Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαργάλημα....!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ticklelover, στις 17 Δεκεμβρίου 2005.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    πιστεύω σε συνδιασμό με το bondage το γαργάλημα θα είναι ενδιαφέρον μέσο βασανισμού , αν λα΄βω και υπόπσην μου την εμπειρία της lara[E-p]  
     
  2. Gargaliesai

    Gargaliesai New Member

    Γεια σας παιδιά.Και μένα σε αυτό το site η αγάπη μου για το γαργάλημα με έφερε.Μου αρέσει ποιο πολύ να γαργαλάω κάποια κοπέλα,ειδικά στις πατούσες,αλλα δεν θα αρνιόμουν να με γαργαλήσει και αυτή αν το ήθελε... Δυστυχώς δεν έχω ακόμα καμία εμπειρία σχετικά με το γαργάλημα,δεν εχω γαργαλήσει ποτέ καμία,αν και θα το ήθελα πολυ!! 
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Να σας καταστήσω γνωστό ότι πρόκειται για ένα από τα αρχαιότερα κινέζικα βασανιστήρια.Γαργαλούσαν το θύμα εως ότου να "ανοίξει" (σκάσει) η καρδιά του από το γέλιο
     
  4. meira

    meira Regular Member

    Για μένα το γαργάλημα είναι άκρως βασανιστικό... η αναπνοή μου κόβεται στο πρώτο δευτερόλεπτο ακόμη και στην ιδέα του γαργαλήματος... η πρώτη μου αντίδραση είναι να σηκώσω τα χέρια μου και τα πόδια μου και να πάρω την στάση του εμβρύου (αν φυσικά είναι εφικτό αυτό)... μελανιάζω αμέσως... περιττό να σας πω ότι αυτός που το δοκίμασε μια φορά να το κάνει τρόμαξε... νόμιζε ότι του είχα μείνει στα χέρια όχι ότι απείχα και πολύ βέβαια  
     
  5. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Γαργάλημα....!!

    Γαργαλιάρα και ευαισθητούλα μου εσύ!! 
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    εγω δεν γαργαλιεμαι πουθενα , οποτε δεν παιζει για μενα σε κανενα επιπεδο  
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Είναι κάτι που δεν αντέχω...από το πρώτο δευτερόλεπτο.  
     
  8. jim28

    jim28 Regular Member

    Το γαργαλημα στην αρχαία Κίνα ήταν βασανηστήριο το οποίο οδηγούσε στον θάνατο, ο παθών έσκαγε του κοβόταν η αναπνοη. Κατι τσοντούλες φώτο που εχω δει πάντως μου αρέσανε
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  10. ttx

    ttx New Member

    το γαργαλημα ειναι μια μεθοδος βασανισμου αρκετα ιδιαιτερη,καθως δε συνδιαζεται με πονο αλλα μπορει να προκαλεσει πονο.προσωπικα εχω καποιες εμπειριες πανω σ'αυτο,καθως ασχολουμαι σχεδον αποκλειστικα μ'αυτο.ειναι απιστευτα ερεθιστικο να μπορεις να κανεις το θυμα σου οτι θελεις,απλα και μονο χαιδευοντας για παραδειγμα με τα νυχια σου τις πατουσες της/του.επισης ειναι ενδιαφερουσες οι αντιδρασεις που εχει καθε ανθρωπος οταν τον γαργαλας,καθως αυτες διαφερουν στον καθενα οσο κι αν μπορει να νομιζετε οτι απλα ολοι γελανε.
     
  11. Vishal

    Vishal Regular Member

    Ντρέπομαι που το αναφέρω αλλά δεν αντέχω καθόλου το γαργάλημα όπως δεν αντέχουν και το θέαμα αυτές που με γαργαλάνε! (συγνώμη για τα greeklish)
     
  12. ttx

    ttx New Member



    Μην το λες αυτο..Για να το κανουν σημαινει οτι θελουν να δουν αυτες τις αντιδρασεις απο σενα