Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βελονες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 5 Ιουνίου 2008.

  1. Το ξέρεις ή το υποθετεις;  
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    φοβάμαι απελπιστικά πολύ τις βελόνες....

    όταν ήμουν μικρή τις περνούσα μόνη μου από το δέρμα μου και τις τραβούσα σχίζοντας το δέρμα...
    αργότερα είχα συρράψει τα ακροδάχτυλα μου με συρραπτικό... η μητέρα μου κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό...
    μεγαλώνοντας όλο αυτό έγινε φόβος προς τις βελόνες... δεν έχω ιδέα γιατι...
    προσπάθησα να ξεπεράσω τον φόβο μου με τα τατουάζ... τίποτα... απλά συνεχίζει να είναι εκεί ο φόβος...
    θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω... έστω μια... το λέω και τρέχει κρύος ιδρώτας... όμως η επιθυμία είναι μεγαλύτερη...
    δυστυχώς το μοναδικό άτομο που θα εμπιστευόμουν να μου το κάνει λείπει στο εξωτερικό...   έτσι αναμένω μέχρι να έρθει... η απλά να γνωρίσω κάποιον και να τον εμπιστευτώ πάνω σε αυτό...
    παραθέτω και μια φώτο   έτσι για το καλό!
     
     
  3. συμπαθεστατη @sorriso solare που να το ξερω..?? στην προηγουμενη ζωη δεν ημουν φακιρης (απ οσο θυμαμε....) εξαλλου οπως εχω δηλωσει με τα εξτρειμ σπορ σκιαζομαι κοματι....    το ποιο πιθανο ειναι αν εβλεπα κατι τετοιο να ετρεχα καπως ετσι....
          
     
  4. Χαχαχα!! Απλώς αν γίνει σωστά κι από άτομο που ξέρει, δεν πονάει. Είναι καθαρα ψυχολογικό το βασανιστηριο!
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...ναι, έτσι μου λένε οι ασθενείς μου. 
     
  6. το κερδος στην ολη υποθεση (ασχετος αν διαφονουμε η οχι ) ειναι οτι σ εκανα να γελασεις......   Γενικα προτιμω να κανω τους αλλους να χαμογελουν.....απο το να τους βασανιζω σωματικα και ψυχικα......  
     
  7. αν εισαι οδοντιατρος θα σε μπλοκαρο......    πονεσα μονο που το σκεφτηκα   
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Nurce. Mπλοκ!?  
     
  9. το ιδιο κανει αδερφα επαγγελματα   
    ΥΓ οκ το ξερω οτι ειμαι αχωνευτος...απλα κρατα τα προσχηματα     
     
  10. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Άλλα πράγματα πονάνε πολύ πολύ παραπάνω.
    Οι βελόνες είναι απλά όμορφα τρομακτικές, προσωπικά, κρατάω πάντα ανάσα παγωμένη το δευτερόλεπτο εκείνο που βλέπω το δέρμα μου να φουσκώνει και τσουπ! Ξέρω οτι θα εμφανιστεί η μύτη της. Είναι περίεργο, δεν είναι τόσο πόνος όσο κάτι άλλο, μια αίσθηση περίεργη οτι στην ουσία ένας άλλος άνθρωπος σε κάνει ο,τι , σου βάζει πράγματα που κυριολεκτικά διαπερνούν το δέρμα σου και εσύ καθεσαι..και άμα έχει και όρεξη ☆○●°○☆ σε κάνει μέχρι και έργο τέχνης με λίγο κερί, λίγο κλωστή λίγο κορδέλλα; ο,τι , όπως.. έκφραση είναι και αυτό, του αφεντικου σου για σένα, για το τι το εμπνεεις να βλέπει.

    Γαμώτο, πάλι στην υποταγή το γύρισα.
    Τέσπα, τα απανωτά χαστούκια πιο πολύ πονάνε, νομίζω
     
  11. Garfield

    Garfield Regular Member

    Εντάξει οι βελόνες ούτως ή άλλως απαιτούν υποταγή...
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Διαφωνώ. Ποσος κοσμος γουσταρει απλα να τρυπιεται, ετσι απλα.