Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βραδινό μπάνιο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος prodigal sub, στις 26 Αυγούστου 2016.

  1. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Στη Γιάννα, μιλούσα πολύ για τον Αφέντη, στα 25 της χρόνια, είχε μόνο συμβατικές σχέσεις, όμως καταλάβαινε απόλυτα το πλαίσιο της σχέσης μου μαζί του και ήταν πολλές οι φορές που ένιωθα ότι θα ήθελε να δοκιμάσει. Ενδιαφερόταν να μάθει τα πάντα και της άρεσαν τα "αξεσουάρ" όπως έλεγε.

    Ήξερα πως προτιμούσε το χρυσό, αντίθετα με μένα που μου αρέσει το ασημί, της είχα πάρει δώρο μία χρυσή σφήνα με άσπρο κρύσταλλο, για τον κώλο, που είχαμε δει ένα βράδυ στο διαδίκτυο και της είχε αρέσει. Τη μέρα που ήρθε η παραγγελία, της είπα να έρθει από το σπίτι για να της δώσω ένα δώρο που είχα γι' αυτήν.
    Το απόγευμα με πήρε τηλέφωνο ο Αφέντης και μου είπε να ετοιμαστώ για να περάσει να με πάρει για βραδινό μπάνιο, τον ενημέρωσα ότι θα ερχόταν η Γιάννα και είπε πως δε θα τον πείραζε να έρθει και εκείνη. Προφανώς, θα του άλλαζε τα σχέδια η παρουσία της, αλλά ήταν πάντα ευγενικός.
    Όταν ήρθε η Γιάννα, της είπα για την αλλαγή και άρχισε να με ρωτάει διάφορες λεπτομέρειες για τον Αφέντη. Τότε άρχισε να μου μπαίνει η ιδέα, έβλεπα και στα μάτια της ότι το ήθελε, αλλά δεν τολμούσε να το πει...
    Η χρυσή σφήνα την ενθουσίασε, ήταν τόσο όμορφη, σύντομα όμως κατσούφιασε και μου είπε..
    - Ωραία είναι, αλλά και να τη βάλω ποιος θα τη δει; Μόνη μου θα τη χαίρομαι...
    - Μπορείς να τη βάλεις και να τη δει ο Αφέντης
    - Ποιος Αφέντης; Ο Δικός σου;
    - Δεν είναι ιδιοκτησία μου. Νομίζω πως θα χαιρόταν να σε έβλεπε να την φοράς
    - Κι εσένα δεν σε πειράζει.
    Το χαμόγελο είχε αρχίσει να φωτίζει το πρόσωπό της, δεν είχε κάνει λάθος η διαίσθησή μου
    - Ίσα ίσα, τι καλύτερο από την χαρά και του Αφέντη και της φίλης μου;
    Ο Αφέντης οδηγούσε και δεν του είχαμε πει κουβέντα για τα σχέδιά μας. Μόλις φτάσαμε στην παραλία, στρώσαμε τις πετσέτες και μπήκαμε και οι τρεις στη θάλασσα, σε λίγο είχαν φύγει και οι τελευταίες παρέες και μείναμε μόνο εμείς και μία παρέα ακόμα, η οποία ήταν αρκετά μακριά για να μπορεί να διακρίνει τις φιγούρες μας μέσα στη νύχτα.
    Η Γιάννα είχε απομακρυνθεί, όταν γαντζώθηκα πάνω του με τα χέρια περασμένα γύρω από το λαιμό του και τα πόδια γύρω από τη μέση του, το χέρι του γλίστρησε κατευθείαν μέσα στο μουνί μου και να δόντια του βυθίστηκαν στο λαιμό μου. Συγκρατούσα με τα βίας του λυγμούς από την καύλα που ένιωθα κάθε φορά που με είχε στα χέρια του
    - Χάρηκα πολύ που πήρατε τηλέφωνο σήμερα, μου είχατε λείψει πολύ
    - Ναι, αλλά είναι η φίλη σου μαζί μας, δε θα μπορέσεις να με χαρείς ζωάκι
    Είχε βγάλει ήδη από το μαγιό τον σκληρό του πούτσο και τον έχωνε στο ορθάνοιχτο μουνί μου που τον περίμενε, δεν είχε αντιληφθεί καν, πως η Γιάννα μας πλησίαζε και είχε καταλάβει από τα βογγητά μου πως με γαμούσε μέσα στη θάλασσα
    - Δε νομίζω πως η Γιάννα θα έχει πρόβλημα, αντιθέτως...
