Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. NickLolen

    NickLolen New Member

    εμένα μου αρέσει να φοράω γυναικεία ρούχα την ώρα που με στραπονάρει η αφέντρα μου
     
  2. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    .... μάσκες.....

    Διαφόρων ειδών μάσκες, κατά προτίμηση δερμάτινες.
     
  3. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Facesitting......
    Περασαν κιολας εικοσι χρονια απο την πρωτη φορα που καποια, (οχι sub,slave), να με γλυφει απο πισω, το περιφημο asslicking. Δεν μου εκανε καποια ιδιατερη εντυπωση κ δεν μαρεσε κ η ιδεα! Την αφησα για λιγο, αλλα ηταν αχορταγη. Την αναγκασα να σταματησει, αλλα αυτη με ξυπνουσε στον υπνο μου το ξημερωμα με το γλυψιμο της στο ιδιο σημειο. Καποια στιγμη το συνηθισα κ μαρεσε. Η αποθεωση ομως ηρθε οταν της εκανα το facesitting. Πολυ συνηθισμενο απο Αφεντρα στον σκλαβο-υποτακτικο της, αλλα μαλλον πολυ σπανιο, απο τον Αφεντη στην σκλαβα-υποτακτικη του.
     
  4. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Η αντίσταση από την Υ μου, αν αυτό μπορεί να θεωρηθεί ασυνήθιστο φετίχ.. Μου αρέσει να αντιστέκεται, να είναι ατίθαση και να δαμάζω όλο αυτό το μεγαλείο που μου προσφέρει.. Γιατί έτσι είναι που το βλέπω.. Μεγαλείο...
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Να τις βάφω τα νύχια των ποδιών (και χεριών ),να τις ξυρίζω τα πόδια (η αποτρίχωση )και να την βάφω (εφ όσον μου έχει μάθει πως ).
     
  6. Οι μαύροι κύκλοι.


     

     
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2017
  7. Noelle

    Noelle "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate."

    Ρολόι σε ανδρικό χέρι...
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αν και δε νομίζω πως θα με ικανοποιούσε το βάψιμο από κάποιο άλλο άτομο, βρίσκω εξαιρετικό το υπολοιπο σετ περιποίησης.
    Εύγε  
     
  9. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

  10. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

  11. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Σας ευχαριστω  Το θεωρώ καθήκον μου .