Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί δεν βρίσκω τον/την partner που θα ήθελα/μου ταιριάζει ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 19 Σεπτεμβρίου 2016.

?

Γιατί δεν βρίσκω τον/την partner που θα ήθελα/μου ταιριάζει ?

  1. 1) Γιατί δεν γουστάρω να ζορίζομαι στο παραμικρό

    6,9%
  2. 2) Γιατί με την ειλικρίνεια έχω πάρει διαζύγιο

    6,9%
  3. 3) Γιατί είμαι τίγκα στα ψυχολογικά ή στα "ψυχολογικά"

    34,5%
  4. 4) Γιατί έχω τόσα ελαττώματα/κουσούρια που δεν μ' αντέχω κι εγώ ο/η ίδιος/α

    17,2%
  5. 5) Γιατί ζητώ τον ουρανό με τ' άστρα και είμαι διατεθειμένος/η να δώσω ελάχιστα ή τίποτε

    6,9%
  6. 6) Γιατί είμαι παντρεμένος/η και κανείς/καμία δεν παίζει μαζί μου τον ρόλο της "καβάτζας"

    17,2%
  7. 7 ) Γιατί είμαι απλά δεσμευμένος/η και κανείς/καμία δεν παίζει μαζί μου τον ρόλο της "καβάτζας"

    3,4%
  8. 8) Γιατί ο εαυτός μου βρίσκεται ακόμη σε κάποιο γραφείο απολεσθέντων αντικειμένων

    17,2%
  9. 9) Γιατί έχω κάποιο αληθινά δύσκολο για την "αγορά" φετίχ

    13,8%
  10. 10 ) Γιατί είμαι πολύ έξυπνος/η, πολύ "θεός/α", πολύ κτλ κτλ για τον/την οποιονδήποτε

    41,4%
Multiple votes are allowed.
  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τα είδα κι επειδή είμαι διακριτικός, δεν σε ρωτάω τι ψήφισες. Κάτι όμως μου λέει το 10 και συ χαχα... 
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    όχι εγώ είμαι το προβληματικό εγγόνι ....Νο 3 
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μωρέ και τα τέσσερα για τα καπνά είσαστε, μα τι να σας κάνω? Η οικογένεια, είναι η οικογένεια χαχα    
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν ξεμείνω από χαρτί υγείας, προτιμώ ακόμη και τις πέτρες από σένα. Αλλά έχεις την "τιμητική" σου το Πάσχα, σου ανήκει δικαιωματικά χεχε ( για να μην γίνομαι προβλέψιμος, άλλαξα καγχασμό ).        
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    αντί να μας στηρίξεις να πεις έναν καλό λόγο ...μας ρίχνεις κι άλλο!!! φτου θιου παππού ...πάω να κλάψω στα αδεφάκχια μου ;'(
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ που ψήφισα το Νο 11 ( και που δεν είμαι καθόλου ψωνάρα ). Απ' την στιγμή που λείπω συχνά, μου αφιερώνω αυτό:



       
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Γιατί δεν γνωρίζω να ζητώ και να διαπραγματεύομαι, γιατί δεν γνώριζα πώς να δέχομαι κριτική και γιατί σε μένα η τριβή της οικειότητας γινόταν πολύ γρήγορα αφόρητη υπερθέρμανση. Εκτός αυτού, δεν ήξερα να αφουγκράζομαι την ανάσα του άλλου με όλη μου την ψυχή. Ούτε θα έδινα τα πάντα όλα για μια αγκαλιά.

    Αλλά είμαι ο πιο τυχερός άνθρωπος στον κόσμο και έτσι είμαι κοντά σε Αυτόν που αγαπώ και μου ταιριάζει και δεν θέλω να τελειώσει ποτέ αυτό.
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μα καλό λόγο είπα, θα μπορούσα να πω και χειρότερα. Άϊντε κλάφτε όλα, γιατί ο παππούς δεν έχει φράγκο για να πληρώσει την ΕΥΔΑΠ, τα έφαγε στους τρελογιατρούς και στα m&m's χαχα.     
     
  9. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αμα σου εξαφανισω ολα τα χαρτια υγειας θα φταιω?   
    ΥΓ. Το Πασχα δεν ευκαιρω, εχω να παω Μυκονο..   
     
  10. libra

    libra Regular Member

    Διοτι κανουμε τα απλα πολυπλοκα.
    Απλο!
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καλύτερα να πας Μύκονο το Πάσχα, απ' το να γεμίσω τρίχες, θα πιάσω να καθαριστώ με καμιά που δεν μαδάει. Έχει άλλη χάρη χαχα.
    Βρες τα χαρτιά μου πρώτα και μετά το συζητάμε. Fly low, δεν σε παίρνει χαχα...    
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κατευθείαν στο "ψαχνό" πήγες...