Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαργάλημα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Nick-the-Greek, στις 18 Μαϊου 2006.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και εμενα μου αρεσει πολυ να τον γαργαλώ στις πατουσες δεμενο.
    Ειναι απολαυση οταν γελα και μου δειχνει ποσα πολλα δοντια του λειπουν απο τα χαστουκια μου!
     
  2. Είναι πραγματικά ένα υπέροχο βασανιστήριο το γαργάλημα ,αφού είναι πολύ αποτελεσματικό όταν γίνεται με απαλά αγγίγματα στα κατάλληλα ευαίσθητα σημεία !Προσωπικά το εφαρμόζω στις πατούσες της σκλάβας μου και χρησιμοποιώ πέρα από τα δάχτυλα μου,κάποιο φτερό καθώς επίσης και κάποια βούρτσα ή χτένα για ακόμη πιο βασανιστικές στιγμές ! [...] Αλλά εδώ μέσα δεν έχω βρει αρκετά άτομα που να έχουν αυτό το φετίχ !
     
    Last edited by a moderator: 21 Ιανουαρίου 2010
  3. laperdrix19

    laperdrix19 New Member

    Απάντηση: Γαργάλημα!

    καλησπερα σε ολους! Ειμαι νεος μελος, μολις σημερα εχω κανει εγγραφη, και ειμαι πολυ χαρουμενος που βρηκα αυτο το θεμα ‘’γαργαλητο’’ η αλλιως ‘’ ''tickle fetish'' γιατι ειναι -κατι που με εξιταρει πολυ, κατι που αγαπω και λατρευω, και επεξεργαζομαι τα τελεφταια 7-8 χρονια, πριν αυτο γινει καλα καλα γνωστο στα μερη μας! Καταγομαι και ζω Κυπρο και εχω δουλεψει σαν μοντελο σε tickle studios τοσο σε Αγγλια και Αμερικη αλλα και Κυπρο οπου και σκοπευω πολυ συντομα να δημιουργισω μεσω νεων γνωριμιων ενα tickle studio (το οποιο λειπει απ’ τα μερη μας) για να εξηπηρετιθουν ολοι οι λατρεις του ειδους! Θα παρακολουθω τα σχολια σας καθημερινα, θα ηθελα να γνωριστω μεσω αυτης της σελιδας καλυτερα μαζι σας, και να ανταλλαξω μαζι σας αποψεις και εμπειριες (οι οποιες ειναι απειρες) για το γαργαλητο! Χαρηκα πολυ...
     
  4. Απάντηση: Γαργάλημα!

    [ame=http://www.dailymotion.com/video/xl46d5_ultftfantclip2_fun]Dailymotion - Online Videos, Musik und Filme. Schau dir gleich die Videos an![/ame]
     
  5. Unimaginable

    Unimaginable New Member

    Απάντηση: Γαργάλημα!

    Ωραίο Βίντεο αν κ λίγο παλιούτσικο . Εγώ προσωπικά έχω μια μικρη αδυναμία στα βίντεο απο "Tickle Abuse" η "Tickle Corner - Central"