Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί δεν βρίσκω τον/την partner που θα ήθελα/μου ταιριάζει ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 19 Σεπτεμβρίου 2016.

?

Γιατί δεν βρίσκω τον/την partner που θα ήθελα/μου ταιριάζει ?

  1. 1) Γιατί δεν γουστάρω να ζορίζομαι στο παραμικρό

    6,9%
  2. 2) Γιατί με την ειλικρίνεια έχω πάρει διαζύγιο

    6,9%
  3. 3) Γιατί είμαι τίγκα στα ψυχολογικά ή στα "ψυχολογικά"

    34,5%
  4. 4) Γιατί έχω τόσα ελαττώματα/κουσούρια που δεν μ' αντέχω κι εγώ ο/η ίδιος/α

    17,2%
  5. 5) Γιατί ζητώ τον ουρανό με τ' άστρα και είμαι διατεθειμένος/η να δώσω ελάχιστα ή τίποτε

    6,9%
  6. 6) Γιατί είμαι παντρεμένος/η και κανείς/καμία δεν παίζει μαζί μου τον ρόλο της "καβάτζας"

    17,2%
  7. 7 ) Γιατί είμαι απλά δεσμευμένος/η και κανείς/καμία δεν παίζει μαζί μου τον ρόλο της "καβάτζας"

    3,4%
  8. 8) Γιατί ο εαυτός μου βρίσκεται ακόμη σε κάποιο γραφείο απολεσθέντων αντικειμένων

    17,2%
  9. 9) Γιατί έχω κάποιο αληθινά δύσκολο για την "αγορά" φετίχ

    13,8%
  10. 10 ) Γιατί είμαι πολύ έξυπνος/η, πολύ "θεός/α", πολύ κτλ κτλ για τον/την οποιονδήποτε

    41,4%
Multiple votes are allowed.
  1. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Ήμουν στο τσάκ να πατήσω το 1ο... αλλά όχι έχει και καλύτερο... βλέπω το 5 και λέω εδώ είμαστε...
    Είμαστε όμως ή είμαι κάπου άλλου και ναι επιτέλους το μάτι μου πέφτει στο 10 yeaaaaahhhhh....

    Είμαι μια μοναχική ύπαρξη που δεν δημιουργήθηκε ταίρι για εμένα...
    Ένα άστρο φωτινό μοναδικό που στον κόσμο δεν έχει ταίρι...

    Ω Θεε μου τι λέω βραδιάτικα    
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, δώσε πόνο. Να "ψωνιζόμαστε" που και που με την πάρτη μας κάνοντας πλάκα, κάνει καλό στην υγεία. ( Αρκεί να είναι που και που και για την πλάκα του "θέματος".     )
     
  3. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Εγώ είμαι ψωνισμένη όλο το 24ωρο.... εδω θα κολλήσω;;;   
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ειλικρινής αν μη τι άλλο. Εγώ είπαμε, είμαι το Θεός. ( Μετά θα γράψω την διεύθυνση του ναού μου, για να πάτε να κάνετε σπονδές και θυσίες αμνοεριφίων χαχα ). Κάτι μου λέει, ότι ούτε το Νο 11 μ' αντιπροσωπεύει 100 %.
    Το κακό είναι, ότι μου χάλασε και το ξυπνητήρι και συνεχίζω να κοιμάμαι μ' ανοιχτά τα μάτια και να ονειρεύομαι το πόσο Τρισμέγιστος είμαι.
    Μάλλον γι' αυτό δεν μπορώ να σταυρώσω ούτε χνίπα, ότι τ' ονειρεύομαι, αφού στην πραγματικότητα - αυτολογοκρισία χαχα - ...     
     
  5. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Μπορω να επιβεβαιώσω πόσο Τρισμέγιστος είσαι και τρισδιαστατος μην σου πω   αφου απολαμβάνω να σε διαβάζω  
    Τώρα για τον ναό ναι να μας δώσεις διεύθυνση αλλα φρόντισε να με καλέσεις μέρα που δεν θα είμαι στον δικο μου ναό    
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Είμαι Τρισμέγιστος και τρισδιάστατος σαν χαλκομανία σε ψυγείο χαχα. Να είσαι καλά πάντως. Κι εσύ ναό? Εντάξει, εδώ δεν είναι πια forum αλλά εμπορικό κέντρο τετραγώνων.
    Εμαστε τόσες οι ψωνάρες μαζεμένες, που ένα super market δεν θα μας χώραγε όλους/ες χαχα...      
     
  7. διότι δεν ψάχνω
     
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Ήρθα και εγώ να πω λοιπόν την πραγματικότητα που είναι εμφανές νομίζω....
    Με παππού τρισμέγιστο θεό......
    Με την μια αδερφή θεά εκ Μυκόνου.. ...
    Με την άλλη την θεά την προβληματική.. .....
    Και με έναν μεγάλο αδερφό που ταλαντεύεται ανάμεσα στο ζόρι, την ειλικρίνεια, τα ψυχολογικά και τα ελαττώματα του και τελικά καταλήγει στο 10....εε πείτε μου εσείς λοιπόν το γιατί.. .....χαχαχ
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σε περίμενα εγγονάκι που του αρέσει η χαλαρωτική μουσική χαχα.
    Εσύ μάλλον πέραν της επιλογής 10 ( δεν γίνεται η οικογένεια να έχει στους κόλπους της ημίθεους ή θνητούς ) διαλέγεις και την 12.
    Δηλαδή " Γιατί δεν βρίσκω καμία, που να εκτιμά τα μουσικά μου γούστα " χαχα    
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2016
  10. folha

    folha deja vu

    Επειδή ήρθα δεύτερη  
    Αχ Αντζελίνα...
     
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Δεν τον έβρισκα γιατί δεν ήξερα τι ήθελα  
    Κι όταν έμαθα τι ήθελα... Ήρθε  
    Και τώρα είναι ΟΛΑ εδώ  
    ...the moon has turned to gold...
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    0) ή στραβός είν' ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε.
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2016