Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βραδυά Μύησης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος 92, στις 12 Μαϊου 2005.

  1. 92

    92 Guest

    Ας ξεκινησω εγω με μια παλιοτερη εμπειρια μου!

    H KYPIA μου με ειχε διαταξει απ το προηγουμενο βραδυ να φοραω κιλοτακι την αλλη μερα και να παω ετσι στη δουλεια μου.
    Μετα τη δουλεια επρεπε να παω σπιτι THΣ γιατι με περιμενε κατι ξεχωριστο.
    Δεν TH ρωτησα καν, μου απαγορευει ρητα τις ερωτησεις και φυσικα δεν τολμησα να παρακουσω τη διαταγη της.
    Ετσι την αλλη μερα φορεσα ενα στενο μαυρο δαντελενιο κιλοτακι στρινγκ που μου ειχε αγορασει EKEINH. Παντα EKEINH μου αγοραζει κιλοτακια, σουτιεν, καλτσες, ζαρτιερες και οτιδηποτε αλλο θελει να φοραω οταν THN υπηρετω.
    Απ την ωρα που φορεσα το κιλοτακι μου καυλωσα κι ο πουτσος μου σφιγγοταν μεσα στο δαντελενιο υφασμα.
    Στο λεωφορειο για τη δουλεια μου, ενιωθα πως ολοι ηξεραν το μυστικο μου. Σα να μπορουσαν να δουν κατω απ τα ρουχα μου. Μια κοπελια που καθησε στο διπλανο καθισμα και γυρισε και με κοιταξε δυο τρεις φορες με εφερε σε ακομη πιο δυσκολη θεση.
    Προφανως της αρεσα, αλλα η δικη μου θεση και η αμηχανια, μαζι με το φοβο μου, με εκαναν να στριψω το κεφαλι και να κοιταζω συνεχεια εξω απο το παραθυρο μεχρι που φτασαμε στο τερμα.
    Τα ιδια και στη δουλεια. Προσεχα να μη σκυβω, να μη γονατιζω, το παντελονι μου να ειναι παντα ψηλα σηκωμενο, στο φοβο μου μη φανει τι φοραγα απο μεσα.
    Απ την αλλη μου αρεσε, με ερεθιζε. Μιλαγα με τον διευθυντη μου, μιλαγα με σημαντικους πελατες και ενιωθα το στρινγκ να χωνεται στο κωλαρακι μου και να μου στελνει κυματα καυλας και προσμονης για τη συνεχεια.
    Μετα απο πολλες ωρες, αιωνες μου φανηκε εκεινο το οκταωρο, σχολασα κι εφυγα σχεδον τρεχοντας.
    Εφτασα στο σπιτι THΣ KYPIAΣ μου κι εκεινη μου ανοιξε ντυμενη με φουστα μπλουζα και χαμηλες γοβες.
    KAΛΩΣ TH ΣKΛABA μου ειπε ΓΔYΣOY KAI ΓONATIΣE.
    Γδυθηκα αμεσως κι εμεινα με το κιλοτακι. Ηξερα πως εκεινο ηθελε να το φοραω.
    ΠEPIMENE ME EKEI ΣTA TEΣΣEPA με διεταξε κι εφυγε απ το σαλονι. Πηγε στο δωματιο THΣ κι εγω εμεινα γονατισμενος στο χαλι στο σαλονι THΣ στα τεσσερα με το κεφαλι κατω.
    Γυρισε μετα απο λιγο και με διεταξε να παω στο δωματιο THΣ στα τεσσερα να φορεσω το κολαρο μου και να THN περιμενω γονατιστη.
    Πηγα μπουσουλωντας στο δωματιο THΣ και πηρα το κολαρο που με περιμενε πανω στο κρεβατι. Το εδεσα στο λαιμο μου και γονατισα στο πατωμα με τα χερια μου μπροστα κρατωντας ευλαβικα τη δερματινη λαβη της αλυσιδας προσφεροντας τη προς το μερος της πορτας. Εκει απ οπου θα εμπαινε EKEINH.
    Σε λιγο μπηκε κι εμεινε ικανοποιημενη απ το θεαμα που παρουσιαζα και απ την απολυτα υπακουη σταση μου.
    Πηρε την ακρη του κολαρου απ τα χερια μου και με τραβηξε, μπροστα EKEINH πισω εγω, στα τεσσερα παντα, με πηγε στη μεση του σαλονιου.
