Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Χαχαχαχαχα πήρα γενικότερα τα κατάλληλα σουτιέν.. Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο να έχεις το σωστό και από ότι έχω καταλάβει οι περισσότερες φοράνε λάθος, είτε ηθελημένα είτε από άγνοια. Αλλά νομίζω ξεφεύγουμε λίγο από το thread :Ρ χαχαχαχαχα εκτός και αν κάποιος/α έχει φετίχ με τα σουτιέν τότε να το συζητήσουμε λίγο παραπάνω  
     
  2. nasol

    nasol New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    goustarw na glifw gunaikeies patouses mexri na mou teleiwsei to salio
    γουστάρω να γλύφω γυναικείες πατούσες μέχρι να μου τελειώσει το σάλιο
     
    Last edited by a moderator: 23 Φεβρουαρίου 2014
  3. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    με αναβεις με αυτά που μου λες, το κωλαρακι μου το εχω ελευθερο για μπατσισμα, μ' αρεσει να τις τρωω,τον δονητή τον βαζεις οπου θελεις παραδινωμαι παντα για να με κανουν ο,τι θελουν
     
  4. falcon

    falcon New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Να κοιμάται γυμνή να την κοιτάζω να το παίζω και να την χύνω στο στόμα και στο πρόσωπο και να ξυπνάει από τα χύσιμο.
    Να είμαι όρθιος δίπλα σε καθρέφτη μεγάλο τοίχου και αυτή γονατιστή μπροστά μου. Να μου γλείφει τα αρχίδια και τον κώλο αλλά όχι τον πούτσο… να γλείφει μετά το είδωλο του πούτσου μου στο καθρέφτη, να τον ακουμπάω στο καθρέφτη και να γλείφει κ το καυλί και το είδωλο, και να χύνω έτσι… και αυτή να καθαρίζει και τον πούτσο μου και το καθρέφτη.
    Όταν μιλάει με φίλες ή επαγγελματικά στο τηλέφωνο να τη γδύνω.. να τη βάζω να στήνεται σε περίεργες στάσεις… να της τρίβω τον πούτσο στο πρόσωπο..
    Να κυκλοφορεί στο σπίτι μου με πουτανιστικα εσώρουχα βράδυ με τις κουρτίνες ανοιχτές. Το ίδιο αε παράθυρο ξενοδοχείου.

    Περιττό να πω πως νιώθω όταν υποτακτικά τα κάνει όλα αυτά!
     
  5. apeirossklabos

    apeirossklabos New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    na exo ena filaraki na ypireto ta papoytsia na myrizo tis kaltses toy

    Να έχω ένα φιλαράκι να υπηρετώ τα παπούτσια να μυρίζω τις κάλτσες του.
     
    Last edited by a moderator: 6 Μαρτίου 2014
  6. skydiver_69

    skydiver_69 New Member

    Μας αρέσουν οι λαγνείες τρελλά..
    Η ουρολαγνεία, ποδολαγνεία και φυσικά το squirting...
     
  7. chrome

    chrome New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    αν και το thread είναι για ασυνήθιστα φετίχ βλέπω ότι αναφέρονται και κάποια πολύ συνηθισμένα! Έμενα προσωπικά στα τρελά κέφια μου αρέσουν τα piss enemas.
     
  8. skydiver_69

    skydiver_69 New Member

    Έχεις δικιο για αυτό , π.χ. μας αρέσει ο ιδρώτας μας (αν είσαι καθαρός έχεις και καθαρό ιδρώτα από παντού) Λατρεύω να γλύφω τα ιδρωμενα πόδια της και να μου έρχεται η μυρωδιά του δέρματος με του δέρματος της γόβας
     
  9. slicked

    slicked New Member

    Καλησπέρα. Πρώτο μου ποστ εδώ! 
    Λοιπόν, από τα πολλά φετίχ μου, τα 2 μεγαλύτερα είναι τα εξής:

    1)Καβλώνω απίστευτα με ένα συγκεκριμένο style μαλλιού στους άντρες που λέγεται "slicked back hair", όπως παρακάτω:



    2) οι υπερβολικά τριχωτές πλάτες (κάτι που νομίζω πολλοί αηδιάζουν)
     


    Μια φορά ήρθε ένας γνωστός μου στο σπίτι να τον φιλοξενήσω.
    Δεν τον είχα δει ποτέ χωρίς μπλούζα.
    Όταν βγήκε από το ντους και τον είδα, κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό!
    Είχε τρίχα σαν κι αυτόν στη φωτό.

    Δυστυχώς και τα 2 φετίχ μου είναι δύσκολα να τα βρεις, κυρίως στην Ελλάδα..
     
  10. danos

    danos Regular Member

    θα διαφωνήσω φίλε μου,στην ελλαδα όλοι με τρίχες ασχολουνται.θα βρεις όσεςθες  
     
  11. slicked

    slicked New Member

    Εννοώ, δύσκολο να βρεις κάποιον που έχει τόσο τριχωτή πλάτη.
    Μόνο 2-3 φορές έχω δει στη ζωή μου..
     
  12. Η αίσθηση που έχω στο λαιμό και στα χείλη μου μετά απο ενα καλό deepthroat ακολουθούμενο απο cumshot και swallow