    - Τι θέλεις να πεις;
    Η Γιάννα είχε έρθει δίπλα μας πριν προλάβει να τελειώσει τη φράση του ο Αφέντης
    - Ενοχλώ μήπως;
    Ο Αφέντης συνέχισε να με γαμάει πιο δυνατά, κοιτούσε την Γιάννα στα μάτια κι εγώ είχα γείρει το σώμα μου πίσω για να ανοίγουν τα πόδια περισσότερο και να μπορεί να καρφώνεται πιο βαθιά στο μουνί. Η Γιάννα δεν είχε πάρει τα μάτια της από τα δικά του, τον κοίταζε μέχρι που άπλωσα το χέρι προς την μεριά της σαν να της κάνω νόημα να μπει στη παρέα μας. Ο πούτσος του συνέχιζε να με γαμάει και άρπαξε με το ένα χέρι τη Γιάννα από τα μαλλιά και την φίλησε στο στόμα με λύσσα.
    Με την Γιάννα πιασμένη από τα μαλλιά κι εμένα καρφωμένη πάνω στον πούτσο του, άρχισε να βγαίνει από τη Θάλασσα, μόλις έφτασε στην ακροθαλασσιά, εκεί που το νερό έφτανε στις γάμπες του, μας γονάτισε και τις δύο κάτω στο νερό και διέταξε να τον γλείψουμε, οι γλώσσες μας τον έγλειφαν από το πουτσοκέφαλο μέχρι τα αρχίδια, αχόρταγα είχαν επιδοθεί σε ένα τρελό χορό πάνω στο πούτσο του, όταν συναντιόταν παίζανε μεταξύ τους σαν να το έκαναν πάντα. Η Γιάννα έμεινε γονατισμένη μπροστά του να της γαμάει το στόμα κι εγώ πήγα πίσω του, κάθε λίγο σταματούσε για να με αφήσει να του γλείψω τον κώλο...
    - Φτάνει τσουλάκια, πάμε έξω
    Βγήκαμε και οι δύο περπατώντας στα τέσσερα και σταθήκαμε μπροστά του περιμένοντας να εκτελέσουμε τις επιθυμίες του.
    Τα σώματα γυάλιζαν κάτω από το φως του φεγγαριού, ήταν πασπαλισμένα με αλάτι και άμμο, διέταξε να βγάλουμε η μία το μαγιό τις άλλης, λύσαμε ταυτόχρονα τα κορδόνια από τον λαιμό, φιλώντας και γλείφοντας τους ώμους. Αφήναμε τα τρίγωνα που κάλυπταν τα στήθη μας, να πέσουν απαλά, αποκαλύπτοντας τις ερεθισμένες ρώγες, η γλώσσα μου πιπίλιζε τη δεξιά της ρώγα και τα χέρια της κατεβάζανε το κάτω μέρος του μαγιό, αφήνοντας τον κώλο μου έκθετο στο φως του φεγγαριού. Ακριβώς τη στιγμή που ένιωσα το δάχτυλό της να βυθίζεται μέσα μου, δάγκωσα τη ρώγα της και άρχισα να της βγάζω ό,τι είχε μείνει από το μαγιό της χουφτώνοντας τον όμορφο κώλο της. Μας σταμάτησε η φωνή του, λέγοντάς μας να στηθούμε στα τέσσερα...Έκανε μία βόλτα γύρω μας για να μας ελέγξει. Στον κώλο της Γιάννας, γυάλιζε και ο λευκός κρύσταλλος της σφήνας...
    - Μου ήρθες έτοιμη βλέπω, μικρή...
    - Μου το έκανε δώρο η φίλη μου σήμερα
    - Και είπες να μην χάσεις ευκαιρία... Χαίρομαι
    Διέταξε να παίξουμε μεταξύ μας, καμία από τις δύο δεν το είχε ξανακάνει αυτό, όλα όμως γινόταν τόσο φυσικά, αν και αμήχανα στην αρχή. Εκείνος γυρνούσε γύρω μας και μας κοιτούσε, είχε ανάψει τσιγάρο και παρακολουθούσε κάθε μας κίνηση.
    Όσο οι γλώσσες μας παιχνιδίζανε πρόστυχα μεταξύ τους, τα χέρια μας εξερευνούσαν τα κορμιά μας, αυτό που είχαμε κάνει τόσες φορές η κάθε μια στον εαυτό της, τώρα το κάναμε η κάθε μία στο σώμα της άλλης. Τα μακριά μαλλιά της Γιάννας στάζαν ακόμη νερό πάνω στις καυλωμένες της ρώγες, το χέρι μου, που χάιδευε και τσιμπούσε τη ρώγα της, γλίστρησε προς τα κάνω, αφήνοντας τη γλώσσα μου να συνεχίσει το πιπίλισμα, η Γιάννα ακούμπησε τα χέρια πίσω χουφτώνοντας την άμμο και άνοιξε τα γονατισμένα πόδια της για να με διευκολύνει να παίξω με τα δάχτυλα την υγρή κλειτορίδα της. Η σφήνα στον κώλο της έκανε ακόμα πιο απολαυστική την αίσθηση του χεριού μου που ήταν σχεδόν όλο, πια, μέσα στο μουνί της και την γαμούσε, κάθε φορά το χέρι μου προσπαθούσε να μπει πιο βαθιά, εκείνη άνοιγε ακόμα περισσότερο τα πόδια και προσπαθούσε να το δεχτεί μέσα ολόκληρο.