    Εκει με διεταξε παλι να THN περιμενω και ξαναφυγε απο κοντα μου.
    Πρεπει να περασε τουλαχιστον ενα τεταρτο μ εμενα γονατισμενο να αφουγκραζομαι καθε ηχο που ακουγα και να προσπαθω να καταλαβω τι εκανε μακρια μου.
    Το πρωτο πραγμα που ενιωσα ηταν ενα πολυ δυνατο χτυπημα με το μαστιγιο στο στημενο κωλαρακι μου. Με εκανε να βογγηξω απ τον πονο και να πεσω μπρουμητα στο χαλι THΣ.
    Μου εριξε αλλες δυο το ιδιο δυνατες και ηρθε και σταθηκε μπροστα μου με τα ποδια THΣ αριστερα δεξια απ το κεφαλι μου.
    Με αρπαξε απ τα μαλλια και με ανασηκωσε για να TH δω.
    Ηταν YΠEPOXH!!!!!!!
    Φορουσε ενα διαφανο μαυρο νεγκλιζε, ενα στρινγκ, μαυρο κι αυτο, κιλοτακι και μαυρες δερματινες γοβες.
    Μου εσπρωξε το κεφαλι πανω στη μια γοβα THΣ και με διεταξε να TH γλειψω.
    ΓΛEIΨE ΣKΛABA, AΠOΨE EINAI H BPAΔIA THΣ MYHΣHΣ ΣOY KAI ΘA ΣOY MEINEI AΞEXAΣTH. KOITA NA ME IKANOΠOIHΣEIΣ ΓIATI AΛIMONO ΣOY.
    Αρχισα να γλειφω και να φιλαω τις γοβες THΣ ενω EKEINH με μαστιγωνε σε αραια διαστηματα αλλα με πολυ δυνατα χτυπηματα.
    Με εκανε να βογγαω, δακρυα ειχαν αρχισει να τρεχουν απ τα ματια μου απ τον εντονο πονο.
    Αλλα ταυτοχρονα ενα καινουριο συναισθημα γεννιοταν μεσα μου.
    Μια διαφορετικη, μια πληρη υποταγη με πλυμηριζε, ενα συναισθημα κατωτεροτητας απεναντι σ αυτο το υπεροχο κι ανωτερο πλασμα απο πανω μου που με εξουσιαζε με μαστιγωνε με ταπεινωνε.
    Και μου αρεσε παρα πολυ. Μου αρεσε που ημουν στον απολυτο ελεγχο της και δεν ηξερα καν τι σκοπευε να μου κανει στη συνεχεια.
    Αφου μου οργωσε για τα καλα τον κωλο μου και την πλατη μου με μια σπρωξια με το ποδι THΣ με γυρισε ανασκελα.
    Καθισε πανω στο προσωπο μου και παραμερισε μονη THΣ το κιλοτακι THΣ. Αρχισα να γλειφω πριν EKEINH με διαταξει. Εγλειφα το ξυρισμενο μουνακι THΣ, πιπιλαγα την κλειτοριδα THΣ, ρουφαγα τα μουνοχειλα THΣ, επινα τα υγρα του μουνιου THΣ.
    ΕKEINH μαστιγωνε, ευτυχως πιο ελαφρα, τον καυλωμενο πουτσο μου πανω απ το κιλοτακι μου, τσιμπαγε, τραβαγε κι εστριβε τις ρωγες μου και μου ελεγε πως THΣ ανηκα, πως ημουν στο ελεος της, πως ημουν μια τσουλα, μια πουτανα, με μοναδικο σκοπο να THN υπηρετω και να THN υπακουω.
    Κι ετσι ηταν, ετσι ενιωθα κι εγω.
    Εγλειφα μεχρι που εχυσε στο στομα μου και τοτε σηκωθηκε και ξαναφυγε απο κοντα μου,
    μ εμενα στο πατωμα να μην τολμαω να κουνηθω και να περιμενω τη συνεχεια.
    Γυρισε και κραταγε μια σακουλα στα χερια THΣ που δεν καταλαβα τι περιειχε αλλα ενιωσα πολυ συντομα ενα μανταλακι να πιανει τη μια ρωγα κι αμεσως μετα ενα δευτερο να πιανει την αλλη. Ηλεκτικο ρευμα διαπερασε ολοκληρο το κορμι μου.
    Οποιος δεν το χει κανει δε μπορει να καταλαβει τι λεω. Ενας εντονος κοφτος πονος αλλα και μια γλυκια ανατριχιλα που τον συνοδευει, ιδιαιτερα οσο περνα η ωρα.
    ΣTA TEΣΣEPA ΓAMIOΛA με διεταξε και γυρισα αμεσως κι εστησα το κωλαρακι μου προς το μερος THΣ.
