαου.....!!!!...Ολα τα ''παιδακια'' μεγαλωσανε.....!!!!Μπραβο σας ''παιδακια''......!!!!!
    .....Οποτε το εχασα το ''group'' των ωριμων πια......γιατι συνεχιζω να ειμαι ενα παιδι γεματο τρελα...!!!
     
  9. tlg

    tlg New Member

    υποτίθεται ότι όσα αναφέρονται στην ψηφοφορία συνδυάζονται με το μετέπειτα σεξουαλικό προσανατολισμό του ατόμου?