Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    ..δεν μιλώ γενικά για την ύπαρξή της φαλάκρας όμως..αλλα για την τελευταία αύξηση του φαινομένου στους νέους,σε σχέση με την συνηθισμένη της εμφάνιση στους γέρους..

    ευτυχώς,τη σημερινή εποχή,κάποιοι αρρενωποί άνδρες έχουν περισσότερες επιλογές σχετικά με τη διαχείριση της γενειάδας τους.. 
     
    Last edited by a moderator: 29 Ιανουαρίου 2016
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Υψος.
    Ψηλες η πολυ ψηλες γυναικες - οχι ομως domme/Mistress
    Ουτε για ποδολαγνεια.
    Απλα πολυ ψηλες
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν είναι δικό μου φετίχ αλλά ήμουνα με μία που κάθε φορά που έβγαινα από το μπάνιο με το βρεγμένο ηλεκτισμένο μαλλουρίνι μου, εκείνη μου το "χούφτωνε" μανιωδώς.
    Πώς ένιωθα... μα φυσικά εκνευρισμό γιάντα ως ανάποδος άνθρωπος δεν μου αρέσει να με ακουμπάνε και πολύ  
     
  4. Δεν σου αρεσει να σε αγγιζουν γενικα; Καποια εξαιρεση θα υπαρχει.... Δε μπορει.
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ντάξει, σ'ένα ποδόλουτρο δε θα πω όχι  
     
  6. Εεεεετσι!
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Καλοκαιρινό Φετιχ : Λεκάνη με νερό , τίγκα στο παγάκι και παγωμένο, βουτηγμα χεριών του υ μεσα συχνά και δροσερό, σφιχτό σαν μέγγενη, χεν-τζομπ πολλαπλών ταχυτητων  
    Πλιτς πλιτς   Γιεα.
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Φετιχ αθεραπευτο.

    Βγάζουμε κάλτσες, παπούτσια (με κορδονια κατά προτίμηση, τα ανοίγουμε με ιεροτελεστια) του αρσενικού, τα βάζουμε σε νεράκι, τα πλενουμε, τα τριβουμε, τα στεγνωνουμε, βάζουμε κρεμουλα, κάνουμε μασάζ έως και τα γόνατα και αφήνουμε να απορροφήσει.

    Ξαναβαζουμε κάλτσες, παπούτσια, δενουμε κορδονια αργά και σταθερά, αναστεναζουμε.

    Κοιτάμε το αρσενικό στα μάτια και περιμένουμε μια μπάτσα στο μάγουλο ως ευχαριστώ και ανταμοιβή για τις υπηρεσίες μας.

    Αχ.........
     
  9. επαρασαμε ομορφα...
     
     
  10. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Έχεις μήπως υψηλή πίεση; Ή σου ανεβαίνει πολύ εύκολα;
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κάτι πρέπει να κάνομε κι αυτό το καλοκαίρι  
     
  12. χιχιχιχι

    τα καλυτερα οπως παντα!!!!!!