    Μου εριξε μερικες δυνατες με μια φαρδια δερματινη ζωνη και μου κοκκινισε τα κωλομερια μου.
    Μου κατεβασε το κιλοτακι ως τα γονατα μου και το αφησε εκει.
    Επιασε μερικα μανταλακια κι αρχισε να πιανει μ αυτα τα πρησμενα απ την καυλα αρχιδια μου.
    Μια απ τα ιδια, πονος, ρευμα, ανατριχιλα αλλα κι ο πουτσος μου να καυλωνει ολο και πιο πολυ.
    Με γυρισε ανσκελα και μου εβγαλε το κιλοτακι εντελως ενω βογγαγα απ τον πονο που μου προκαλεσαν τα μανταλακια καθως αλλαξα θεση και κουνηθηκαν.
    ΣKAΣE ΠOYTANA μου ειπε αποτομα και μου εριξε μια σφαλιαρα και για να ειναι σιγουρη πως δε θα ξαναφωναξω οπως προσθεσε πηρε το κιλοτακι μου και μου το εχωσε στο στομα.
    Επιασε μανταλακια και γεμισε τα αρχιδια μου. Πρεπει να μου εβαλε τουλαχιστον μια δωδεκαδα.
    Ειχαν μουδιασει απ τον αρχικο πονο και πια δεν ενιωθα τιποτε.
    Οταν τελειωσε εφερε εναν μεγαλο φορητο καθρεφτη στο σαλονι, τον εστησε σε μια καρεκλα απεναντι μου και με τραβηξε απ τα μαλλια να με δω μεσα στον καθρεφτη.
    KOITAΞOY TΣOYΛA NA ΔEIΣ ΠOΣO OMOPΦH EIΣAI.
    Κοιταχτηκα και δεν το πιστευα, ενα ολοκληρο πολυχρωμο ημικυκλιο απο πλαστικα μανταλακια στολιζε τα αρχιδια μου, ο πουτσος μου καυλωμενος και το στομα μου μπουκωμενο με το κιλοτακι μου.
    Υστερα με εσπρωξε πισω με το ποδι THΣ κι αφου μου εβγαλε το κιλοτακι απ το στομα μου, εβγαλε τις γοβες THΣ και μου εχωσε τα δαχτυλα των ποδιων THΣ στο στομα μου. Ποτε το ενα και ποτε το αλλο. Τα εγλειφα, τα ρουφαγα, τα τσιμπουκωνα, οχι πια μονο για να την ικανοποιησω, αλλα μου αρεσε κι εμενα παρα πολυ.
    Εφυγε απο κοντα μου, πηγε και καθισε στον καναπε και εμεινα να THN περιμενω. Η πλατη του καναπε μου εκοβε τη θεα κι ετσι δεν εβλεπα τι εκανε αλλα πολυ συντομα μου λυθηκαν οι αποριες μου.
    Ηρθε κοντα μου κι αυτη τη φορα ειχε βγαλει το νεγκλιζε της και τη μεση THΣ φοραγε το μεγαλο στραπον της. Ενας μεγαλος και χοντρος ασπρος ελαστικος πουτσος.
    Με επιασε απ την αλυσιδα και με οδηγησε στα ποδια του καναπε. Περασε και καθησε μπροστα μου με ανοιχτα και πιανοντας με το ενα χερι τον πουτσο THΣ και με το αλλο εμενα απ τα μαλλια, με τραβηξε πανω του και με διεταξε να τον τσιμπουκωσω σαν καλο πουτανακι που ημουνα.
    Αρχισα να γλειφω το τεραστιο καυλι THΣ αλλα δε χωραγε περισσοτερο απ το ενα τριτο στο στομα μου. Οσο κι αν προσπαθοσα ηταν αδυνατο. Ηταν τοσο μεγαλο και χοντρο που το μονο που μπορουσα να κανω ηταν να το διατρεχω με τη γλωσσα μου απο πανω μεχρι κατω και να το γλειφω οσο μπορουσα πιο καλα.
    Αρπαξε το μαστιγιο απο διπλα THΣ και μου εριξε μερικες δυνατες στην πλατη και στο στημενο κωλο μου. Κανα δυο λωριδες μαλιστα χτυπησαν τα αρχιδια μου με τα μανταλακια και με εκαναν να παραλυσω απ τον πονο.
    EIΠA ΘEΛΩ KAΛO TΣIMΠOYKI ΣKΛABA AΛΛOIΩΣ ΘA ΣE ΓAMHΣΩ ME ΣTEΓNO ΠOYTΣO.
