Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  2. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  3. Don T

    Don T New Member

  4. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    honey-ing boobing

     
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    *** moderator's notice ***
    Το νήμα αυτό έχει ξεκινήσει για συζήτηση. Απο εδώ και πέρα η ανάρτηση φωτογραφιών στο παρόν νήμα θα θεωρείται off topic και θα σβήνονται. Αν ωστόσο συνεχιστεί θα μεταφερθεί το νήμα στην κατηγορία Photos & Videos παρόλο που δεν ήταν ο αρχικός σκοπός του νηματοθέτη.
     
  6. να πηδάω σχοινάκι, με ενσωματωμένο φωτισμό από οπτικές ίνες που θ' αλλάζουν χρώματα
    σε κάθε πήδο
     
  7. Όμορφα περιποιημενες γυναικειες μασχαλες.Αγαπημενο φετιχ!!
     
  8. FeelTheSensation

    FeelTheSensation New Member

    Να μου κλεισει το στομα με ταινια να με βαλει να γονατισω και να ερθει απο πισω μου....
     
  9. sick_fetish_male

    sick_fetish_male τουαλέτα αφέντρας

    κοπρολαγνεια. δεν υπαρχει απλα. τοχω κανει 2 φορες. ελπιζω να ξαναειμαι τυχερος σαυτη τη ζωη.. δυσκολο εως απιθανο να το κανεις με καποια που δεν εχεις σχεση αρκετο καιρο. η αισθηση εκεινη τη στιγμη σε κανει να χυσεις χωρις να πιασεις καν τον εαυτο σου...
     
  10. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Όμορφα, περιποιημενα πόδια των γυναικών. Ανοιχτα παπούτσια να φαίνονται δάκτυλα των ποδιών, με βαμμένα νύχια. Σκέφτομαι πως φέρνω ένα λεκανακι με νερό και της πλένω τα πόδια. Τα φιλώ, τα μιριζω και τα γλυφω ενα-ενα τα δακτηλακια. Φέτος δουλεύω στη Χαλκιδική, έχουν δει τα μάτια μου! Και το ευχαριστιεμαι )) )
     
  11. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Επίσης , δεν ξέρω αν θα θεωρηθεί φετίχ η απλά μια ακραία επιθυμία, αλλά με ανάβει η σκέψη να μου μαστιγωσει τον κωλο η Αφεντρα μου, ώστε να μείνουν σημάδια και μελανιες , να μου φορέσει ζώνη αγνοτητος και να πάμε μαζί στην παραλία γυμνιστων. Η να κυκλοφορούσε μαζί στον κόσμο, και αυτή να έχει στον αστράγαλο μια αλυσίδα με ένα κλειδακι. Και ο κόσμος να βλέπει και να καταλαβαίνει ότι είμαι "κλειδωμένος" ))))
     
    Last edited by a moderator: 29 Ιουλίου 2018
  12. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Να φαίνονται τα πλευρά σε μια ξαπλωμένη γυναίκα