Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βιαιο σεξ!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος amartia, στις 4 Φεβρουαρίου 2016.

  1. amartia

    amartia New Member

    Και οταν λεμε βιαιο...εννοουμαι βιαιο. Η αληθεια ειναι οτι δεν μου ειχε ξανατυχει. Τραβιεμαι με εναν κατα 10 χρονια νεοτερο μου(παρανομα) .δεν ζηταμε κατι παραπανω.μονο σεξ.το θεμα ειναι οτι ο μικρουλης εχει πολυ βια στο κρεβατι.δε λεω μου αρεσει πολυ η βια.αλλα ειμαο σε τετοιο σημειο που απο τον πονο δεν μπορω να συγκεντρωθω. Και αφου τελειωσουμε φευγω παντα μελανιασμενη στην κυριολεξια κωλος λαιμος απο τα χτυπηματα και τα δαγκωματα. Και ερωτω εγω τωρα..υπαρχει καποιος που να του αρεσει τοση βια; Εχω καποιες αποριες για το τι μπορει να σκεφτεται εκεινη τη στιγμη.ειναι κ πολυ μικρος δεν εχει εμπειριες.δε ξερω τι να πω; Να θελω να μαι ωωρες στο κρεβατι μαζι του να κανουμε τα παντα αλλα δεν με αφηνει να το ευχαριστηθω με τοση βια.
     
  2. Σκέφτηκες να ανταποδώσεις?  
     
  3. amartia

    amartia New Member

    Να τον χτυπησω κ εγω; Οχι η αληθεια ειναι οτι δεν το σκεφτηκα κ πολυ. Αλλα δε ξερω κατα ποσο θα πετυχαινε. Μονο δαγκωνιες !  
     
  4. Μια δοκιμή θα σε πείσει  
     
  5. Master_G

    Master_G New Member

    Μπορεί και να του αρέσει...
    Ποτέ δεν ξέρεις ένα δυνατό χαστούκι στα κωλομέρια τι καύλα μπορεί να βγάλει...
     
  6. amartia

    amartia New Member

    Δεν ειναι μονο χαστουκι στα κωλομερια ειναι πιασιμο λαιμου σε σημειο που μου εχει αφησει σιμαδι τραβηγμα μαλλιων. Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι ειναι μονο 20χρονων.
     
  7. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ναι μερικές δαγκωνιές από σένα δεν θα του έπεφταν άσχημες....
     
  8. amartia

    amartia New Member

    Θα το δοκιμασω μηπως καταφερουμε να ερθουμε σε μι ισοροποια..αλλιως ας γυρισω στην ηλικια που μου αρμοζει και ας αφησω τα νεα αιματα. Χαχα και λεω πολλες φορεα οτι εχω δει πολλα στο κρεβατι αλλα καθε φορα κατι θα με ξαφνιασει
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @amartia υπάρχει κόσμος που του αρέσει η βία είτε να τη δέχεται ο ίδιος, είτε να την ασκεί σε άλλους, είτε και τα δύο ταυτόχρονα σε διάφορες κλίμακες.

    Καλό είναι για εμένα να συζητήσεις με τον άμεσα ενδιαφερόμενο αυτό που σε προβλημάτισε και να μην κάνεις πειράματα τύπου να τον δαγκωσεις εσύ ή οτιδήποτε άλλο γιατί μπορεί να τον εξαγριωσεις και να δημιουργήσεις σοβαρά προβλήματα πάνω από όλα σε εσένα.
     
  10. Αναλόγως το τι θέλει η ίδια!
    Αν και από τα λεγόμενά σου @amartia πιστεύω πως έπεσες σε Dom που δεν το έχει ανακαλύψει ακόμα!
     
  11. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    αστο παιδι να διαβασει εχει εξετασεις τωρα..27-10
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @Mistress_L αναλόγως το τι θέλουν και οι δύο κατόπιν συζητησεως. Εάν του ρίξει μπατσες στο κωλι του και δεν του αρέσουν, υπάρχει περίπτωση να της γυρίσει τέτοιο φουσκο που να μετατοπιστουν τα δόντια της από τρία έως πέντε εκατοστά, ειδικά εάν το εικοσαχρονο είναι ένας καθαροαιμος σαδιστης ντομ μη συνειδητοποιημένος που προφανώς δεν μπορεί να ελέγξει τον εαυτό του.

    Καλό είναι να μην παίζουμε όταν δεν είμαστε σίγουροι για τους κανόνες του παιχνιδιού. Αυτά από εμένα...