Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαϊδουρογροθιά/ Donkey Punch

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ορίων, στις 29 Δεκεμβρίου 2016.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Guinea pig. Αλλά τελικά αποδείχθηκε σκηνοθετημένο.
     
  2. Noardos

    Noardos Regular Member

    Μετά το edit το ερώτημα ετέθη καλύτερα.
    Στα πλαίσια της ελευθερίας και της αυτοδιάθεσης ο καθένας μπορεί να διαθέσει το σώμα του όπου - όπως θέλει.
    Μην ξεχνάτε πως αν δεν άλλαζε αυτός ο νόμος έτσι και σας έβλεπαν στον δρόμο με μελανιές θα μπορούσε αυτεπάγγελτα να παρέμβει ο εισαγγελέας ακόμη και αν αυτές η μελανιές επήλθαν συναινετικά και άκρως απολαυστικά .

    Άρα στα πλαίσια της ελευθερίας του ατόμου και της αυτοδιάθεσής του, δεν θα κρίνω πόσο μάλλον να κατακρίνω αν αυτό που θέλει είναι υγιές ή μη, νομίζω υπάρχουν ειδικότεροι.
    Αυτό όμως που μπορώ να κάνω είναι να μην συναινέσω, να μην συμμετέχω σε οτιδήποτε που δεν έχω τον έλεγχο εγώ και παρά το πόσο brutal ή αντρουά φαίνεται αρχικά να λειτουργεί εντελώς αντίθετα.
     
  3. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Ευχαριστώ όλους όσους συμμετείχαν εποικοδομητικά
    στο νήμα, ασχέτως αν διαφωνούσαν ή συμφωνούσαν
    με την εν λόγω ενέργεια, αλλά κράτησαν παρόλα αυτά
    τους τόνους χαμηλά. Κοίτα να δεις μία καρφίτσα τί
    είναι ικανή να κάνει, χωρίς καν να ανοίξεις το κεφάλι
    του άλλου μέρους! Κοίτα να δεις..



    Καλή χρονιά!
     
  4. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Γηράσκω αεί διδασκόμενος. Πρώτη φορά το ακούω. Στη θεωρία έχει ενδιαφέρον, χρησιμοποιείς τη γυναικά τελείως ως σκεύος ηδονής, καθαρά για τη δική σου απόλαυση. Αν κάποιος γουστάρει τέτοια... Στην πράξη τώρα, δε νομίζω ότι θα το έκανα ποτέ. Άλλη η καύλα να της κάνεις κόκκινο το κωλαράκι και άλλο να την αρχισεις στις μπουνιές.

    Δεν είμαι από αυτούς που τους φτιάχνει το χοντρό ξύλο...
     
  5. echo

    echo ***