    Εκείνος είχε καθίσει, μας κοιτούσε και χάιδευε στο χέρι του τον καυλωμένο του πούτσο.
    Ένιωσα όλα τα υγρά της, το κορμί της σπαρταρούσε με το χέρι μου καρφωμένο στο μουνί της μέχρι τον καρπό, το έβγαλα αργά και άρχισα να αγγίζω απαλά την κοιλιά της σχεδιάζοντας με τα υγρά και το αλάτι.
    Είχε ξαπλώσει κάτω κι εγώ γονατισμένη σαν σκύλα, άρχισα να γλείφω τα αλμυρά υγρά από την κοιλιά και να φτάνω αργά αργά στο ανοιγμένο μουνί της.
    Το πρώτο χτύπημα της ζώνης του, έσκασε στον στημένο μου κώλο, ήταν τόσο δυνατό και αναπάντεχο
    - Φύγε από μπροστά γιατί θα φας πιο δυνατές
    Με τράβηξε από τα μαλλιά, με χαστούκισε και έφτυσε στα μούτρα μου
    - Ποιος σου είπε να την κάνεις να χύσει; Έδωσα άδεια; Αυτή δε ξέρει, εσύ τι κάνεις χωρίς άδεια;
    Δεν πρόλαβα να αρθρώσω κουβέντα και με χαστούκισε πάλι
    - Θα γλείφεις το μουνί της και θα τις τρως, τσακίσου στην άκρη
    Η Γιάννα είχε μείνει με τα πόδια ανοιχτά και μας κοιτούσε, έμεινα δίπλα της γονατισμένη με τα μάτια καρφωμένα κάτω. Έδερνε το μουνί της και κάθε φορά που έκλεινε τα πόδια από τον φόβο, τις έτρωγε στα μπούτια μέχρι να τα ανοίξει πάλι
    - Το μουνί της φίλης σου μάτωσε, έλα να το γλείψεις σαν σκύλα
    Έστησα τον κώλο μου για τον Αφέντη και η γλώσσα μου φιλούσε απαλά την Γιάννα, τα μάτια της είχαν γεμίσει δάκρυα από τον πόνο και τώρα ήταν η δική μου σειρά
    - Θα τη γλείφεις και θα παίζεις και την σφήνα στο κώλο της
    Τα χτυπήματα της ζώνης ήταν αργά και δυνατά, η γλώσσα μου χωνόταν μέσα στο μουνί της και η σφήνα μπαινόβγαινε στο κώλο της φίλης μου, μετά το πιο δυνατό του χτύπημα ακριβώς πάνω στην κωλοτρυπίδα μου, τον ένιωσα να καρφώνεται και να με ξεκωλιάζει
    - Μη σταματήσεις πουτάνα, έτσι θα χύσεις
    Το χέρι του άρπαξε τα μαλλιά μου και το πίεσε τη μούρη μου πάνω στο μουνί της Γιάννας, με γαμούσε σαν σκυλί και η γλώσσα μου ένιωθε το μουνί της φίλης μου να μουσκεύει, τα μάτια της τον κοιτούσαν κολασμένα να χαστουκίζει τον κώλο μου και να τον ξεσκίζει.
    Έχυσα ουρλιάζοντας, στην παραλία είχε απόλυτη ησυχία, η παρέα που ήταν σε απόσταση από εμάς, μπορεί να μην μας έβλεπε αλλά σίγουρα θα με άκουσε να ουρλιάζω ότι χύνω...
