Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτοτιμωρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος sssppgr, στις 18 Δεκεμβρίου 2014.

  1. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Μια εικόνα που μου αρέσει πολύ είναι το selfspanking, ή selfbondage κλπ, μου αρέσει να ξέρω ότι η Υ ή Σ έχει κάνει ένα παράπτωμα και περιμένει να τιμωρηθεί αν αυτού της ζητάω να αυτοτιμωρηθεί. Θέλω να ξέρω ποιές το έχουν δοκιμασει έστω και σε ένα φανταστικό αφέντη ή αν έχου στηθεί στα τέσσερα μπροστά σε μια κάμερα για να δείξουν την αφωσίωση τους! κλπ
     
  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Δεν αντέχω, θα ρωτήσω! Είμαι η μόνη που πιστεύει ότι, το να έχεις έναν φανταστικό αφέντη, δεν λέγεται bdsm αλλά get a life;  
     
  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    αυτομαστιγώνομαι από τότε που έμαθα ότι κανείς από τους φίλους μου δεν πλήρωσε τον ενφια...  
     
  4. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Ούτε ο υπουργός οικονομικών να ήσουν.
     
  5. Ktitor

    Ktitor Regular Member

    Πολυ σοβαρο θεμα η αυτοτιμωρία.
    Εχει να κάνει αποκλειστικά με τον Κ. Προσωπικα δεν επιτρέπω πόνο που δεν προέρχεται από μένα. Φυσικά υπάρχουν πάρα πολλές εκδοχές του πράγματος τις οποίες με ενδιαφέρον θα παρακολουθήσω.
     
  6. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Να υποθέσω οτι τον πλήρωσες 
     
  7. libra

    libra Regular Member

    Παπαριά έως αρρωστημένο κάτι τέτοιο. Μόνο στη φαντασία μπορεί να παίξει ή σε θρησκευτικές τελετές. Δική μου άποψη κ μόνο.
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι εμενα με χαλαει ακομα κ η ιδεα...
     
  9. danos

    danos Regular Member

    ως κυρίαρχος χαστουκίζω την υποτακτική μου , και μου τραβάω μια σφαλιάρα  
    χμμμμμ ...... διχασμένη προσωπικότητα  
    δεν με φαίνεται και πολυ υγειες  
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ bdsm μαλακια ας πουμε? 
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Καυλωτικά διεστραμμένο.
     
  12. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    επειδη εχει διαστροφή για αυτο το εθεσα, αλλα το θεωρώ και καυλωτικό