Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ekpaideyomenh_slave, στις 27 Δεκεμβρίου 2007.

  1. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Ποσοι Κυριαρχοι εχουν κανει ενα γαμο? αν και παρολο οτι στην ζωη τους ζητουν την σκλαβα ποσοι απο εσας εχετε παντρευτει σκλαβα και ποσοι βανιλα γυναικα? γιατι προτιμουν τα παιδια να ειναι απο βανιλα γυναικα?
     
  2. Θα ήταν σωστό
    Να προσθέσουμε και τα ερωτήματα

    1) Πόσοι έχετε (είχατε) και βανίλα γάμο και σκλάβα μαζί (γιατί έτσι μας αρέσει/συμφέρει)?

    2) Πόσοι έχετε (είχατε) διπλή ζωή (όπως κάνει ο Batman) και βανίλα γάμο χώρια (γιατί έτσι μας αρέσει/συμφέρει)?

    3) Πόσοι έχετε (είχατε) 20 χρόνια (βάλε βγάλε) βανίλα γάμου, αλλά τώρα (βάση αποθυμένων) αποφασίσατε να τις τσακίσετε τις πουτάνες (ΝΑΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΚΑΤΑ) εεε τις σκλάβες ήθελα να πω (γιατί έτσι μας αρέσει σκέτο)?

    4) Τι λέτε στον Παπά της ενορίας σας?

    5) Τι λέτε στον καλύτερο σας φίλο?

    6) Τι λέει η γκόμενα για όλα αυτά (το 4ο πρόσωπο στην 3αδα)?

    7) Τι λέτε (ή τι δεν λέτε) στον γίο ή την κόρη σας?

    8) Η σκλάβα σας πέρνει μερίδιο από την περιουσία σας σε περίπτωση πρόωρου χαμού σας (και αν ναι μεγαλύτερο από την γκόμενα - το 4ο πρόσωπο στην 3άδα) ή τους περιμένει χτύπημα από τον τάφο.

    9) Πόσα πορτοκάλια φάγατε σήμερα?

    Τώρα είμαστε πλήρεις (ημερών)
     
  3. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Μονο ενα γαμο... κ του διαζευγμενους ξαναπαντρεμενους που τους πας; {κ τωρα η εγωπαθεστατη sub παθαινω ενα ειδος τσιτωματακι... δεν εχω πιει κ καφε ακομα! πουτανα καφετιερα, δεκαωρες για να φτιαξεις ενα ριμαδι γαλλικο!} Το θεμα ειναι αν οι Κυριαρχοι θα παντρευοντουσαν την slave τους ή θα προτιμουσαν μια βανιλλα γυναικα... (αυτο περι παιδιων μου καθεται παρα πολυ ασχημα σαν ερωτημα... δλδ τι εγω που ειμαι sub επειδη ειμαι sub δεν ειμαι αξια να γινω μανα;;;;;; ) Νομιζω πως εχει σημασια σε πρωτη φαση πως την βλεπει ο οποιος Κυριαρχος την σχεση που εχει με την οποια σκλαβα κ σε συνεχεια αυτου το να εχει βρει την γυναικα που θα νιωσει πως θελει να περασει απλα την υπολοιπη ζωη του μαζι της!
     
  4. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Γαμος

    Μα εγώ σαγαπώ, γαμώ το Χρ@#$& μου...(Πανούσης)
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    εγω ποτε θα γινω πατερας???????? 
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    αμα εβρισκα σκλαβα θα την παντρευομουνα..που ειναι η σκλαβα οεο???
     
  7. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    βιολογικο ρολοϊ που βαραει detected... press snooze!  
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    don`t press μην εχουμε ατυχημα  
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    καμια σχεση το στατους με την αποφαση του γαμου ... αμα περνας ομορφα και πιστευεις οτι βρισκεσαι στο μεγιστο της απολαυσης που λαμβανεις απο τον αλλο (γιατι αυτη στο μελλον μονο φθινουσα μπορει να ειναι) ... ναι .. προχωρας και κανεις οικογενια με τις δεσμευσεις της , τις υποχρεωσεις της , αλλα και τις απολαυσεις της ....
    Οταν ομως νιωθεις οτι λαμβανεις ενα σχετικα μικρο ποσοστο απολαυσης απο τον αλλο και εισαι ακομα στην αρχη ... οχι ... φυσικα και δεν θα προχωρησεις ... εκτος αν εισαι ανοητος ή αφελης ή απελπισμενος ...
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    αν εχεις μεγαλη προικα σε παντρευομαι Εγω... αμα δεν θελεις ασε την προικα και φυγε!
     
  11. royal

    royal Regular Member

    Απάντηση: Γαμος

    Όχι βρε Αγγελική... μια χαρά μάνες μπορούμε να γίνουμε και άξιες πιστεύω. Το θέμα είναι γιατί οι άντρες δεν θέλουν τα παιδιά τους να τους τα κάνουμε εμείς? και αποφεύγουν ακόμη και την συζήτηση? (Άσε που πολλοί έχουν ήδη φροντίσει και σου λένε με τον τρόπο τους ότι δεν θέλω άλλο παιδί/α )

    Όταν γίνω και εγώ μάνα  
     
  12. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Re: Απάντηση: Γαμος

    ου να μου χαθεις! προικοθηρα!  ...κ γω που ειχα την ελπιδα πως θα με ηθελες για τα λεπτα (κ οχι λεφτα) μου αισθηματα!   


    Αυτο γλυκεια μου Εκεινοι θα μας το πουν  βεβαια το να μην θελει καποιος αλλο παιδι/α επειδη εχει ηδη απο προηγουμενο γαμο πχ ειναι θεμητο... κ χωρις υπερβολη θα ηταν κατι το οποιο θα δεχομουν! αρκει να ήξερα τους λόγους Του, τους οποιους θα τους συζητουσαμε εννοειται.