Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Νο 1 με διαφορά .... τα πολυ ομορφα χειλι ....
    Νο 2 : να ποτιζει τον κηπο της καλοκαιρι και να γυρναει το λαστιχο πανω της
    Νο 3 : η γραμμη της οταν φοραει λεια καταδυτικη στολη
    Νο 4 : να αφηγειται μια σεξουαλικη της σκηνη
    Νο 5 : ΧΧΧΧΧ (λογοκρισια) .....
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    να εχω βγαλη εξω την σκλαβα μου να φωραη μινι να μην φωραη εσορουχο και να τοις εχω βαλη τα μεταλικα κλιψ με αλισυδακι που να φενετε λιγο η αλισιδιτσα και αυτη να εινε μες την ντροπη μηπος δουν την αλισιδα η οτι δεν φωραη τιποτα
     
  3. play me tit torture

    play me tit torture New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    oi antrikes rwges mporei na mhn einai megales opws twn gynaikwn alla antexoun perisotero sta torture games.o vasanismos stis rwges einai episthmh gia ayto kai o antras slave einai poio kalos apo mia gynaika slave antexei perisotero
     
  4. kinky

    kinky New Member

    Να σαπίσω στο ξύλο τον καθηγητή που με έκοψε στο τελευταίο χρωστούμενο μάθημα.
    Να κατου**** πάνω του.
    Να τελειώσω πάνω του και μετά να τον φτύσω  

    Του αξίζει του πουστα** !!! Τώρα κατάλαβα τι θα πει μίσος.
     
  5. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Καλά... Συγνώμη, μια προσωπική ερώτηση: γιατί δηλώνεις slave;  

    Σαν Αρχι-Καρα-Master σε κόβω, φίλε μου, με το συμπάθιο δηλαδή...  

    Ρίξε του και μια καλή ροχάλα και από μένα... Αν σου έκανε κάτι τέτοιο, όντως του αξίζουν όλα αυτά. Απλά να ξέρεις, τα κάνει γιατί δεν βρέθηκε ακόμα ο Κατάλληλος στο μονοπάτι του για να του χαρίσει υπόταγή, εξευτελισμό και υπέροχο πόνο...  

    Μήπως για αυτό το έκανε, τελικά;;  

    <Τώρα την κάνω, μην με πάρει εμένα η μπάλα... Εμπρός, καλά μου ποδαρααάκια...!>  
     
  6. Mπα μάλλον με τραμπούκο Aρχι καρά Γαμομανά (γέλια) ουδεμία σχέση με Master
    Πάντως με το συμπαθιο αν σου χει κάνει πολύ κακο
    καντου τα όλα αυτά. ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ (τρελένομαι για ξύλο)
    Τώρα όμως άν καυλώνεις και με άντρες που μισείς και χύνεις μάλλον πας προς την Gay πλευρά. (εκει θα με βρεις αντίθετο)
     
  7. kinky

    kinky New Member


    Δεν καυλώνω με άντρες ... απλά θα ήθελα να μην το ξεχάσει ποτέ...όπως τα πολύ ακραία καψόνια στο στρατό... να κοιμάται με φόβο Κυρίου !!!

    Και στον πάνω φίλο θέλω να απαντήσω πως το slave το έβαλα τυχαία καθώς δε γνωρίζω ακόμα την ορολογία του "κλάδου". Έχεις να προτείνεις κάτι ? 
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Τί το ασυνήθιστο έχει αυτό το φετίχ kinky; Όλοι το έχουμε περίπου νιώσει. Και όταν θα πιάσεις δουλειά θα επαναλαμβάνεται με πολύ μεγάλη συχνότητα η ανάγκη σου αυτή, και λοιπόν;  
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Μα αυτο δεν κατασει στους Perv ... και να μου θυμησετε να αλαξουμε τον ορο Perv ... δηλαδης αμα τα κανει ο Μαστερ ειναι Κυριαρχος και αμα τα κανει ο μπαρμπα Μητσος ειναι Perv ?.... και στο κατω κατω το "διαστροφη" δεν ειπαμε οτι ειναι λεξη τζιζ για την κοινοτητα ... γιατι να εχει εφευρεθει ο ορος αυτος ? ....  
     
  10. female

    female Contributor

    ...δεν ξέρω αν είναι διαστροφή ή φετίχ, αλλά έχω αρχίσει και εθίζομαι* με, έως και ...ψιλοσνιφάρω, τη μυρωδιά του λινέλαιου.

    Αχ, γιατρέ μου, είναι σοβαρό;

    _______
    * Όχι, όχι ΔΕΝ έγραψα "ερεθίζομαι", βιτσιόζε αναγνώστη.  

     
  11. kinky

    kinky New Member


    Δε πιστεύω να επαναλαμβάνεται τόσο συχνά το να υποστηρίζει κάποιος ότι κάτι που έκανες εσύ δεν είναι δικό σου αλλά κλεμμένο (πχ τέσσερις εργασίες) και να σε κόβει όταν έχουν κλείσει τα πανεπιστήμια ... για να μην μπορείς να τον βρεις. Ο κολλητός μου - τον οποίο έκοψε μαζί μου - έχασε το μεταπτυχιακό στο UCL. Δεν συμβαίνει κάθε μέρα το να σου αλλάζουν τη ζωή και να γκρεμίζουν τα όνειρά σου!
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Εχεις φαει ενα κολλημα...
    Αλλαξαμε σελιδα και δεν το πηρες ειδηση.
     

    kinky...βγαλε το kinky σου εδω επιτελους