Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Freecouple

    Freecouple Any Sub /slave woman for a Master couple?

    Emas ektos apo tin klassiki podolagneia mas aresei na exitaroume ton kosmo exw....gia paradeigma sti fwkionos negri mesa sto dromo i kiria tou zeygariou ebgale to stithos tis exw kai mia fora sti Thessaloniki to kaname se ena dromo opou pernouse kosmos

    Εμάς εκτός από την κλασσική ποδολαγνεία μας αρέσει να εξιτάρουμε τον κόσμο έξω... για παράδειγμα στη Φωκίωνος Νέγρη μέσα στο δρόμο η κυρία του ζευγαριού έβγαλε το στήθος της έξω και μία φορά στη Θεσσαλονίκη το κάναμε σε ένα δρόμο όπου περνούσε κόσμος.
     
    Last edited by a moderator: 14 Ιουλίου 2006
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Ο ύψιστος ψυχαναλυτής, Lord Dragonal, είναι ο κ. Βαμβακούλας. Αλλά έχει τρίχες μόνον στα ποδάρια.
    Αν θέλετε τριχοφυία και στις μασχάλες, υπάρχουν αρκετοί που μπορεί να φανούν χρήσιμοι - χνούδι το μουστάκι, κάγκελο στο μασχαλάκι.
    Γνωρίζω τουλάχιστον δύο στην Αττική Οδό και έναν στα Τέμπη.
    Το μόνο πρόβλημα είναι η ενεργειακή κρίση και τα διόδια.
     
  3. female

    female Contributor

    Ένα από τα πιο χαριτωμένα φετίχ που άκουσα από αρσενικό - ο αφαλός της! "Υποφέρει" το καλοκαίρι κυρίως, όταν τα κορίτσια στο δρόμο αλλά και στις παραλίες τον δείχνουν με καμάρι.   
     
  4. kapws

    kapws Guest

    Πιστεύω πως το Νο. 1 φετιχ ειναι το μαστιγιο και μονο το μαστιγιο....
    Δεν ειναι ασυνήθιστο ειναι ομως μεγαλείο.....
     
  5. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Η μυρωδιά των μαλλιών Της...
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    μίλαγα κάποτε με μία κοπέλα που μου ανέφερε το gypsfetish !
    όχι δεν είναι φετίχ με γυφτούς ! αλλα με τον γύψο που χρησημοποιούν για τραύματα κάτι μεταξύ body painting και latex fetish μιας και μετά ο γύψος ξερένετε και είναι σαν δεύτερη επιδερμίδα
     
  7. werty

    werty New Member

    αυτό που αρέσει σε έμενα είναι το cuckolding
    δηλαδή η γυναίκα μου ή η κοπέλα μου ή η Αφέντρα μου να κάνει sex με άλλους αντρες μπροστά μου και να μου λέει πόσο της αρέσει. Ταυτόχρονα να με υποβιβάζει φραστικά και στο τέλος να την καθαρίζω με τη γλώσσα μου από το σπέρμα του επιβήτορά της. Δεν μου έχει τύχει ποτέ δυστυχώς
     
  8. Kinkychris

    Kinkychris New Member

    Κάτι που θα ήθελα να ήθελα να βιώσω είναι να κάνω κλίσμα σε γύναικα
    και μετά να αυτοικανοποιούμαι βλέποντας την να βγάζει τα υγρά από μέσα της.
    Είναι κάτι που το έχω κάνει βλέποντας video με τέτοιο περιεχόμενο αλλα δεν το έχω βιώσει ακόμα στην πραγματικότητα
     
  9. submalegr

    submalegr New Member

    Τα δάχτυλα των ποδιών Της Κυριας είναι το απόλυτο φετίχ
     
  10. mstr

    mstr New Member

    H προετοιμασια του βασανισμου μιας σκλαβας.Να ξεγυμνωνεται γεματη ντροπη,και ενω την δενεις για μαστιγωση πχ να ειναι φανερη η αγωνια της για το βασανιστηριο που θα υποστει.
     
  11. mstr

    mstr New Member

    H προετοιμασια του βασανισμου μιας σκλαβας.Να ξεγυμνωνεται γεματη ντροπη,και ενω την δενεις για μαστιγωση πχ να ειναι φανερη η αγωνια της για το βασανιστηριο που θα υποστει.
     
  12. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    μια γυναικα με μυωδεσ σωμα και μεγαλη κλειτοριδα να με διαταζει να τη γλυφω εωσ ουτου τελειωσει μεσα στο στομα μου