Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βελούδινες βίτσες και φαγώσιμα flogger...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 18 Ιουνίου 2017.

  1. Την προσοχή σας λίγο ..
    Δεν είμαι επαίτης Δεν είμαι ζητιάνος .η ανάγκη με έκανε να μπω σε αυτό το νήμα και να σας ζητήσω βοήθεια .Είμαι άρρωστη καλοί μου άνθρωποι.πονάει η καρδιά μου .Έχω ntinagyrnapiswmeningitis .Μια σπάνια ασθένεια που χτυπάει μια στις δέκα χιλιάδες σοκολάτες .... Η χαρά μου.. η μοναδική μου αγάπη , η απόλυτη συνοδοιπόρος της ζωής μου εγκατέλειψε το φόρουμ και με άφησε μόνη μου.. Η σικ (και δεν εννοώ άρρωστη ..!)μαυροφορεμένη @t.n.b.t. κι εγώ ,με ένα total white συνολακι Armani μείναμε πίσω να πενθούμε αγκαλιασμένες και να παρακαλούμε να αλλάξει γνώμη . .κάνουμε έκκληση προς όλους τους φαν να μας στηρίξουν με την θετική τους ψήφο και να αφήσουν ένα σχόλιο εδώ κάτω που θα μπορούσε ίσως να της αλλάξει γνώμη . . Στην μάχη αυτή καλώ όλα τα μέλη .. Από τα πιο μισητα και ξινιαρικα μέχρι τα πιο χαλαρα και ευχάριστα . Όλοι μαζί μπορούμε .. η θετική μας ενέργεια θα γίνει μπούμερανγκ .. θα την χτυπήσει κατακούτελα και θα συνειδητοποιησει πόσο ανάγκη την έχουμε και μας έχει ..

    ΝΤΙΝΑ ΓΎΡΝΑ ΠΊΣΩ .. έκανα ειδική παραγγελία βελούδινη βίτσα να μην σε πονάνε τα πωπά σου όταν σε δέρνω και φαγώσιμα flogger να τα τρώμε μαζί μετά το πέρας των άγριων session στο aftercare ..

    ΝΤΙΝΑ ΓΎΡΝΑ ΠΊΣΩ ΘΑ ΚΆΝΩ ΚΑΜΊΑ ΤΡΈΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΆΩ ΝΑ ΓΡΆΦΤΩ ΣΕ ΚΑΝΈΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ .
     
  2. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    #ntinagyrnapiswmeningitis
     
  3. Ευχαριστώ χάρη !
     
  4. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Ντίνα γύρνα πίσω ή έστω μπες στο Φόρουμ.....
    Μα πότε έγινε αυτό το συνταρακτικό κι εγώ δεν πήρα χαμπάρι, στα κομμάτια όλα τελευταία τα μαθαίνω.
    Σοκο Υπομονή γλυκιά μου καταλαβαίνω τον πόνο σου.
    Ευελπιστώ ότι θα επιστρέψει σύντομα.
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Να γυρίσει και γρήγορα, δε μου πάνε τα μαύρα!! Θα τρελαθώ!!
     
  6. @D Q Juls @t.n.b.t. αποχώρησε ξαφνικά προχθές .. την θέλω πίσω . .Ήταν η ψυχή του φόρουμ . . Έφυγε και ερήμωσε ο τόπος . .
     
  7. kinkynik

    kinkynik Guest

    Τσώπα τσώπα μην κλαίς... μπορεί να θέλει να κάνει ένα μικρό διάλλειμα.
     
  8. Διάλειμμα ? Από ποιόν ? Από τι ? Εδώ ήμασταν μια ωραία παρέα .εντάξει Όχι πάντα . . Εντάξει υπήρχαν και κάποιοι σπαστικοι με παλαιολιθικες ιδέες που μας έπρηζαν τα παπάρια σε διάφορα νήματα αλλά οκ , το μωρό μου το διαχειριζόταν καλύτερα από μένα ως η λογική της σχέσης .
    Πρέπει να γυρίσει πίσω αλλιώς βλέπω να ψοφάει εντελώς αυτό το φόρουμ ..
     
  9. kinkynik

    kinkynik Guest

    @sokolata Δεν έχεις άλλο τρόπο επικοινωνίας μαζί της πλην του φόρουμ ?
     
  10. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina



    Καθε μερα στελνω ταπερακια στην @sokolata ..
    Ποσο φαι και γλυκα να αντεξω να μαγειρευω καθημερινα??
    Ακυρωσα spa,Μυκονο και Dubai για να σταθω στην @sokolata ...
    Απανωτα session μηπως και ξεχαστει..
    Αλλα ανθρωπος ειμαι και εγω...
    Ντινα γυρνα πισω....
     
  11. Μόνο ένα και δύο ? Εκατό τρόπους έχουμε που επικοινωνούμε .Μέχρι και με ταχυδρομικά περιστέρια Όταν ξεμενουμε από κάρτα . Μέχρι σήματα καπνού . .
    Απλά έκανα αυτό το νήμα σαν έναν παραπάνω μοχλό πίεσης .ζητώ την στήριξη του λαού για να την κάνω να επιστρέψει .οφείλουν όλοι να προσπαθήσουν ..Είναι κρίμα να χάσει το φόρουμ άλλο ένα διαμάντι που χάριζε απλόχερα το χαμόγελο και την σοφία του .