Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ας παίξουμε … μπάλα !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 13 Απριλίου 2007.

  1. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Dom όταν είναι η ώρα του παρόντος θα ήθελα να τους μάθω.. .μέχρι τότε όταν αναφέρεσαι σε νήμα που το διαβάζουν όλοι και γράφεις κάτι....ερωτήσεις είναι πιθανές και συνήθως η ερωτήσεις πρέπει να έχουν σαφες απαντήσεις και όχι ρητές.....
     
  2. οταν οι ερωτησεις βγαινουν σαφως εκτος θεματος, απλα παρακαμπτονται.

    Τελος τωρα. Κεφαλια μεσα στο θεμα παλι.
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Θα θελες να το αναλύσεις λίγο; αν θεωρεις οτι θα είναι εκτός θεματος σου στέλνω π.μ.
     
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αφού οι δηλώσεις σου στο νήμα και η ερώτηση μου είναι εκτός θέματος παίξε μπαλίτσα μονος σου dom....
    Και το τέλος τώρα να το λές όταν λες "δηλώνεις" κάτι....δέχεσαι τις ερωτήσεις (απορίες,αντιρρήσεις ή και την σύμφωνη άποψη) και έχεις καλύψει τους συμφορουμητες σου....το οποίο λέγεται και σεβασμός....
    Οπότε μπάλα μονος σου απο εδώ και πέρα κλώτσα την όπως θες....όταν την χάσεις να σε δώ.....
     
  5. Γιατί άραγε προσπαθούμε να παίξουμε μπάλα αφού η μπάλα είναι από την αρχή χαμένη....??? μήπως φταίει το γήπεδο (forum) μήπως φταίνε οι ποδοσφαιριστές.........μήπως φταίει το κεφάλι μας το ίδιο.....η μήπως τάχατε να φταίει η κατσίκα του αγαπητού @Tenebra_Silente .??? Αυτό πάντως που διαπίστωσε η ταπεινότητα μου είναι ότι τα στάτους αλλάζουν σαν τα πουκάμισα και ως ένα σημείο είναι λογικό να ψάχνεται ο κάθε νεοφερμένος του χώρου ,αλλά το να αυτοπροσδιορίζεται κάποιος κυρίαρχος /η μάστερ γιατί βαριέται να μαγειρέψει κανένα φαγητό αυτό δεν είναι BDSM αλλά ψάχνω κορόιδα. Το άλλο πάλι
    που η κακομουτσουνάρα μου διαπίστωσε ότι οι περισσότερες σχέσεις εδώ μέσα δεν κρατούν παρά μερικά μόνο φεγγάρια.......Ελάχιστες φαντάζομαι είναι αυτές που επιβιώνουν.......και θεωρώ σοφούς αυτούς που δεν τις διατυμπανίζουν αλλά τις κρατούν επτασφράγιστο μυστικό για να τις προφυλάξουν από τα κακά μάτια που απεγνωσμένα παρακαλούν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα.....αντί να πάρουν το πειρούνι τους και να φάνε παρέα με το γείτονα το τυράκι που τους δίνει η κατσίκα....... 
    ΥΓ Συγχωρέστε με για τα όποια ορθογραφικά δεν θα βρείτε.....  
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. πάντως εγώ βρε παιδιά, αδυνατώ να καταλάβω ποιο είναι το πρόβλημα ..

    Μιλώντας πάντα επί προσωπικού, στα παπάρια μου κι αν δεν καταφέρει να στεριώσει κάποια σχέση από εδώ ..
    για οποιοδήποτε λόγο: γιατί μας χωρίζουν θάλασσες, βουνά και χλμ .. γιατί υπάρχουν αντικειμενικές δυσκολίες, γιατί δεν είναι σωστό το timing, γιατί ο Ερμής είναι ανάδρομος, γιατί το σύμπαν (αυτό το γαμημένο το σύμπαν) δεν συνωμοτεί ..

    Εξάλλου:

    ~Καλύτερη η μοναχικότητα του bdsm παρά η μοναξιά μέσα σε μια vanilla σχέση~

    (πόσο μάλλον γάμο .. που διαρκεί και περισσότερο .. συνήθως ..  )

    Αυτά.