    Μας έδεσε μούρη με μούρη, με τη ξύλινη κολόνα της ομπρέλας ανάμεσά μας, τα χέρια μας τεντωμένα πάνω να ακουμπάν στο αγκαθωτό ξύλο και πιασμένα μεταξύ τους, τα έδεσε με το κορδόνι που είχε για ζώνη το φόρεμα της Γιάννας και τα πόδια μας ανοιχτά, τα έδεσε με τα σουτιέν των μαγιό μας, έτσι ώστε να είμαστε κολλημένες. Γυρνούσε γύρω μας για ώρα και μας κοίταζε, στο χέρι του κρατούσε μία βέργα από μπαμπού που είχε βρει από μία σπασμένη ομπρέλα παραδίπλα, ο κώλος μου ήταν ανοιχτός και είχε ακόμα την αίσθηση από τον πούτσο του, βρήκε ένα βότσαλο σε σχήμα σφήνας και άρχισε να χαϊδεύει την πλάτη μου μ' αυτό
    - Για τη φίλη σου φρόντισες, ο δικός σου κώλος είναι ανοιχτός, δεν πρέπει να κάνουμε κάτι γι' αυτό;
    Όσο μιλούσε στο αυτί μου, το χέρι του πήγαινε στο κώλο μου, το βότσαλο δε γλιστρούσε μέσα αλλά εκείνος επέμενε, το γυρνούσε και το έσπρωχνε, ο κώλος μου έτσουζε, μόλις έβαλε το μισό βότσαλο, σταμάτησε και χάιδεψε τα μαλλιά μου
    - Φρόντισε, ζωάκι, να μη σου πέσει όσο θα τις τρως
    - Μάλιστα, Αφέντη
    Τα μάτια μου έτρεχαν από τον πόνο, τα χτυπήματα με το καλάμι πέφταν σε όλο το σώμα, γυρνούσε γύρω γύρω και μας χτυπούσε χωρίς έλεος, η παρέα είχε φύγει, δεν υπήρχε, πια, κανείς να μας ακούσει.
    Τα σώματα είχαν κουραστεί από την στάση στη κολόνα και το μαστίγωμα μας λύγιζε, προσπαθούσαμε να κρατηθούμε η μία από την άλλη και πέφταμε μαζί. Τα σώματα είχαν ανοίξει πληγές και έτσουζαν, όσο μας άφηναν οι δυνάμεις μας, τόσο ερχόμασταν πιο κοντά με τη Γιάννα, τα στόματα μας συναντήθηκαν, το μυαλό και το κορμί είχαν μουδιάσει, η γλώσσες μας έψαχναν η μία την άλλη και τα μουνιά μας έσταζαν πάλι.
    Μόλις έπεσε το βότσαλο από τον κώλο μου, μας έλυσε
    - Τέλος χρόνου. Μπράβο ζωάκι, κράτησες το βότσαλο πιο πολύ απ' όσο περίμενα...
    - Γιάννα στα τέσσερα με τον κώλο σε μένα
    Με άρπαξε από τα μαλλιά και έβαλε τα μούτρα μου στα αρχίδια του, μέχρι να στηθεί η Γιάννα, τα ρουφούσα και τα έγλειφα σαν σκύλος που γλείφει το χέρι του Αφέντη για να τον ευχαριστήσει. Τράβηξε απότομα το κεφάλι μου από τα αρχίδια του, η Γιάννα ήταν στημένη με τον ολοστρόγγυλο, σφιχτό, νεανικό κώλο της μπροστά του, τον έλουσε με τα ούρα του και μου έκανε νόημα...
    - Βγαλ' της τη σφήνα, σκύλα
    Πλησίασα στα τέσσερα, μαγεμένη κι εγώ από το θέαμα και άρχισα να παίζω με τη σφήνα φιλώντας και γλείφοντας απαλά, τα κατουρημένα, σημαδεμένα κωλομέρια, έβγαλα την σφήνα και η γλώσσα μου κύλησε στην ανοιγμένη τρύπα της φίλης μου. Την έγλειφα και την προετοίμαζα για τον Αφέντη, αλλά την απολάμβανα κι εγώ, το δάχτυλό μου χώθηκε σιγά σιγά μέσα για να χώσει το σάλιο που έσταζα στη σχισμή της. Κράτησα με τα δύο μου χέρια τα κωλομέρια της ανοιχτά και ο Αφέντης έφτυσε μέσα στο κώλο της, ο πούτσος του την ξέσκιζε, την χαστούκιζε με όλη του τη δύναμη και το άλλο χέρι τραβούσε τα μακριά της μαλλιά. Ήταν μικροκαμωμένη και στα χέρια του φαινόταν σαν ψεύτικη. Είχε τα διπλά της χρόνια και ο κώλος της είχε παραδοθεί στο καυλί του.
    - Κλείσε το στόμα της με το χέρι σου, τώρα
    Η ανάσα της Γιάννας κόπηκε, το κορμί της ξέσπασε σε σπασμούς, τα μπούτια της γυάλισαν από τον ιδρώτα και τα χύσια, σε λίγο θα έτρεχε μέσα από τον κώλο της και το σπέρμα του Αφέντη...
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2016
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Καλη αρχή...
    Εκεί θα το αφήσεις;
     
  3. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Είναι αυτοτελή επεισόδια!!!  
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Χμ , μάλιστα.
    Καλως