Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βελούδινες βίτσες και φαγώσιμα flogger...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 18 Ιουνίου 2017.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Ντίνα ... τσακίσου και γύρνα πίσω!

    Ps: (Φιλικά .. )
     
  2. Αφισοκόλληση με σχετικό περιεχόμενο , καμία καθιστική διαμαρτυρία στο Σύνταγμα , συνθήματα στους τοίχους κάθε γειτονιάς ξέρω γω? Πάρε πρωτοβουλία .τι σκατα κυρίαρχος είσαι ???
     
  3. kinkynik

    kinkynik Guest

    οκ, θα πάρω.
     
  4. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Αγαπω!!!!
     
  5. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

     

    @dina γυρνα ...γιατι δεν το αγγιζω μονο εγω...η @sokolata εκλεισε ηδη σουιτα με τζακουζι..
    Ο κουκος αηδονι θα μου παει...
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Συγνώμη, η @dina έφυγε από αυτό το forum??

    Και πού πήγε? Γιατί όπου πήγε θέλω να πάω κι εγώ. Την κάνω πολύ κέφι και δεν θέλω να το χάσω αυτό!  

    Ρε @sokolata ξέρεις κάτι? Για πες!

    Πες της να ξαναέρθει στο forum αυτό γιατί αλλοιώς μας βλέπω πολλούς να μας παρασύρει μαζί της και θα είναι κρίμα ρε γαμώτο!

    Είναι πολύ ωραίο site εδώ και έχει μερικά εξαιρετικά και σπάνια παιδιά που θα είναι αμαρτία να σκορπίσουμε!
     
  7. Ωχ ! Έχεις κι εσύ τάσεις φυγής .?
    ΙΙΙΙιιιιιι ! Τι θα κάνω ? Ποιόν να πρωτο φέρω πίσω ? Κανείς δεν θα φύγει Τέλος ! Και όσοι έφυγαν να ξανα ρθουν ! (εκτός από μένα Φυσικά που είμαι ελεύθερη ψυχή και δεν περιορίζομαι !)
    Δεν υπάρχει κάποιος υπεύθυνος εδώ μέσα να μας βοηθήσει ? Που είναι όλοι ?Γιατί κλείνουν τα μάτια στο πρόβλημα μας? !
     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ισύ τα φταις ούλα κακούργα, να ξες' !

    Του' σκασες του κου'ίτς κι μαράζουσ' !

     
     
    Last edited: 18 Ιουνίου 2017
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Νομίζω ότι η επάνοδος της @dina , όποτε συμβεί, πρέπει να συνοδευτεί από κάποιο event.

    Non?

    Ιδέες? Εσύ ελεύθερο σοκολατένιο πνεύμα? Κανείς άλλος?    
     
  10. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ο αντερχερφητούλης συστρατεύεται ολόψυχα στην εκστρατεία για την επάνοδο της @dina

    baby,come back!