    Εκανα οτι μπορουσα, εγλειφα, ρουφαγα, σαλιωνα το καυλι της προκειμενου να THN ευχαριστησω και να μην πραγματοποιησει την απειλη THΣ. Αν μου εχωνε εκεινο το παλουκι στεγνο μεσα μου θα μου σκιζε την τρυπουλα μου.
    Μετα απο αρκετο τσιμπουκι κι ενω τα σαγονια μου ειχαν αρχισει να μουδιαζουν απ το ανοιγμα και την προσπαθεια σηκωθηκε και ηρθε πισω μου.
    Μου εβαλε λιπαντικο ζελ στην κωλοτρυπιδα μου και στη συνεχεια κωλοδαχτυλο. Εβαλε και μεσα μου το ζελ και στη συνεχεια ενιωσα το χοντρο πουτσοκεφαλο να πιεζει την τρυπα μου.
    Θεε μου με εσκιζε.
    ΕEKINH ακαθεκτη πιεζε, εσπρωχνε, με ειχε κολλησει στον καναπε και μου χωνε ποντο ποντο το κονταρι της μεσα μου.
    Μου εριχνε δυνατες σφαλιαρες στα κωλομερια μου κι εσπρωχνε το παλουκι THΣ μεσα στην ξεσκισμενη τρυπουλα μου. Καποια στιγμη ενιωσα πως με ειχαν παλουκωσει. Ενα τεραστιο καυλι ειχε χωθει μεσα μου και με ειχε ξεκωλιασει.
    TO ΠHPEΣ ΓAMHMENH, KI EKANEΣ ΠΩΣ ΔEN HΘEΛEΣ μου ειπε κι αρχισε να το τραβαει αργα προς τα εξω. Στη συνεχεια το ξαναχωσε. OΛO MEΣA ΣOY EINAI ΠAΛIOMOYNO, ΣTO ΞEΣKIΣA TO MOYNAKI ΣOY, MEXPI T APXIΔIA MOY ME ΠHPEΣ TΣOYΛA, μου ειπε.
    Αρχισε να το μπαινοβγαζει ολο και πιο γρηγορα, ειχα χασει σχεδον την αισθηση του χωρου και του χρονου.
    Με καυλωνε, με τρελαινε, με ξεσκιζε, αλλα μου αρεσε, ειχα συνηθισει οσο γινοταν τον πουτσο THΣ και απολαμβανα το αγριο γαμησι που μου εριχνε.
    Μου αστραφτε δυνατες σφαλιαρες στα κωλομερια μου και με γαμαγε με εναν ξεφρενο ρυθμο.
    Εχυνε, ναι εχυνε, μονο ετσι που με γαμαγε, χωρις καν να THN αγγιξω.
    Οταν τελειωσε ο οργασμος THΣ βγηκε απο μεσα μου και ξαπλωσε διπλα μου στον καναπε αποχαυνωμενη απ το χυσιμο THΣ.
    Οταν συνηρθε με εβαλε να μαλακιστω χωρις καν να βγαλω τα μανταλακια μου, με ξαπλωσε στο χαλι του σαλονιου, καθησε στο στομα μου και μου εφερνε μια το μουνι THΣ και μια την κωλοτρυπιδα THΣ να τα γλειφω και ταυτοχρονα μαλακιζα δυνατα το καυλι μου.
    Δεν αργησα να τιναξω τα χυσια μου και να γεμισω το χερι μου και την κοιλια μου.
    Σηκωθηκε απο πανω μου και τα μαζεψε με τα δαχτυλα της και μου τα εχωνε στο στομα να τα καθαριζω. Εγλειφα τα χυσια μου απ τα δαχτυλα THΣ σα διψασμενη πουτανα, τα γυαλιζα, τα καθαριζα κι EKEINH μαζευε κι αλλα και μου τα ξαναχωνε στο στομα.
    Υστερα αποκαμωμενος επεσα στο παλι κι EKEINH απο πανω μου, με πηρε αγκαλια και με φιλαγε τρυφερα βγαζοντας μου ενα ενα τα μανταλακια και φιλοντας καθε σημειο που ελευθερωνε. Ποναγα φριχτα σε καθε μανταλακι που εβγαζε, αλλα η γλωσσα της ηταν φαρμακο.
    AΠO ΣHMEPA ΠIA, EIΣAI KANONIKH MYHMENH ΣKΛABA MOY μου ειπε καποια στιγμη που συνηρθαμε KAI ΘA AKOΛOYΘHΣOYN KI AΛΛEΣ TETOIEΣ ΔOKIMAΣIEΣ. KI AYTA HTAN EIΣAΓΩΓH, OI EΠOMENEΣ ΘA EINAI ΠIO ΣKΛHPEΣ. KATAΛABEΣ;
    Mαλιστα AΦENTPA, απαντησα με σκυμμενο κεφαλι αλλα και με ενα υπεροχο συναισθημα πληροτητας και ικανοποιησης να με γεμιζει.
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    RE: ΒΡΑΔΥΑ ΜΥΗΣΗΣ

