Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor



    Και κούνημα το κεφάλι ρυθμικά..   
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι εγώ σου αφιερώνω αυτές....          όπως και μια νύχτα στο Ναύπλιο στην αναζήτηση...χαρτομάντιλων...
    Και δεν χρειάζεσαι εξήγηση χαχα... 
     
    Last edited: 30 Ιουνίου 2017
  3. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Χαχαχαχαχαχαχααχ..           
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Αφιερωμένο στη μύγα που με έχει ζαλίσει...
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Γιατί μαζί σου, ακόμη κι ένα μπάνιο στο Καβούρι έχει την ομορφιά του πιο μακρινού ταξιδιού...
    Μικρά πράγματα αλλά τόσο σημαντικά, καθημερινά κύματα ζωής, "σπίτι", όπως τα μάτια σου που με κοιτάζουν σαν ξυπνώ...

    @Brigitte

     
  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Όλα δικά σου Έρωτά μου.. κάθε μου στιγμή μαζί σου είναι μοναδική..σ' ευχαριστώ που υπάρχεις και είσαι στη ζωή μου..σε λατρεύωωωω..         

     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δίχως λόγια...Για πρώτη φορά εδώ μέσα, "ζηλεύω" κάτι και το θέλω όσο γίνεται περισσότερο μόνο για μένα...
    Σ' ευχαριστώ κι εγώ που υπάρχεις στη ζωή μου...Έρωτα/μάτια μου...Εκείνα είδα για πρώτη φορά, εκείνα λάτρεψα...

    Τώρα φεύγω από δω...Ετοίμασε ταινιούλα...                  

     
    Last edited: 2 Ιουλίου 2017
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

  10. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  11. zeusgr

    zeusgr New Member

     
  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM