Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος spikehead, στις 26 Μαρτίου 2008.

  1. spikehead

    spikehead Regular Member

    Δεν είμαι sub και γενικότερα δεν μου πολυαρέσει να με βαράνε την ώρα του sex. Μου αρέσει να έχω τον έλεγχο.

    Αυτό που πολλές φορές όμως με ξετρελλαινει είναι να μου γδέρνει μια γυναίκα με τα νύχια της την πλάτη μου. Δεν μιλάμε για απλές γρατζουνιές αλλά για βαθιες πληγές! Και θέλω να είναι όσο το δυνατόν περισσότερες..

    Όταν μετά πηγαίνω στον καθρεπτη και βλεπω τα αποτελέσματα, νιώθω πάντα μια ικανοποίηση (ανάλογα με το πόσες γρατζοθνιές έχω και το πόσο βαθιές είναι).

    Επίσης, μου αρέσει πολυ όταν καθομαι στο γραφείο και πηζω στην δουλεα, να γλυστράω το χέρι μου μέσα από τον γιακά και να χαιδέυω τα σημάδια που έχω στην ωμοπλάτη!

    Πολλές φορές δεν δένω τα χέρια της sub μου γιαυτόν τον λόγο.... Θέλω να με γδέρνει!  

    Σε πόσους από εσάς αρέσει κάτι τέτοιο?
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2008
  2. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Άμα ματώνουν οι γρατζουνιές σου πια η γνώμη σου?
     
  3. spikehead

    spikehead Regular Member

    Μα, ΘΕΛΩ να ματώνουν!
     
  4. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Αλατάκι και λεμόνακι θες πάνω στις γρατζουνιές σου?
     
  5. spikehead

    spikehead Regular Member

    Οχι , αλλά θα ήθελα να μου τις γλύψει.... αλλά εκεί ξεφέυγουμε.... πάμε σε κανιβαλλισμό , ή σε βαμπιρισμό έστω....  
     
  6. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Mε κάλυψες...Ευχαριστώ!
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ


    μ αρεσεις !  
     
  8. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

           

    Μαρέσει να κάνω και όχι να μου κάνουν...και περισσότερο όταν μου το ζητάνε.
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2008
  9. M_DIM

    M_DIM Regular Member

    Δεν μου αρέσει καθόλου. Οπως και γενικά να με πονάνε. Αντιδρω παράξενα.
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    φαντάζομε ότι είναι χαρακτηριστικό στοιχείο ενός κτηνώδους οργίου ..!
     
  11. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Σίγουρα δεν απευθύνετε σε μένα το ερώτημα μιας και δεν είμαι Dom και ούτε female sub αλλά απορώ πως ένας Dom ανέχεται πόνο από την υποτακτικιά του. Μήπως θα πρέπει να το αναλύσετε περισσότερο αυτό Κύριε?
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πρεπει να το κανει με τα νυχια της η κανει και με την τσουγκρανα για τα αγριοχορτα?
    Επισης μια Mistress με τα αξεσουαρ του Freddy Krugger νομιζω θα ηταν απαραιτητη.
    Αλατακι και λεμονακι παλι στις πληγες κατι απο αρνακι στην σουβλα θυμιζει.
    Το περασμα της πλατης με φρεσκοκομμενα φυλλα τσουκνιδας ειναι και πιο σικ και πιο απολαυστικο!