    Na upo8esw pws einai to idio kylotaki me ekeino pou forages stis fwtos poy evales sto gallery ? To idio session einai ?
     
  3. 92

    92 Guest

    RE: RE: ΒΡΑΔΥΑ ΜΥΗΣΗΣ

    oxi
    afto einai me mia alli KYRIA!
     
     
  4. eisai pragmatika polu tyxeros file.teleytaia exo vrei ki ego 1 afentra alla se lathos xroniki stigmi.eimai akoma kollimenos me tin proin mou pou na parei pou xorisame prin 3vdomades meta apo 19mines(i pio megali mou sxesi).ki eno perasa 1ligotero "epodyni" diadikasia myisis ki ego kai me enekrine mexri kai gia sxesi(se syndyasmo me tin bdsm fasi safos),ksenerose pou imoun kollimenos an kai prospathousa na min kano anafores gia aytin.apo simera exo pesei sta podia tis kai tin ekliparo na gyrisei na me voithisei na tin ksexaso(opos idi ekane sti syntomi gnorimia mas)oste na tis afierotho apolyta.perimeno apantisi tis sa lytrosi.ti na kano;eimai se apognosi...
     
  5. 92

    92 Guest

    ki egw twra stin anazitisi eimai... pantws, ti na pw... de xwrane symvoules se tetoia ziimata.
    efxomai to kalytero  
     
  6. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    panos 22 h alh8eia einai pos den eimaste diakoptes pou klinoun k anigoun tin afosiosi kai ta sines8imata mas kata voulisi. Ka8e kenourios Dominant stin zwh mas andimetopizi to parel8on tou submissive k stin poria allazoun ta sines8imata k to focus mas. To vasiko omws einai na eisai sigouros me pia Kyria 8eleis na eisai kai na proxoras pros ta ekei xoris na koitas pisw ka8e treis k ligo. Vres tropous na diksis stin nea sou Kyria poso 8eleis na do8eis se ekini.
     
  7. 92

    92 Guest

    symfwnw apolyta carissa  
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Πολύ καλογραμμένη η περιγραφή σου sklavaki. Σου εύχομαι ότι καλύτερο  
     
  9. 92

    92 Guest

     

    s efxaristw poly lara  
    ki oi dikes sou empeiries einai poly wraies, ki omorfa grammenes  
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Σ' ευχαριστώ πολύ  

    η λάρα Του
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    πολύ όμορφη η επιστολή σου. Και εγώ έχω περάσει ανάλογη βραδυά μύησης. Μου θύμισες και τα δικά μου.
     
  12. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Πολυ ωραια η περιγραφη σου sklavaki!Σου ευχομαι παντα τετοια!{session}