Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αχ Ευρώπη ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος fisterman, στις 16 Μαρτίου 2017.

  1. fisterman

    fisterman New Member

    Το καλοκαίρι του '89 με βρήκε φαντάρο στην Κω
    Τότε που το καμάκι γινόταν face to face και όχι μέσω internet.
    Την εποχή που το εργαλείο ορθώνονταν πιο γρήγορα κι από τη σκέψη
    και κατσούφιαζε μετά πολλών ριπών.
    Ηλιοκαμένος, μελαχροινός, γεροδεμένος,18 στα 19 εγώ.
    Ψηλή, ξανθιά, 28 στα 30 αυτή (ίσως και 35) με κορμί καλογυμνασμένο, σκέτη κόλαση αυτή.
    Ποτό και χορό στη HEAVEN με κατάληξη στο ξενοδοχείο που έμενε, που
    για καλή μου τύχη ήταν λιγότερο από 1000 μέτρα από το φυλάκιο που υπηρετούσα.
    Μετά από ένα τριπλό απανωτό (και από παντού), επιδοθήκαμε σε ένα καταπληκτικό 69.
    Η γλώσσα και τα δάχτυλά μου δούλευαν ασταμάτητα, ενώ ο ατσαλένιος γέμιζε το στόμα της.
    Όταν ο ατσαλένιος αδυνατούσε πια να ανταποκριθεί, άρχισε να με παροτρύνει για
    περισσότερα δάχτυλα μέσα της. Αλλάζω στάση να βολεύει, κι ακολουθώ τις σιωπηρές οδηγίες
    που μου έδινε, είτε με τα δικέ της χέρια, είτε πιέζοντας με με το πόδι της αλλά κυρίως από τις
    κινήσεις του ευλύγιστου και υπέροχου κορμιού της.
    Χωρίς gel, χωρίς βιάση, οδήγησε το χέρι μου όλο μέσα της.
    Τα 'χασα. Ούτε σε τσόντα τότε δεν έπαιζε αυτό.
    Ο ατσαλένιος ζωντάνεψε ξανά αλλά άφηνε το χέρι να κάνει τη δουλειά του.
    Καρφωνόταν πάνω μου (με το χέρι μου κάθετο στο κρεβάτι, πιασμένη από το κεφαλάρι,
    προσπαθούσε να το βάλει μέσα της όσο πιο βαθιά μπορούσε).
    Εγώ αποσβωλομένος, σα να μην ήμουν εκεί.
    Πρωτόγνωρη εμπειρία, συνήλθα και άρχισα να συμμετέχω πιο ενεργά.
    Άρχισα δειλά να κουνάω λίγο τα δάχτυλα μέσα της για να δω αντίδραση. Έκσταση !!!
    Ξεδίπλωνα τα δάχτυλα και χάιδευα τον κόλπο της, άγγιζα τη μήτρα της, ένοιωθα στις άκρες των δαχτύλων
    μου, τον παραμικρό σπασμό από την ατέλειωτη καύλα της.
    Ξαφνικά συσπάται τόσο δυνατά που δεν μπορούσα νου κουνήσω κανένα δάχτυλο.
    Έσφιγγε το χέρι μου σα μέγγενη και έτρεμε από ηδονή.
    Εκείνη τη στιγμή και ο ατσαλένιος έβγαλε ότι δεν είχε βγάλει όλες τις προηγούμενες φορές μαζί.
    Αυτή ήταν η πρώτη μου εμπειρία fisting.
    Δανείστηκα τον τίτλο του thread από τον Πανούση.
    Όλοι το ξέρετε φαντάζομαι. Μεσουρανούσε τότε
    "Γερμανίδες τουρίστριες που διψάνε για σπέρμα ..."

    Γερμανίδα η κυρία ... Την ευχαριστώ όπου και να είναι
    που με μύησε στο fisting.
     
  2. Eεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι.
     
  3. aenaosss

    aenaosss Regular Member

  4. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Ωραια περιγραφη κ εμπειρια. Και απο οτι φαινεται σε στιγματισε κ σε διαμορφωσε  
    Αν κ η συγκεκριμενη πραξη του fisting μού φαινεται κατι που δε θα δοκιμαζα, βλεπω τελικως οτι οσοι γραφετε εμπειριες δειχνετε να το ευχαριστιουνται οχι μονο οσοι το δεχονται αλλα κ οσοι το κανουν στον δεκτη  
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Λιγο τοχεις να προκαλεις τετοια καυλα σαν αυτη που περιγραφεο Φιστερμαν? (παρεμπιπτοντως, το Φιστερμαν σαν αδερφος του Γιουγκερμαν του Καραγατση ακουγετα -χωρις προθεση προσβολης, συναμαρτωλε)
    Αν κι η δικη μου μεγαλη παλαμη δεν επιτρεπει ευκολα πληρη εισοδο του χεριου, τις μια δυο φορες που το καταφερα καποια στιγμη, ηταν εμπειρια!
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Βάλε καλέ την παλάμη σου στο αντίστοιχο νήμα,να ξέρουμε για τι πράμα μιλάμε  
     
  7. fisterman

    fisterman New Member

    Φυσικά, για εμένα είναι μαζί ευχαρίστηση και ικανοποίηση ...
    Και να διευκρινίσω τι εννοώ.
    Ικανοποίηση όταν το κάνω και ευχαρίστηση όταν βλέπω την ικανοποίηση αυτής που το δέχεται !!!
     
  8. fisterman

    fisterman New Member

    Θα μπορούσε να σου θυμίζει και Σούπερμαν ή Σπάιντερμαν ... ακόμα και Φίσερμαν.
    Ανάλογα με την οπτική γωνία που κοιτάς το κάθε πράγμα .
     
    Last edited: 18 Μαρτίου 2017