Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δε νομιζω... Εχει συμβει και δεν ειναι καθολου ευχαριστο.. Προσωπικα τουλαχιστον το βρισκω ανατριχιαστικο... Με την ασχημη εννοια
     
  2. male_slave

    male_slave Regular Member

    Εχει εδω και λιγο καιρο που σκευτομαι να βαλω κατι σαν αγγελια για επικοινωνια με γυναικα η ισως και ζευγαρι μεσω skype η οτι αλλο να εχει καμερα,να φοραμε μασκες και για 10 λεπτα να κανω οτι θελουν και να κανουν οτι θελω,ετσι ανωνυμα,ησυχα,ακομα και τωρα που το σκευτομαι..ερεθιζομαι..
     
  3. τωρα που το καλοσκευτομαι...ενοεις να να το παρακολουθεις σε ταινια η να το βιωνεις στην πραγματικοτιτα...??
     
  4. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Σε ταινια .
     
  5. ενα δικιο το εχεις ειναι αρκετα ......ερεθιστηκο....
     
  6. gero

    gero Regular Member

    Ειχα δει ενα βιντεο που ηταν ενα ζευγαρι και τα αρχιδια του ανδρα ηταν δεμενα με τετοιο τροπο που εκαναν σχημα πουτσας και ειχε φορεθει απο πανω και προφυλακτικο για να τα κραταει.Ετσι λοιπον την γαμουσε με τα αρχιδια του στο μουνι της και την εχυσε στην κοιλια της καθως ο πουτσος ηταν απο εξω και φορα προς το προσωπο της.

    Θα ηθελα καποια στιγμη να το δοκιμασω.
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Δε ξερω αν ειναι ασυνηθιστο μα με τρελαινουν τα tattoo,με αναστατωνουν παρα πολυ ειδικα αν εχει παρα πολλα στο κορμι του και πιο πολυ χερια,μπουτια!!

      
     
  8. Alpha Noir

    Alpha Noir Regular Member

    Αγαλματοφιλία. Την έχω την...πετριά από μικρή. Όλοι στα νεκροταφεία κλαίγανε, εγώ καύλωνα.
    Έχει όμως σημασία το είδος του αγάλματος για μένα καθώς δεν καυλώνω με πατριωτικές προτομές και εθνικούς ήρωες, lol
    μόνο με αγάλματα που βγάζουν έναν ηθελημένο από τον καλλιτέχνη, αλλά καλύτερα έναν αθέλητο ερωτισμό.
     
  9. Molder31

    Molder31 Regular Member

    Να φοράει ένα τζιν και από κάτω να είναι σχισμένο ίσα ίσα για να μπορώ να την καρφώνω όταν σκύβει..
     
  10. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    - Τα σαπούνια. Κυρίως εμπορικά.
    - Γυαλισμένα έπιπλα.
    - Πεύκα.
    - Εργαλειοθήκες.
    - Σερβιέτες.
    - Καναπέδες.
    - Γαλακτομπούρεκο.

    Τα παραπάνω μου φτιάχνουν την ερωτική διάθεσι μόνο. Καυλώνω στο όραμα της.
     
  11. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Μαξιλάρια
    Ξύλινο πάτωμα
    Σφουγγάρι μπάνιου
    Σαπουνάδα από αφρόλουτρο
    Γόνατα
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θέαση, οσμή, αφή... παλαιών συγγραμάτων: