Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαϊδουρογροθιά/ Donkey Punch

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ορίων, στις 29 Δεκεμβρίου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Lol, πάλι τι κυκλοφορεί εκεί έξω; ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι; οι πρακτικές από μόνες τους δε λένε τπτ, τα άτομα που εμπλέκονται & η άγνοια είναι επικίνδυνη.
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    Dina μου για εμένα το πως θα γράψει ο καθένας εδώ μέσα πολύ λίγα πράγματα μου λέει...
    Έχω διαβάσει απόψεις διατυπωμένες με διάλεκτο από πρώτη Δημοτικού μέχρι και Πανεπιστημίου. ...
    Δεν μου λέει κάτι....
    Η προφορική γνώση απέχει πολύ από την πρακτική γνώση.
    Οπότε μου έχει τύχει άτομο με διάλεκτο πανεπιστημίου να είναι.... χμ..... ας πούμε αρχάριος η αδιάφορος
    Και μου έχουν τύχει άτομα με απόψεις διατυπωμένες σε επίπεδο Δημοτικού που στα σεσσιον τους ήταν πρυτάνεις. ....
    Οπότε πάει αυτή η καραμέλα....
    Πάμε παρακάτω....
    Αν κάποιος είναι αγενής η δεν έχει τρόπους τότε απλά δεν συνεχίζουμε την συζήτηση.
    Παρόλα αυτά μας έδωσε τροφή για σκέψη η ψάξιμο.
    Εμένα σίγουρα μου έδωσε.
    Όσο για την αγένεια. ..
    Και οι πρώτοι που απάντησαν δεν τους είδα πολύ θετικούς..... το μόνο που εξελαβα Εγώ ας πούμε ήταν αντίδραση.... κι ετσι υποθέτω πως λογικό ο νηματοθετης να θέλει να υπερασπιστεί τον εαυτό του....
    Όχι δεν το παίζω δικηγόρος και μην πεταχτεί κανείς να πει κι αυτή την καραμέλα... νισάφι. ...
    (Επίσης η απάντηση μου δεν πάει μόνο σε εσένα οκ; )
     
  3. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Σε δικό μου πόστ και ερώτηση δε θα υπάρξει διαχωρισμός,
    της φαντασίωσης, της δια ζώσης, της εικονικής και οποιαδήποτε
    άλλης συμβατής ή μη· μεθόδου εφαρμογής του φετιχισμού/ αντικειμένου.
    Είναι διαχωρισμός.. Ρατσισμός, ο καθέ αυτού όρος ανήκει στις ράτσες,
    φυλές δηλαδή ετυμολογικά, οπότε μιλάμε για φυλετικό διαχωρισμό,
    για αυτό και δε θεωρώ το όρο ικανό να αποδώσει σωστά τον
    διαχωρισμό, τον οποίο αναφέρω.

    Το νήμα ήταν ξεκάθαρο, απλό, λακωνικό και συγκεκριμένο.
    Σας έχει τύχει;, που σημαίνει ότι αναζητώ ανατροφοδότηση,
    από οιονδήποτε είχε την άνωθεν εμπειρία, σε οποιαδήποτε
    κατάσταση της φετιχιστικής/ αντικειμενοποιημένης ζωής του.

    Για τον τίτλο κρίμα και την συμπάθεια μου στους ξενόγλωσσους
    αντικειμενοποιημένους/ φετιχιστές που δεν χωράει στην ζωή τους,
    το αντικείμενο/ φετίχ των λεξιπλαστών, αλλά όπως και να το
    θέλουν ή να το κάνουμε μία από τις ενδεχόμενες αποδώσεις
    είναι αυτή.. Ας βρούν κάποια άλλη αν είναι..

    Τώρα για τον διάλογο, ο οποίος προέκυψε από το ερώτημα,
    οι θέσεις και το κάθε άτομο κρίνονται/ αξιολογούνται*
    και κρίνεται/ αξιολογείται* αντίστοιχα, από τον καθένα μας,
    όπως και εγώ που το άνοιξα, δεν αντιλέγω. Δέχθηκα τα όποια
    σχόλια απαντώντας είτε με χιούμορ είτε σοβαρά, εν αντιθέσει
    με άλλους οι οποίοι είτε άφησαν αναπάντητα ερωτήματα είτε
    ευθέως ή υπό/ νόησαν ότι είμαι γκέυ και ότι ψάχνω να φάω
    μπουνιά. Άκρως κοινωνικός διαχωρισμός και προσβολή στους
    γκέυ. Δεν είμαι, αλλά τους σέβομαια στον τρόπο ζώης τους.
    *Και εδώ έρχεται η διαφορά του κατακρίνω/ κακοαξιολογώ.

    Δεν είμαι τιμητής κανενός.. Δε με ενδιαφέρει να στήσω κανένα
    αντικειμενοποιητικό/ φετιχιστικό δικαστήριο.. Ανταλλαγή
    απόψεων, εμπειριών, φαντασιώσεων δεν είναι ο σκοπός του φόρουμ;


    Η χώρα του Αστικού Μύθου λοιπόν, η οποία απαρτίζεται από:
    Donkey Punch, Dirty Sanchez, Gerbiling, Angry Dragon,
    Bugchasing, Snuff Films, Jelly Donut..

    Γαϊδουρογροθιά, Βρώμικος Σάντσεθ, Γερβιλισμός, Άγριος Δράκος,
    Κυνηγώντας το HIV, Ταινίες Καπνού Μασήματος, Λουκουμάς Ζελατίνας..
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    ωωωωωω τι είναι όλα αυτα;;;;;
    Που μπορώ να βρω σχετικά αρθρα;
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Bugchasing
    https://en.wikipedia.org/wiki/Bugchasing

    Bugchasing είναι η πρακτική της επιδίωξης σεξουαλική δραστηριότητα με άτομα οροθετικά, ώστε να κολλήσουν HIV.

    angry dragon
    Immediately after you blow your load in a girl's mouth, smack the back of her head and make it come out her nose. When she gets up she'll look like an angry dragon.

    jellydoughnut

    When you cum in a person's mouth and then punch the person in the nose so the cum and blood mixes and looks like jelly.
    That bitch wouldn't swallow so i gave her a jelly donut, teach that ho!

    https://en.wikipedia.org/wiki/Gerbilling

    Gerbilling

    Sεξουαλική πρακτική της εισαγωγής μικρών ζωντανών ζώων (συνήθως γερβίλοι αλλά και ποντίκια, χάμστερ, ποντίκια και διάφορα άλλα τρωκτικά) στο ανθρώπινο ορθό για να ληφθεί διέγερση.


    dirty+sanchez

    A Dirty Sanchez is a sexual situation where a man is laying some pipe doggy-style, and while in the midst of sex he inserts his finger in the womans starfish and then smears his finger across her upper lip, giving her a thin shit moustache. This is the Dirty Sanchez.
    That bitch was so skanky, she didnt even mind that I gave her a dirty snachez!

    Donkey Punch? Το Donkey Kong ξέρω, παιχνίδι στο Nintendo.  

    Όσο για τα υπόλοιπα, τι να πρωτοσχολιάσω;
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

  7. Εδώ οφείλω να συμφωνήσω λατρεμένε.. Θα ήταν μεγάλη προσβολή για τους γκέυ να είσαι ένας από αυτούς..

    Κατά τα άλλα αυτό το κυνηγώντας το HIV και γαμω τις bdsm τεχνικές!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Πω!! Πω!!! Τι μαθαίνω η βανιλα πρωπαραμονη πρωτοχρονιάς!!!!!!
     
  8. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Πλεον και ο πιο σκληροπυρηνικος βουδουσουμιαρης νιωθει βανιλλα..
     
  9. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Χμμμ..... ας παρατηρηθεί με προσοχή σε παλιές φωτογραφίες, το πέτο στα σακάκια από κάτι κουτσαβάκια. Υπάρχει, σχεδόν πάντα, μια καρφίτσα. Μια απλή, κοινή καρφίτσα ραψίματος.
    Κατά τον Ηλ. Πετρόπουλο, πρόκειται περί κωλομπαράδων, και η καρφίτσα προορίζεται ακριβώς για να προκαλέσει την σύσπαση.
    Τελικά, όντως έχει ανακαλυφθεί η Αμερική και δεν χρειάζεται να την ξανα ανακαλύψουμε
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Έτσι για την "κουλτούρα" και αν δεν απατώμαι. Τα snuff films ήταν κάτι "γαμάτες ταινίες" ( σίγουρα παράνομες ) χαμηλού προϋπολογισμού.
    Που σε κάποιο σημείο τους τελούταν αληθινός ακρωτηριασμός ( ακόμη και θανάτωση ) ενός ή περισσοτέρων εκ των "ηθοποιών" τους.
    "Ταινίες" που γυρίζονταν κατόπιν παραγγελίας των αρρώστων πελατών τους.

    * Δεν ζητώ συγνώμη για τον χαρακτηρισμό σαν αρρώστων των εν λόγω υποκειμένων. Αν και έτσι θίγω τους αληθινά αρρώστους, αφού μάλλον για σιχαμερά υποκείμενα θα επρόκειτο. Και γιατί ποτέ δεν ξέρεις, το " γαμάτες ταινίες " ήταν καθαρά ειρωνικό.

    ** " Κουλτούρας " συνέχεια, οι προαναφερόμενες " ταινίες " είχαν γνωρίσει άνθιση την δεκαετία του 1990. Αν συνεχίζουν να γυρίζονται, δεν δύναμαι να το γνωρίζω.
    Δεν έχω δει μια, αλλά μάλλον δεν ήταν αστικός μύθος. Τώρα, τι θα ήταν βουδουσουμιάρικο ή όχι, αυτό κι αν χωράει μεγάλη συζήτηση.
    Αλλά νόημα δεν θα είχε, αφού άκρη δεν θα έβγαινε. Ως προς το νήμα, μάλλον θα έπρεπε αρκετοί/ες να ευχαριστήσουν τον νηματοθέτη.
    Αφού τους φίλεψε με το πιο εύγευστο πιάτο, κάτι να έχουν ν' ασχοληθούν/μαλλιοτραβηχτούν/πουν την παραπιά τους.

    Ευτυχείτε as always και smurf' s christmas songs  
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

    Ο μόνος λόγος που γνωρίζω τις σναφ ταινίες είναι γιατί είχαν αναφερθεί σε μια γαμάτη αστυνομική ταινία όπου είχαν απαγάγει μια κοπέλα και οι απαγωγείς γύριζαν τέτοιου είδους ταινίες για ματσομενους ανωμαλιαριδες..... Και δεν αισθανομαι ούτε εγώ τύψεις για την χρήση λέξεων
     
  12. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Στα snuff films για ακομη μια φορα οι Ιαπωνες δινουν δυναμικα το παρόν...
    Καποτε, προ αμνημονευτων ετων, εποχες προ-adsl, ειχα κανει μια ερευνα/αρθρακι σχετικα με αυτες.