Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Ναι,πρωι-μεσημερι-βραδυ για τους ενηλικες για πιο αμεσα αποτελεσματα!
     
  2. female

    female Contributor

    Περί γούστων πάω πάσο.

    Το δύσκολο (και το προκλητικότερο για μένα) είναι να μπορείς να συγκεντρώνεσαι στον/ στην και στην προσωπικότητα, την ιδιαιτερότητα του / της, και να δέχεσαι, ακόμα και να μετουσιώνεις, όλα εκείνα (και στην εμφάνιση) ελαττώματα που κουβαλάει --- να βλέπεις την κρυμμένη ομορφιά και τη μαγεία ακόμα και μέσα στην "ασκήμια".

    Κανένας ή καμία ποτέ δεν θα φτάσει τη φαντασίωσή μας. Ακόμα και το ίδιο το υποκείμενο λατρείας μας (π.χ. η Μόνικα Μπελούτσι ή ο Μπράντ Πιτ) δεν μπορεί να είναι όσο τέλειο το φανταζόμαστε. Προτιμώ λοιπόν να ζω τη στιγμή, να κλέβω τη μαγεία μέσα από την ύπαρξη.

    Αν δήλωνα "φετίχ", λοιπόν, θα ήταν η κλοπή της μαγείας στη φαινομενικά πεζή καθημερινότητα. "Beauty is in the eye of the beholder". (Η ομορφιά είναι στα μάτια αυτού που κοιτάζει, δηλ. αυτού που κοιτάζει έτσι ώστε να την δει.)

     
  3. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    χμμ ... μου αρεσει ..να φωνάζω.. περάζει??.. σε κάθε τι .. που απολαμβάνω  
     
    Last edited by a moderator: 8 Δεκεμβρίου 2006
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όχι xanthi μου   , όμορφο μου φαντάζει . Ένα από τα φετίχ σου ;

    Υ.Γ. Ελπίζω να μην σε πειράζει που σου άλλαξα τους Λατινικούς , με τους Ελληνικούς χαρακτήρες . Είσαι ακόμα καινούρια και δεν γνωρίζεις τους κανόνες.

    Καλώς ήρθες...
     
  5. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    οχι δεν με πειραζει..      
    σε ευχαριστw 
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    τις πυζαμες με αρκουδακια
    τις βιδες
    τα προφιτερολ και στο καπακι τις (ατελειωτες παντα) διαιτες
    τα μαλλινα μακρυα εσωρουχα
    και κυριως
    τις αλυσιδες στα ποδια
     
  7. ladykiller

    ladykiller New Member

    _αίμα
    _goth life style [δεν ξέρω κατά ποσο θεωρείται ασυνήθιστο εδώ]
    _τα μαλλιά μου [αυτό είναι το πιο πρόσφατο..]
     
  8. month

    month Regular Member

    Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Αρκεί να έχεις ένα σετ με ωτασπίδες μαζί σου, για τον σύντροφο!  
     
  9. ladykiller

    ladykiller New Member

    ένα άλλο φετίχ που μόλις μου ήρθε στο μυαλό, διαβάζοντας σχετικό θέμα στο forum.

    τα piercing.

    όχι τόσο αυτά κάθε αυτά αλλα η στιγμή που με τρυπάει η βελόνα και ύστερα που μου περνάει την μπάρα.
    και ειδικά τα piercing στην στοματική κοιλότητα που μπορώ να τα παίζω και να τα τραβάω όλη την ώρα...
     
  10. WisDomme

    WisDomme I am just Myself - that's all.

    Goth.... Blood.... Hell, yeah!!!
     
  11. Fetixisths

    Fetixisths New Member

    Na dw mia gynaika na klaiei...apisteyth hdonh (mhpws prepei na paw se psyxiatro?)

    Να δω μιά γυναίκα να κλαίει... απίστευτη ηδονή (μήπως πρέπει να πάω σε ψυχίατρο 
     
    Last edited by a moderator: 16 Δεκεμβρίου 2006
  12. female

    female Contributor




    Πολύτιμα τα δάκρυα, όπως και το γέλιο και όλα τα συναισθήματα, όταν είναι αληθινά.

    Υπάρχουν πολλών ειδών δάκρυα - κροκοδείλια, χαράς, ψυχικού πόνου, πένθους, απελπισίας, νεύρων, κούρασης, λαχτάρας, ανακούφισης, ψυχικής απελευθέρωσης, αγάπης, λατρείας -- ακόμα υπάρχει και ο κλαυσίγελος, όπου το κλάμα και το γέλιο είναι τόσο το ένα μέσα στο άλλο που δεν μπορείς να τα ξεχωρίσεις και δεν ξέρεις αν χαίρεσαι ή αν λυπάσαι, συμβαίνουν και τα δύο μαζί. Συχνά τα συναισθήματα έχουν πολλές αποχρώσεις, αξεχώριστες.

    Ο William Shakespeare το περιέγραψε, γράφοντας για την Cordelia στον King Lear --