Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Τι θα γίνω με αυτό το όριο για τα μηνύματα... Πρέπει να γράψω κκάτι μόνον και μόνο για να γράψω? Αφού είμαι λακωνικός τύπος!  
    Τεσπα, για γριές δεν λέει κανείς?  
     
  2. ptrpoter

    ptrpoter New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Λοιπόν ως καινούριο μέλος θα σας αποκαλύψω και εγώ τί με τρελλαίνει: κρεβάτι με τέσσερις πασσάλους στις γωνίες. Η σκλάβα μου μπρούμυτα στο κρεβάτι με χέρια και πόδια ανοιχτά δεμένη χιαστί στους πασσάλους,με ανασηκωμένη τη λεκάνη (ίππος ή μαξιλάρια) μου εκθέτει τα απόκρυφα του σώματός της για κάθε χρήση, που εγώ θα αποφασίσω.
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λοιπον, καποτε συναντησα καποιον-και μιλω ειλικρινεστατα- ο οποιος ηθελε-μην ρωτησετε το γιατι- να του σπαζω στην πλατη του ωμα αβγα.
    Διεγειροταν αφανταστα απο τον ηχο που βγαζει το τσοφλι του αβγου οταν σπαει.
     
  4. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Υποταγή σε γριές (πάνω από 80, με μαύρο τσεμπέρι, όπως αυτές στα χωριά). Γονατιστός να τους φιλάω το χέρι και να κάνω ερωτική εξομολόγηση και να τις κοιτάω με λαχτάρα στα μάτια. Να τους φιλάω τα πόδια εκλιπαρώντας για τον έρωτά τους. Ακόμη (σε συνδυασμό με το προηγούμενο ή ανεξάρτητα) να τις καθαρίζω (να τις σκουπίζω μετά την ούρηση και να τις ξεσκατίζω ή να αλλάζω πάνα, αν φοράνε) και να τις πλένω, ιδίως αν είναι πολύ καιρό άπλυτες. Ξύρισμα - αποτρίχωση σε αιδοίο, πόδια και μασχάλες.  
    (Και μην ακούσω σχόλια ότι διάλεξα λάθος επάγγελμα και ότι έπρεπε να είχα σπουδάσει νοσηλευτική !) 
     
  5. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    περί ορέξεως τι να πει κανείς  
    αλλά ειλικρινά θα ήθελα να μάθω πώς στο καλό το ανακάλυψε ότι τον ερέθιζε... 
     
  6. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Ψυχικό θα τους έκανες! Ούτε στα πιο ακραία όνειρά τους τετοια τύχη ...
     
  7. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...


    To πιθανότερο είναι να τον πήρανε κάποτε .....με τα αυγά .....

    ....και εκεί .....ανακάλυψε ....το πάθος ...του ....: 
     
  8. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    καλό  
     
  9. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Και μετά να σου λένε: Μπράβο παιδίμ...μι έκανες να χαρώ και λιγάκι την άμοιρη! Και για να έχουμε καλό ρώτημα τίνος εισ εσύ?
    Και φυσικά όλα αυτά με βλαχοπροφορά!
     
  10. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    (Από άλλο χωριό είμαι γιαγιά...)  
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    To ασυνήθιστο φετίχ μου (για το bdsm εννοώ) είναι αυτό που θα δείτε στο βίντεο...., το συνηθισμένο μου φετίχ είναι οι υποτακτικές, μαζοχιστικές, αιθέριες, θηλυκές υπάρξεις!!!  

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Και να φανταστείς, νόμιζα ότι τα ήξερα όλα...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014