    Ps: συγχωρέστε τις διόλου ευγενικές εκφράσεις μου .. αλλά ορισμένα πράγματα δεν μπορούν να ειπωθούν διαφορετικά ..
     
  7. σσσσσττττ... θα τα ξυπνησεις !
     
  8. libra

    libra Regular Member

    Κανεις δεν κανει σε κανεναν οπως το πες..ή μαλλον σχεδον κανεις
    Ηλιαννα;
     
  9. παιδια μην λεμε μαλακιες οκ.. εγω μπηκα εδω για να ξεκαυλωσω τις καυλες μου για τις παραξενιες μου και λοιπα αλλα το να βρεις να γαμησεις να κανεις σχεση ειναι το πιο ευκολο ο κοσμος εξω ερωτευεται ζει υπαρχει εδω συγνωμη που θα το πω αλλα οι περισσοτεροι ειναι αγαμητοι κρυβουν τα λαθη μειονεκτηματα τους παρουσιαζονται οπως θελουν.. Το να φλερταρεις εξω ειναι το πιο ομορφο πραγμα αν πρεπει τωρα να μπεις σε ενα σαιτ και να βρεις γυναικα με τον γραφικο σου χαρακτηρα γαμησε τα που πηγε το χαμογελο η ομορφια η εντυπωση η φυσικη προσεγγιση; ωραιο και το σαιτ για ειδικους σκοπους τους γενικους τους ζουμε καθημερινα καποιοι απλα η δεν μπορουν η δεν βλεπουν καλα
     
  10. Vagelis84

    Vagelis84 New Member

    Κατ'αρχας bravo για το θέμα που έπιασες!!

    Αυτό λες η ότι το μεγαλύτερο ποσοστό εδώ μέσα δεν αναπτύσει καν οποιουδήποτε είδους σχέση πέρα από τα τείχη της οθόνης
    Και αυτό που με κάνει να αναρωτιέμαι.. για πιο λόγο αφού κινούμαστε λίγο πολύ όλοι γύρω από τους ίδιους τρόπους ευχαρίστησης και ικανοποίησης(ενστίκτων,ψυχικης κ.τ.λ) κατά βάθος αρνούνται την επικοινωνία.. Δηλαδή το να βρεθείς για παράδειγμα με έναν άλλο άνθρωπο που βαδίζεται σε παρόμοια μονοπάτια που είναι το κακό, στο φινάλε αν υπάρχει ο φόβος μη τυχόν πεσεται σε ψυχασθενή η δε ξέρω γω τι, βρίσκεται σε χώρο που έχει κόσμο..
    Εμενα μου τη δίνει που δε κάνουν καν το κόπο πολύ να βρεθούν μεταξύ τους λες και θα φάει κανείς κανέναν..
    Και ακόμα και σε συναντήσεις που είναι ότι πιο οk για να γνωρισεις από κοντά αυτούς που τα λες μέσα από την οθόνη οι περισσότεροι δεν εμφανίζονται καν..

    Επίσης κάτι άσχετο!!
    Πως ανεβάζω φωτογραφίες τη τρέλα μου μέσα
    Προσπαθώ να ανεβασω κι όλο για φωτογραφία προφίλ μου λέει, για να βάλω κι άλλες που πάω?? Οεο
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2016
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Κλασσική οπτική....
    Διαχωρίζεις το εκτος διαδυκτιου με το εντος.Για πες μου λιγο,δηλαδη τα μελη του site αυτου,δεν ειναι ανθρωποι αλλά ρομποτ;;
    Γιατι διαχωριζεις το "μεσα στο ιντερνετ" με το "εξω απ το ιντερνετ" σαν να λες "ψεμμα" και "πραγματικοτητα";; ο,τι βρισκεις εξω βρισκεις και μεσα,ο τροπος και τα μεσα διαφερουν αλλα δε παυουν να ναι ατομα που κυκλοφορουν και εξω απλα τους συναντας μεσα.....Γιατι λοιπον να τα αντιμετωπιζεις τοσο διαφορετικα;
     
  12. Vagelis84

    Vagelis84 New Member


    Προσωπικά πιστεύω ότι ο άνθρωπος δεν είναι φτιαγμένος για να ενσωματώνεται και να λειτουργεί με ένα ρόλο..
    Σκοπός είναι να γίνεται παιχνίδι να γουστάρουμε και να περνάμε όλοι καλά