Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Από το δάχτυλο στο στράπον.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος dalek82, στις 15 Φεβρουαρίου 2017.

  1. dalek82

    dalek82 New Member

    Με την πρωην μου απο τη πρωτη φορα που συναντηθηκαμε μου εβαλε δαχτυλο(ηξερε βεβαια οτι μ αρεσει,το ειχε κανει και αυτη σε αλλον πιο παλια) και αυτο συνεχιστηκε οπου μετα απο μια δυο συναντησεις καταληξαμε να με παιρνει με στραπον απο πισω...να με γαμαει κανονικα μεχρι που και εσωρουχα μου φορεσε και με περιμενε με το στραπον συνεχεια φορεμενο...Σας εχει τυχει σε εσας απο κοπελες σε σχεση σας να κανουν τετοια???
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  3. limitless man

    limitless man New Member

    μου έχει τύχει αλλά δεν ήμουν σε σχέση με την κοπέλα. Ήθελα απλά να δοκιμάσω γιατί μου άρεσε σαν ιδέα και ήξερα ότι και εκείνη ήθελε. Βέβαια τότε ήμουν στενός ακόμα και δεν έγινε όπως έπρεπε. Δυστυχώς δεν έχω ξαναγνωρίσει κοπέλα που να το θέλει από τότε.
     
  4. angel42

    angel42 Regular Member

    Να υποθέσω πως παραμένεις στενός... Α.
     
  5. limitless man

    limitless man New Member

    Εεεε έτσι κι έτσι αλλά σίγουρα όχι τόσο όσο τότε. Υποθέτω έπαιξε ρόλο το ότι άρχισα να κάνω "προπόνηση" μόνος μου χαχα
     
  6. dalek82

    dalek82 New Member

    εμένα πάντως μόνος δε μ αρέσει να το κάνω...προτιμώ και φτιάχνομαι να μου το κάνει γυναίκα....
     
  7. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Αλλη αισθηση, !!!
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Η "απόσταση" από το δάχτυλο μέχρι το στραπ ον είναι πολύ μικρότερη από όσο ίσως φανταζόμαστε, τουλάχιστον στο δικό μου τρόπο σκέψης.

    Άπαξ και χαλαρώσει ο σφικτήρας και δεχτεί επαρκώς και με άνεση 1 δάχτυλο, είναι πρακτικά έτοιμος να δεχτεί και κάτι στις διαστάσεις ενός ομοιώματος.

    Όλα ξεκινούν από τη σωστή "χημεία" και το μυαλό. Αυτά προετοιμάζουν το κορμί να χαλαρώσει και να γίνει δεκτικό στα προκαταρκτικά και τις πρώτες διεισδύσεις.

    Η ηδονή και για τους 2 είναι πολύ ξεχωριστή, καθώς αυτή η γλυκιά πίεση και το σταδιακό άνοιγμα είναι κάτι, που για μένα αξίζει να δοκιμάσουν όλες και όλοι έστω και 2 φορές στη ζωή τους. Και λέω 2, γιατί πάντα, και ειδικά στην αρχή, υπάρχει το ενδεχόμενο της αδεξιότητας και κάποιας πιθανής αποτυχίας.

    Όμως ξαναλέω ότι η "απόσταση" δάχτυλο-στραπ ον είναι κάτι (λίγα) τσιγάρα δρόμος. Κι ας μην καπνίζω  
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    2 τσιγάρα δρόμος για εμας που καπνιζουμε και μπολικο λιπαντικο 
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Κάποιες φορές οι παραλλαγές είναι πιο αποτελεσματικές. Π.χ. η πίπα, γνωστή και ως τσιμπούκι... είναι απείρως πιο αποτελεσματική από το τσιγάρο   
     
  11. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    μεγαλη καβλα το δαχτυλο την στιγμη της πιπας αλλη υδονη