Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

    Α πα πα εγώ ως cuckold σύζυγος που είμαι δεν θα το ήθελα με τίποτα τέτοιο φετίχ. Θα την χώριζα!!!
     
  2. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    ξερω τυπο που γουσταρει να γλιφει και να το χωνει στο γονατο απο πισο!! ναι διστιχως στο 2016-2017 καπιοι τιν βρισκουν με το οπιοδηποτε σιμειο του σωματος λολ
     
  3. parianos

    parianos Regular Member

    Tattoo, piercing και ψηλοτάκουνες γόβες/μπότες(ακόμα καλύτερα αν έχουν καρφιά).
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Να τα βλέπεις πάνω σου ή σε άλλους;
     
  5. parianos

    parianos Regular Member

    Σε γυναικες φυσικα! Εγώ αποκλειόταν το τελευταιο ειδικα πάνω μου!
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τίποτα δεν εννοείται αν δεν ξεκαθαριστεί. Ειδικά στο εν λόγω νήμα όπου μιλά για ασυνήθιστα φετίχ οπότε το τελευταίο ίσως να ταίριαζε περισσότερο πάνω σου σε συνάρτηση με το νήμα.
    Όπως και να ΄χει, ευχαριστώ για την διευκρίνιση.
     
  7. parianos

    parianos Regular Member

    Δεδομένου οτι ειμαι switcher, θεωρώ οτι εννοειται... ωστόσο ναι είναι ασυνίθιστα και σπανια για την ελλαδα.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πώς συνδέεις την αναφορά του status σου με αυτό που σε ρώτησα;
     
  9. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

  10. parianos

    parianos Regular Member

    Δεν σε αντιλαμβανομαι. Ωστοσο τα φετιχ μου ειναι περιεργα στην ελλαδα γτ θελω και τα 3.
     
  11. nikos fetix

    nikos fetix New Member

    εγω παντως καυλωνω πολυ οταν σχολιαζουν την γκομενα μου...γουσταρω να παιζει με αλλους....
     
  12. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Τατουάζ κ piercings και καρφιά στα ρούχα της.