Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος xrysopsari, στις 15 Αυγούστου 2009.

  1. xrysopsari

    xrysopsari Regular Member

    Θέλω την βοήθεια σας στο να μππορέσω να καταλάβω τι ρόλο βαράω εδώ!!!.. Καταρχάς έχω φετίχ με τον πόνο, και να τον δέχομαι και να τον προκαλώ. Έπειτα πολλές φορές εχει τύχει να συμπεριφερθώ σαν αφέντρα και αλλες φορεές σαν υποταγμένη. Επείσης εχω φετιχ με την εκσπερμάτηση του άντρα οταν ειμαι με αντρα, με το να τελειωσει η γυναίκα οταν ειμαι με γυναίκα αλλά όχι πριν τελειώσω εγώ. μου αρέσουν και τα ομαδικα οπως και το να συνουσιαζομαι σε κοινους/δημοσιους χώρους. Σε ποιά κατηγορία θα με βάζατε? θέλω γνώμες
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

  3. xrysopsari

    xrysopsari Regular Member

    Σε ευχαριστώ konstantine αλλά αυτο που με εχει φέρει σε σημειο να μπερδεύομαι ειναι οτι εχω κανει σχέση με σκλάβο και ημουν ικανοποιημένη σε αυτή τη σχέση αλλα παντα ημουν ανοιχτή στο να δοκιμάσω και αλλα , οπως και εχω κανει.. Δηλαδη ειναι σιγουρο οτι χαρακτηριζομαι τελεια ως female perv?
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    βαση με αυτα που γραφεις παρακατω δεν μπορεις να χαρακτηριστεις σαν domme, ουτε καν σαν Top, οποτε Female switch η/και female perv ταιριαζει..
     
  5. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Γιατί ντε και καλά πρέπει να μπεις κάτω από μια ταμπέλα; Follow your heart. Ο σκοπός είναι να περνάς καλά εσύ και ιο σύντροφοί σου.
     
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

    Αν σε αυτα τα παιχνιδια, αυτο που σε ερεθιζει ειναι ουσιαστικα τo παιχνιδι εξουσιας, ανεξαρτητα απο αν εισαι απο πανω η απο κατω, τοτε θα ελεγα S/switch. Aν ερεθιζεσαι γενικως, ανεξαρτητα απο το αν υπαρχει ξεκαθαρο παιχνιδι εξουσιας η οχι, τοτε perv. Εγω ετσι τουλαχιστον κανω τον διαχωρισμο.
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!


    Θες να σε βάλουν σε κατηγορία;

    Μόνη σου δε θα τα καταφέρεις;
     
  8. Animator

    Animator Regular Member

    Re: Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

         
     
  9. ddragon

    ddragon Regular Member

    Και γιατί να υπάρχει αναγκαστικά κατηγορία στην οποία πρέπει να βρίσκεσαι;
    Η αν σου πεί κάποιος ανήκεις στην τάδε κατηγορία πιστεύεις θα αλλάξει κάτι;
    Μη συγχέουμε το "ανακαλύπτω τον εαυτό μου" με το "κατηγοριοποιούμαι".
     
  10. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    Εγω εχω μια απορία, πότε πρόλαβες στα 20 σου και τα έκανες ολα αυτα που λες.
     
  11. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    Στην ''ποθητη'' κ στα υπο'ψιν 
     
  12. professor x

    professor x Guest

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    κανε οτι σου βγαινει και μη στενοχωριεσαι θα κατασταλαξει το πραγμα μονο του δεν χρειαζεται αγχος