Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

  2. αυτό το κομμάτι ρε παιδιά. ολιστικά χαμογελαστή διέγερση σε κάθε άκουσμα
     
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν θέλω προίκα       Οπως είσαι με το καθαρό βρακί σου  
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2015
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κατοπτροφιλία

    Οι φετιχιστές απολαμβάνουν να ερωτοτροπούν με τον εαυτό τους ή να συμμετέχουν σε σεξουαλικά όργια μπροστά από έναν καθρέφτη. Συχνά, οι Katoptronophiliacs τοποθετούν καθρέφτες παντού μέσα στο σπίτι τους.  
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν φοραω εσωρουχα καρδια μου  
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν γαμιόμαστε με το κάθε psycho που ότι δεν μπορεί να φτάσει το θεωρεί φετιχσμό. Άντε με τον κάθε πούστη ας πούμε. Σε λίγο θα μας πει πως αν γαμιόμαστε με κεριά αναμμένα είναι φέτιχ...
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Calm dowh, τι σε ενοχλεί, aν εγώ είμαι αρρωστάκι/φρικιό;  
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Έχω καθρέφτες σε όλο το σπίτι για αυτό... Και βγαίνει ο κάθε πούστης που είναι 100 κιλά να με πει φετιχιστή. Ρε ουστ από εδώ άχρηστοι... βόδια
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αδυνατώ να σε καταλάβω, λύσε το, δικό σου πρόβλημα.
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Eίναι απλά τα πράγματα... Βγαίνει ένας που του έχουν κρεμάσει τα μάγουλα από το λίπος και έχει να γαμήσει από την εποχή του Νώε να μου πει πως αν ερωτοτροπώ με τον εαυτό μου μπροστά στο καθρέφτη (το κάνω, μου αρέσει με αγαπώ και το κάνω) είναι φετίχ. Ποιος τώρα ο μαλάκας που κοιλιακούς έχει δει σε άλλα σώματα μόνο από φωτογραφία. Κόψε φάτσα ανθρώπου που με κρίνει γιατί με αγαπώ και βγάλε συμπέρασμα...