Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γίνεται δυο άτομα να ερωτευτούν μέσα από την Greek BDSM Community

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 30 Δεκεμβρίου 2015.

  1. dark-light

    dark-light Regular Member

    Και περιεχόμενο ημέρας όπως έχει το messenger.
     
  2. dark-light

    dark-light Regular Member

    Και το ποίο hot  

    Βιντεοκλήσεις..  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Διορθώνω, γιατί έχω την εντύπωση ότι τελικά το "πνίξανε" τελείως ( μέχρι πριν κάποιους μήνες υπήρχε συγκεκριμένη επιλογή στον "πίνακα ελέγχου" του εκάστοτε χρήστη ).
    Πάντως - κι έτσι για την "κουλτούρα" - αν δεν απατώμαι, το εισαγωγικό post μίλαγε για έρωτα δίχως κανενός άλλου είδους επαφή πέρα απ' την οθόνη και το πληκτρολόγιο.
    Niet skype, niet email, niet τηλέφωνο, niet συνάντηση, niet οτιδήποτε θα περιελάμβανε την παραμικρή οπτικοακουστική αλληλεπίδραση.
    Σε κάθε περίπτωση, αν κάποιος/α δεν βρει εδώ τον έρωτα, δεν είναι ότι του/της "φταίει" το μέρος. Ούτε υπόσχεται κάτι τέτοιο.  
     
  4. libra

    libra Regular Member

    30€ το χρονο;;!!! Μια χαρα ερωτευομαι κ με το μειλ!
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Xαχαχα, θεάρα το λιγότερο. Έτσι ήταν μέχρι πριν δεν θυμάμαι πόσους μήνες πίσω ( εδώ δεν θυμάμαι, τι έφαγα για πρωϊνό ).
    Πάντως, αν το καλοσκεφτείς, να βγεις για έναν καφέ και ένα - δυο ποτά με κάποιον/α, πιο πολλά θα ξοδέψεις.
    Άσε που αν σε πιάσει και το χασμουρητό μέσα στο πρώτο πεντάλεπτο, ή γίνεσαι κάφρος/α ( εγώ έχω γίνει χαχα ) και παίρνεις τα ματάκια σου δίχως πολλά πολλά.
    Ή κάθεσαι και "λούζεσαι" έχοντας το μυαλό στο ρολόϊ. Εδώ τουλάχιστον, πατάς ένας ignore ή "φεύγεις" αν και όταν σου καπνίσει. Και ο όποιος έρωτας πάει για βρούβες.
    Ψεκάστε, σκουπίστε, μας/τους τελειώσανε/τελειώσαμε. Έχει την "κουλτούρα" του το πράγμα ( αν μείνουμε μόνο στο "κουτί"/υπολογιστή ).
    Έχουμε ότι θέλουμε, όπως το θέλουμε και μέχρι του σημείου που θα το θέλαμε. Κι αυτό, δίχως να "ιδρώσουμε" στο ελάχιστο.  
     
  6. libra

    libra Regular Member

    Ναι μωρε
    Ναι μωρε ασε που να τρεχουμε τωρα με τετοια ζεστη!!
     
  7. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    το short version (για εμένα) είναι πως εάν δεν τους δέρνει η μαλακία από το πρωί μέχρι το βράδυ, ναι, αλλιώς είναι θέμα χρόνου το ξεκατίνιασμα !
     
  8. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Σίγουρα δεν μπορεί όλες οι συνομιλίες να καταλήγουν σε προσωπική επαφή όμως από το πληκτρολόγιο στην πλειοψηφία των περιπτώσεων η συνομιλία τελειώνει στα 3-4 μην χωρίς να έχει καταλάβει κανείς τίποτα για των άλλον. Θα προτιμούσα μια προσωπική επαφή και ας ήταν 5 λεπτών από κάποιες ώρες μέσω PC και μάλιστα με ανταλλαγή μηνυμάτων. Αλλιώς καταλαβαίνεις κάποιον από κοντά και αλλιώς από κάποιο άψυχο μην.
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2017
  9. libra

    libra Regular Member

    Το "μυν", τι σημαινει;
     
  10. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    <<μήνυμα>> συγνώμη είναι με η
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι εγώ της ίδιας άποψης με σένα είμαι. Απήντησα - ξανά - σε κείνο που ήταν το εισαγωγικό post αυτού του νήματος - ή τουλάχιστον, όπως εγώ το είχα καταλάβει -.
    Σε κάθε περίπτωση, η ανταλλαγή δύο λογιών μέσω πμ δεν σημαίνει σώνει και ντε, ότι ο/η ένας/μια ή και οι δυο εκ των συνομιλητών θα "ψάχνονταν".
    Ούτε ότι θα ευελπιστούσαν, να ερωτευθούν ( αυτά είναι πραγματάκια που τυχαίνουν, δεν γίνεται να ζοριστούν ).
    Μπορούν κάλλιστα δυο άνθρωπες εδώ, να μιλάν με πμ και περί ανέμων και υδάτων.
    Και να μην έχει κανείς τους, την παραμικρή θέληση να συναντήσει τον/την άλλον/η έξω από εδώ. Ούτε νούμερο τηλεφώνου να δώσει, ούτε mail/skype ν' ανταλλάξει.
    Το έχω γράψει άπειρες φορές, ότι κάποιος/α θα βρισκόταν εδώ πέρα, δεν θα τον/την έκανε by default διαθέσιμο/η για τους πάντες ( μπορεί, να μην ήταν και για κανέναν/καμία ).
    Όσο κι αν ήταν περισσότερο ή λιγότερο "ανοιχτός/η" στην όποια συνομιλία.  
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2017
  12. libra

    libra Regular Member

    Δεν πειραζει!!! Τωρα εμαθες κ εγω σιγουρευτηκα για το τι εγραφες.
    Να η χρησιμοτητα του λαθους!