Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαργάλημα....!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ticklelover, στις 17 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Vishal

    Vishal Regular Member

    Αν είναι λίγο μαζωχίστριες φυσικά!  
     
  2. tickletak

    tickletak New Member

    γειά σας παιδιά. κ γω είμαι εθισμένος σε αυτό. είχα κάποιες προσωπικές εμπειρίες. πρώτη φορά συμμετέχω σε τέτοιο site.
     
  3. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    πάντως εξαρτάται και σε τι φάση είναι ο άλλος καθώς μπορεί να τον γαργαλάς στο ίσιο σημείο και άλλες φορές να γελά και άλλες όχι
     
  4. erica

    erica New Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Ας μοιραστει κανεις τις εμπειριες του πανω σ'αυτο το θεμα με τους υπολοιπους.  
     
  5. robaggio

    robaggio New Member

    Γεια σας κ απο εμενα.Το γαργαλημα ειναι αυτο που με εφερε στο site κ γενικα το φετιχ μου. Εχω πολλες προσωπικες εμπειριες κ εχω γαργαλησει πολλες γυναικες διαφορων ηλικιων κ παρολα αυτα συνεχιζω να ανακαλυπτω καινουριες οπτικες του γαργαληματος.
    Αν και υπαρχει γενικα μια στρατηγικη που ακολουθω,τα παντα εξαρτωνται απο το ατομο που γαργαλας.Θεωρω το δεσιμο απαραιτητο γιατι αποδεδειγμενα αυξανει την ευαισθησια στο γαργαλημα.Σκοπος μου ειναι να ανακαλυψω τα πιο ευαισθητα σημεια,τα οποια ποικιλουν απο ατομο σε ατομο κ τον τροπο με τον οποιο γαργαλιεται περισοτερο. Αλλη γαργαλιεται με απαλα αγγιγματα,αλλη με πιο δυνατα,αλλη ακομα κ με την ανασα κ τη γλωσσα σε μερκα σημεια τρελαινεται.(ιδιαιτερα σε κοιλια και στα δαχτυλα των ποδιων)
    Προτιμω κυριως να γαργαλαω με τα χερια μου,αλλα χρησιμοποιω ακομα φτερα,ηλεκτρικες οδοντοβουρτδσες.βουρτσες pinwheels κ.α.Επισεις εχω παρατηρησει οτι μιλωντας με γλυκια φωνη και "ειρωνευοντας-πειραζοντας" το ατομο που γαργαλας,μειωνονται οι μαντοχες του.
    Σε γενικες γραμμες αυτα,για οποιαδηποτε απορια.....
     
  6. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Πολύ καλό! Πολύ καλό!
     
  7. CandyHole

    CandyHole New Member

    Το γαργλαλημα ειναι ο νεος τροπος διασκεδασης του Μαστερ μου κ μενα... Εχει κ πλακα κ φωτια μαζι!Για αυτο ειναι τελειο! Δοκιμαστε το  
     
  8. blutengel

    blutengel New Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Ενδιαφέρουσες οι τεχνικές γαργαλήματος που αναφέρετε.Εγώ κυρίως γαργαλάω ανασαίνοντας κοντά στα σημεία που γαργαλιέται η κοπέλα (θύμα)χωρίς ποτέ να την αγκίζω.Είναι πολύ βασανιστικό αυτό καθώς περιμένει να γαργαληθεί σε εκείνο το σημείο..Αυτό εντείνει την αγωνία και προκαλεί αβίαστα το γέλιο.
     
  9. erica

    erica New Member

    Απάντηση: Re: Γαργάλημα....!!


    Μιας και αναφερεις οτι εχεις γαργαλησει αρκετες κοπελες, ποιο σημειο του σωματος πιστευεις οτι ειναι το πιο ευαισθητο? Επισης, ποια τεχνικη εχεις παρατηρησει να ειναι πιο αποδωτικη?
     
  10. robaggio

    robaggio New Member

    Οπως εγραψα,εξαρτατε απο την κοπελα.Γενικα θα ελεγα οτι το σημειο πλευρα-πλατης με την κοπελα μπρουμητα,το μερος κατο απο τα δαχτυλα στις πατουσες κ οι μασχαλες.Μετα η καθε κοπελα ειχε τα δικα της σημεια.Αλλη γαργαλιοταν τρομερα στο λαιμο,αλλη την γαργαλουσες στα γονατα κ τρελαινονταν,αλλη ακομα κ με ενα φτερο στις μασχαλες δεκρυζε σε λιγα δευτερολεπτα.
    Η πιο αποδοτικη μεθοδος θα ελεγα οτι ειναι τα δαχτυλα αφου εχεις αλοιψει τα ευαισθητα σημεια με baby oil.Ακολουθει πολυ κοντα η ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα χωρις το βουρτσακι.
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Διάβασα να γραφουν πολλοι "μου αρεσει πολυ να γαργαλαω" και ελαχιστους να γραφουν "μου αρεσει πολυ να με γαργαλανε.". Πιστευω οτι καλο ειναι πριν αρχισετε να γαργαλατε νοιωθοντας αρχοντες που το κοριτσι σας ψοφαει στο γελιο και δεν μπορει να σας ξεφυγει, να συζητησετε αν κατι τετοιο θα της αρεσε. Αν δεν σας νοιαζει και ο σκοπος σας ειναι να την δειτε να προσπαθει να ξεφυγει και να μην αντεχει, προς θεου, καντε το με μετρο. Για λιγο, για το καλο. Επισης σε οποιον αρεσει να γαργαλαει, καλο ειναι να κατσει πρωτα να τον γαργαλησουν αρκετα ωστε να ξερει τι κρυβεται πισω απο ενα πιθανο υστερικο γέλιο και να μην το παρακανει. Αυτοι οι σοφοι κινεζοι που το ειχαν σαν βασανηστηριο που σε καποια ποστ διαβασα οτι εσκαγαν οι βασανισμενοι απο το γελιο, ή εσκαγε η καρδια απο το γελιο, αν τους τυχαινε μια anasia που δεν γαργαλιεται πουθενα, δεν θα ενιωθαν εντελως ηλίθουοι;

    ΥΓ: Μια φορα μου ετυχε. Ημουν δεμενος με τα χερια ψηλα σαν τον Χατζηγιάννη. ετρεχα γυρω γυρω για να την αποφυγω. Γελοιο θεαμα. στριφογυριζα σαν τους ακροβατες που ειναι δεμενοι απο ψηλα και περιστρεφονται κανοντας πιρουετες. Μετα με πλακωσε με τα μαστηγια ,περασα σε αλλη διασταση, οποτε μολις πηγε να με ξαναγαργαλησει, δεν γαργαλιομουν με τιποτα. Ημουν τοσο ηρεμος, τοσο χαλαρος, τοσο "αλλού" που μου αρεσε κιολας. Αλλα μιλαμε για το μωρο μου τωρα, οποτε μιλαμε για ενα ατομο που προσεχει τι κανει, δεν θελει να βλαψει με τιποτα τον αλλο, και δεν θελει να ξεπερασει τα ορια αντοχης του. Με βασανισε δηλαδη αλλα τοσο που ηταν υποφερτο και μπορουσα να γκρινιαζω γελοντας, ειχε και πλακα.... τελος παντων. Με προσοχη!!!!!
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Tickling 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014