Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γίνεται δυο άτομα να ερωτευτούν μέσα από την Greek BDSM Community

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 30 Δεκεμβρίου 2015.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Προτείνω να κάνουμε όλοι αντιλυσσικα εμβόλια  
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ξέρω ξέρω... Ξέρω και εγώ... Αυτό που δεν λένε οι δύο κακουργοι είναι ότι... Η γη γυρίζει  
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Γίνεται.
    Τα ίδια θα λέμε όλη την ώρα?

    Έχω την ευτυχία να είμαι μέλος μια πολυγαμικης σχέσης.
    Με το ένα μέλος,ο έρωτας ήρθε σχεδον ακαριαία,από τα πρώτα μηνύματα που ανταλλάξαμε εδώ.
    Με το άλλο μέλος,χρειάστηκε λίγος περισσότερος χρόνος και ο έρωτας ήρθε στις πρώτες συναντήσεις μας.
    @sokolata @didina είμαι ερωτευμένη μαζί σας ρε!!!
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Μέσα στο community μπορούν να συμβούν και καλά και κακά πράγματα.
    Αν ο έρωτας, για εσένα, είναι στα "φτου κακά" γίνεται, αν πάλι δεν είναι, στα "φτου κακά" πάλι γίνεται.
    Το ερώτημα είναι αν γίνεται, όχι αν είναι καλό ή κακό πράγμα ο έρωτας.

    Η κολοκυθόπιτα στον φούρνο ψήνεται, άσχετα που το αν θα την φας, είναι θέμα ορέξεως.
    Αυτό το γνωστό "περί ορέξεως κολοκυθόπιτα" που λένε, εδώ ταιριάζει.
     
    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2017
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εγώ πάντως την επί 5 χρόνια σχέση μου -η οποία καλά κρατεί  ) την γνώρισα μέσω του φόρουμ
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Φτου να μην σας ματιαξουμε.   Μακάρι να είναι όλοι τόσο τυχεροί  
     
  7. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Όλα ή τίποτα παίζουν!
    Το forum αυτό είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας, έξω, οπότε ό,τι συμβαίνει έξω υπάρχει περίπτωση να συμβεί κι εδώ....
     
  8. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

      
     
  9. nymphette

    nymphette Guest

    Μολονότι δεν έχω καμία εμπειρία στις γνωριμίες μέσω διαδικτύου -ούτε καν στη μορφή κάποιας σταθερής online επικοινωνίας-
    κάποιες φορές το έχω σκεφτεί σαν πιθανό ενδεχόμενο.
    Νομίζω μάλιστα πως οι γνωριμίες αυτές έχουν ένα μοναδικό πλεονέκτημα : τη δυνατότητα να επικοινωνώ με κάποιον, να τον γνωρίζω σιγά σιγά και να βλέπω αν και κατά πόσο υπάρχει συμβατότητα σε ιδέες και πράξεις, χωρίς να εκθέτω από την πρώτη στιγμή την ταυτότητά μου, όπως αναπόφευκτα γίνεται στην καθημερινή ζωή.
    Δίνεται δηλαδή το χρονικό περιθώριο για μια ουσιαστική δοκιμή συμβατότητας, η οποία στην περίπτωση του παρόντος ιστοτόπου είναι ακόμη πιο σημαντική, εφόσον εκφράζουμε χαρακτηριστικά κι επιθυμίες που για μένα θα ήταν δύσκολο να εμπιστευθώ σε κάποιον που γνωρίζω ελάχιστα.
    Οπότε το βρίσκω φυσιολογικό σαν ενδεχόμενο, μια online γνωριμία να εξελιχθεί και σε έρωτα- offline βέβαια- δοκιμάζοντας πλέον τις δυνατότητες στην πιο απαιτητική και απολαυστικότερη, ρεαλιστική διάσταση.
    Επειδή, κάθε προσπάθεια ταύτισης της cyber έλξης με έρωτα, εξισώνει παράδοξα την έννοια του έρωτα με εκείνη μιας online φαντασίωσης και στοιχειώνει τις επιθυμίες, στο εικονικό κι ανύπαρκτο.
     
  10. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    Ναι μπορεί αν και θα είναι πλασματικός ο έρωτας αυτός έχοντας ως δεδομένο την απουσία της φυσικής παρουσίας
     
  11. skia

    skia Contributor

    Τριγυρνά αυτό το κακό πράμα εδώ μέσα;;;; Φτου, κακό που μας βρήκε...
     
  12. Ολα γινονται