Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. libra

    libra Regular Member

  2. brenda

    brenda FU very much

  3. libra

    libra Regular Member

     
    Ενα κεφαλι εξυπνο ειναι αφροδισιακο
    :&/
    Σλλκσφε
     
  4. vautrin

    vautrin Contributor

  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

  6. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Μόνο η κανέλα λείπει ...
     
     
  7. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    μια γλυκιά @sokolata διακρίνω δίπλα.... 
     
  8. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Αν λες το ferrero roche , εντάξει ... τη σοκολάτα που εννοείς όμως, ούτε που τη γνωρίζω καν ... δεν έτυχε ... 
     
  9. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Κι εγώ υποθέσεις κάνω.... 
     
  10. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

         
     
  11. X-east

    X-east Guest

  12. male1

    male1 Regular Member

    Αλλαγη ρολων, θυλικοποιηση και κυριαρχια; (Εχω φαντασιωση να κανω παρεα με καποια,να γνωριστουμε καλυτερα να νιωθω καλα μαζι της,γενικα δεν κανω ευκολα σχεσεις αλλα να με καλεσει σπιτι της, να πιουμε κανα ποτακι & να με στριμωξει, να με βαλει να κανω μπανιο-ξυρισμα παντου,να μου δωσει να φορεσω γυναικεια σεξυ ρουχα,να αρχισει να με χουφτωνει σαν να ειμαι το πουτανακι της και ισως να βγαιναμε και εξω αν μπορουσαμε να παμε σε καποιο μαγαζι ετσι..) Συγνωμη αν ηταν λιγο εκτος θεματος