Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. τα "σίγματα"  
     
  2. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Χερια.
    Απο τον αγκωνα(που δεν πρεπει να ειναι ξηρος) ως τα νυχια (που δεν πρεπει να ειναι φαγωμενα). Και φλεβες σε ολη την εξωτερικη πλευρα.
    Αντρικα χερια, με ισια δαχτυλα. -δενσχολιαζωαλλο-
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑΙ!
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Τα κοτσιδακια
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Ασυνήθιστο δεν θα το πω ως φετίχ, καθώς αφορά τα χέρια. Μου αρέσει αφάνταστα ένα καλοσχηματισμένο και περιποιημένο χέρι. Κι αν είναι και δύο, ακόμη καλύτερα.

    Το παράδοξο ίσως είναι ότι από τους καρπούς και μόνο μου είναι συχνά αρκετά εύκολο να αναγνωρίσω σε ποια ανήκουν.

    Πείτε το λόξα, ανωμαλία, όπως θέλετε... Όμως έναν ωραίο γυναικείο καρπό σχεδόν τον "σκανάρω" και τον αναγνωρίζω εύκολα μετά. Δίνω ιδιαίτερη σημασία στα χέρια, καθώς αποτελούν ένα από τα πρώτα και πιο ευχάριστα σημεία επαφής σε πολλές-πολλές φάσεις του παιχνιδιού.
     
  7. Κοκκινα μαλλια και φακιδες....
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Ψαξαμε αλλα δεν βρηκαμε κατι στα μετρα μας. Με γνώμωνα το φετιχ σε λουτρινο (συνθετική γουνα) και βελούδο
    δημιουργησαμε τα απαραίτητα αξεσουαρ για το παιχνιδι ρόλων (role play) "Κακος Λύκος - Κοκκινοσκουφίτσα".

    Αυτο ειναι το ενα γαντι "Λύκου"

     

     

    "ολος" ο Λύκος ειναι εδω
     
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μεταχειρουργικές ουλές.
    Ιδίως χαμηλά στην κοιλιά:
     
     
  11. slicked

    slicked New Member

    ίσως δεν είναι ασυνήθιστο αλλά συνηθισμένο αλλά έχω φετίχ με τους αλλοδαπούς!
    Αλβανούς κυρίως, Αιγύπτιους, Άραβες και μαύρους..
    Δεν έχει τύχει βέβαια να πάω με κάποιον..
    Ενώ μου αρέσουν και τα εξωτερικά χαρακτηριστικά, που είναι γενικά μελαμψοί ή με τετραγωνισμένα πρόσωπα και μύτη οι Αλβανοί, πιστεύω είναι και λίγο ρατσιστκό φετίχ γατί τους έχω συνδέσει στο μυαλό μου με αλητεία, παρανομία κτλ και αυτό με εξιτάρει!
    Αφήστε που καβλώνω και με τη γλώσσα..
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Si jeni duke bërë?

    كيف حالك?

    hoe doen jy?