Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτομαστιγωνονται οι Κ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 28 Σεπτεμβρίου 2017.

  1. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Όχι...
     
  2. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Και για ποιο ακριβώς λόγο και κατηγορηματικά και όχι;
     
  3. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Γιατί δεν το έχω κάνει ποτέ .
    Επίσης δεν έχω ακούσει Κ Να το κάνει
    Και τέλος Εδώ μέσα υπάρχει νήμα ( Μου ζητάει να με γλείψει . Αυτό τον κάνει λιγότερο Κ ;; 
    Σκέψου να αυτομαστιγώνεται ...
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εκείνο είναι στο χιούμορ.
    Έχει διαφορά,σωστα;
    Κι ότι δεν έχουμε κάνει ή δεν έχουμε ακούσει να γίνεται στο περιβάλλον μας,δε σημαίνει πως δε γίνεται αλλού.
     
  5. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Καλή μου Ντίνα κι εγώ με χιούμορ γράφω πάντα ...
    Να μία καλή ευκαιρία λοιπόν . Να ερωτηθούν και να απαντήσουν 100 Κ Εάν έχουν αυτομαστιγωθει...
    Έτσι θα μας λυθεί η απορία !!!
     
  6. dark-light

    dark-light Regular Member

    ενας σωστος κ μια φορα την εβδομαδα πηγαινει μπροστα στον κραθρεπτη του μιλαει με τον εαυτο του κανει τον απολογισμο την εβδοαμδα που περασε..

    και αυτομαστιγωνεται μεχρι να αλλαξει δερμα    
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, στα πρώτα τους βήματα, μετά είναι & θέμα εμπειρίας/εξάσκησης.
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εκτιμώ το χιούμορ και είναι κάτι που με χαρακτηρίζει,εδώ μέσα αλλά και γενικότερα στη ζωή μου.
    Ωστόσο,η αυτοκριτική είναι πολύ χρησιμη και για Κ και για υ.

    Κι αυτο το "μέχρι να αλλάξει δερμα" δεν ξέρω πως,μιας και τα ακούσματά μου δεν είναι αυτού του είδους,μου θυμίζει ένα τραγούδι του συγχωρεμενου Παντελιδη που λέει "όσο δέρμα κι αν πετάξεις,φίδι είσαι δεν θ'αλλαξεις".
    Αν ο Κ είναι φίδι...ότι και να κάνει,φίδι θα παραμείνει.
     
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Μερικές ερωτήσεις:

    Ένας Κ που φτιάχνει ένα flogger και το δοκιμάζει στο χέρι του να δει αν είναι βαρύ ή ελαφρύ ή stingy είναι μαζοχιστης;

    Ένας Κ που θέλει να κάνει blood play και ζητάει από κάποιον να του μάθει κάποια βασικά πράγματα ή διαβάζει μόνος του για να μάθει τι πρέπει να κάνει και πως γίνεται υ με αυτή του την πράξη;

    Ένας Κ που θέλει να δοκιμάσει edge play ας πούμε waterboarding, θεωρείτε ότι δεν πρέπει να έχει μαζί του κάποιον ειδικό ή πρώτα να δει με πολύ προσοχή τα πως τα γιατί κλπ;

    Αυτά για αρχή.
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αν γουσταρουν να το κανουν καλα κανουν!πιστευω πως δεν ειναι το ιδιο γιατι ξερω τα ορια και τις αντοχες μου στον πονο(μπορω να πω ειναι μηδαμινες χεχεχε)και δεν θα τις ξεπερνουσα χαριν της περιεργειας!εξαλλου δεν ειναι το ιδιο γιατι ενας/μια Κ δεν θα μπορουσε ποτε να μπει στην ψυχολογια μιας/ενος υ αρα ειναι ασκοπο!με την ιδια λογικη να καρφωσω ενα αγκιστρι στο ουλο για να δω πως νιωθει το ψαρι 
     
  11. femdomstories

    femdomstories έχω μια μεταχειρισμένη, ενδιαφέρεσαι Auto?

    Αυτό ισχύει και για τους δονητές;; (Σόρρυ αλλά θα έσκαγα αν δεν το έλεγα)
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κάτσε να δεις πώς πάει εκείνη η παροιμία...αν ναι!
    Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!
    (Σορρυ αλλά θα εσκαγα αν δεν το ελεγα)