Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τη ροχάλα εννοείς ή το να σε γράφουν;
     
  2. xastoykia

    xastoykia New Member

    χα εξυπνο.δεν το διευκρινισα.ασφαλως εννοω την ροχαλα.απο γραψιμο,απαιτειται απο την αφεντρα ετσι και αλλιως....
     
  3. Οχι δεν ειναι ανωμαλια. Δεν ειναι καν σπανιο φετιχ...
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    χαχαχα επειδή κατάλαβα την κοπέλα πως το εννοούσε!! θα έπρεπε να χαίρεστε γιατί μπορείτε να φάτε άνετα με εμας   
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ετσά κι αλλιώς το άτομο που βρίσκεται δίπλα μου δεν έχει λόγο στο τι θα φάω ή όχι. Αλλά να μπορώ να πορπατώ μπρε αδερφάτσι μου, μην λαχανιάζω στο πρώτο δίλεπτο  
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    καλά εννοείται ο,τι καλύτερο για τον εαυτό μας και για την υγεία μας....Εγώ όταν κάνει γυμναστική και διατροφή στηρίζω, αλλα μέσα μου σκέφτομαι"άντρες με κοιλίτσα είναι σαν καραμελίτσα"   χαχαχα
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Βασικά δε θα έπρεπε να εξειδικεύεται στο φύλο αλλά ας μην πλατιάσω επ'αυτού γιάντα έχει πολύ ζουμάκι και θα το σοβαρέψω άσχημα.

    Εννοείται πως τόση ώρα σε πειράζω. Καταλαβαίνω πώς το εννοείς και το νιώθεις.
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    ναι έχεις δίκιο,αλλά δεν χρειάζεται... μιλούσα άλλωστε για την σκέψη μου συγκεκριμένα.-είμαι κ ψαράκι...δουλεύομαι εύκολα  
     
  9. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

    Aν θες διάφορα βίντεο σε αυτό το στυλ έχω κάποια κατά νου...
     
  10. Dean

    Dean Regular Member

  11. fff

    fff Can't stop dreaming of female feet!

    Φετίχ με τα γυναικεία πόδια και αλλεργία σε γάτα. Μία γυναικάρα με καλλίγραμμες γάμπες και δάχτυλα στα πόδια να τρίβει τις πατούσες της στην γούνα μίας γάτας Βεγγάλης και να τα κουνά προκλητικά στο πρόσωπό μου
     
  12. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    role play παιχνιδια ή real φασεις σε σχεση με το limp fetish , limp body playing , limp massage , limp rag dolling