Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτοσχέδια παιχνίδια (και πώς να τα φτιάξετε)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος Panacotta_of_Doom, στις 4 Νοεμβρίου 2006.

  1. sw

    sw

    Το πρωτο (λιγοτερο) και το τελευταιο (πολυ περισσοτερο) ειναι πολυ επικινδυνα!
    Πες μας και τις προφυλαξεις μια και τα προτεινεις!

    Γι:icon_no2:ργος
     
  2. Απάντηση: Αυτοσχέδια παιχνίδια (και πώς να τα φτιάξετε)

    Πάντως είναι απίστευτο τι μπορεί να βρει κανείς στα Praktiker  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Αυτοσχέδια παιχνίδια (και πώς να τα φτιάξετε)

    Μπα μην το λες αυτό
    Προχθές μάλωσα με την δικια μου και πήγα να πάρω μια φουσκωτή κούκλα να κάνω τη δουλειά μου 
    Και δεν είχε  
    Τελικά αναγκάστηκα να ρίξω τα μούτρα μου και να την πάρω τηλέφωνο να ξαναέρθει στο σπίτι 
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    για να μην λετε οτι μονο εγω φωναζω !
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ο βρόγχος της συγχώρεσης..

     


    Το ως άνω εργαλείο αποτελείται από 1,5 μέτρο περίπου σωληνάκι αέρος υψηλής πιέσεως εξωτερικής διαμέτρου 6 χιλιοστών του οποίου στο εσωτερικό υπάρχει δύσκαμπτο γαλβανιζέ σύρμα διαμέτρου 3 χιλιοστών. Η λαβή είναι ξύλινη λαβή για λίμες.

    Το συνολικό κόστος κατασκευής δεν ξεπερνάει τα 4 ευρώ και όλα τα υλικά μπορούν να βρεθούν σε συνοικιακό μαγαζί με σιδερικά.
    Ο συνολικός χρόνος κατασκευής δεν ξεπερνάει την μισή ώρα.
    Τα εργαλεία που χρειάζονται για την κατασκευή είναι ένας κόφτης που να είναι ικανός να κόψει το σύρμα χωρίς ιδιαίτερο κόπο, λίγη κόλλα στιγμής και τρία τέσσερα tireups.

    Το συγκεκριμένο εργαλείο, αν και ιδιαίτερα εύκολο στο χειρισμό, έχει πολύ κακή κλίμακα όσο αφορά τον πόνο που προκαλεί.
    Με την εικονιζόμενη διάσταση κρίνω ότι θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί μόνο σε επιφάνειες όπως ο κώλος, τα μπούτια και η κοιλιά ωστόσο ποιος θα μπορούσε να περιορίσει την φαντασία ενός καλού σαδιστή?
    Λόγου του συνολικού μήκος του μπορεί να χρησιμοποιηθεί άνετα σε otk στάση και η αλήθεια είναι ότι για αυτή την χρήση το εμπνεύστηκα.
    Είναι αθόρυβο και πολύ γρήγορα μπορεί να αναπτύξει υψηλό fear factor στο μυαλό της υποτακτικής.
    Ακόμη και με λίγη δύναμη προκαλεί έντονο πόνο, η αίσθηση του οποίου μοιάζει με το τσούξιμο που προκαλεί πλαστικό κρεμαστάρι με την διαφορά ότι επειδή είναι πολύ πιο βαρύ το χτύπημα του είναι πολύ πιο στιβαρό. Το γεγονός αυτό μαζί με τον αναγκαστικό περιορισμό της χρήσης του σε συγκεκριμένη περιοχή λόγου του μεγέθους του το κάνει δυστυχώς κακό εργαλείο για παιχνίδι.

    Εάν αρχικός σκοπός δεν είναι η έντονη δυσαρέσκεια της υποτακτικής θαρρώ ότι θα πρέπει να γίνει κατάλληλη προθέρμανση του σημείου με κάποια άλλη πιο ήπια μέθοδο πριν την εφαρμογή.
    Εάν αρχικός σκοπός είναι η έντονη δυσαρέσκεια της υποτακτικής πχ η τιμωρία κατόπιν εξομολόγησης αμαρτιών, τότε η χρήση του συγκεκριμένο εργαλείου θα μπορούσε να οδηγήσει εύκολα στην συγχώρεση και την άφεση εξού και η ονομασία.

    Το ίχνος που αφήνει είναι το εξής:

     


    Να συμπληρώσω ότι τα μαύρα σημεία που φαίνονται είναι μαρκαδόρος που χρησιμοποίησα απλά για εφε.
     
    Last edited: 25 Σεπτεμβρίου 2016
  6. AuroraBorealis
    Αυτος ο βρογχος συγχωρει οντως..?
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

  8. Εαν ειναι ο μονος τροπος να μου συγχωρεθουν τα ατοπηματα μου..... !
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ι guess she does. STOP
    Pls post documentary material. STOP
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τς, τς, τς... I see..!
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Nope.. I am afraid you can't..