Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί δεν βρίσκω τον/την partner που θα ήθελα/μου ταιριάζει ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 19 Σεπτεμβρίου 2016.

?

Γιατί δεν βρίσκω τον/την partner που θα ήθελα/μου ταιριάζει ?

  1. 1) Γιατί δεν γουστάρω να ζορίζομαι στο παραμικρό

    6,9%
  2. 2) Γιατί με την ειλικρίνεια έχω πάρει διαζύγιο

    6,9%
  3. 3) Γιατί είμαι τίγκα στα ψυχολογικά ή στα "ψυχολογικά"

    34,5%
  4. 4) Γιατί έχω τόσα ελαττώματα/κουσούρια που δεν μ' αντέχω κι εγώ ο/η ίδιος/α

    17,2%
  5. 5) Γιατί ζητώ τον ουρανό με τ' άστρα και είμαι διατεθειμένος/η να δώσω ελάχιστα ή τίποτε

    6,9%
  6. 6) Γιατί είμαι παντρεμένος/η και κανείς/καμία δεν παίζει μαζί μου τον ρόλο της "καβάτζας"

    17,2%
  7. 7 ) Γιατί είμαι απλά δεσμευμένος/η και κανείς/καμία δεν παίζει μαζί μου τον ρόλο της "καβάτζας"

    3,4%
  8. 8) Γιατί ο εαυτός μου βρίσκεται ακόμη σε κάποιο γραφείο απολεσθέντων αντικειμένων

    17,2%
  9. 9) Γιατί έχω κάποιο αληθινά δύσκολο για την "αγορά" φετίχ

    13,8%
  10. 10 ) Γιατί είμαι πολύ έξυπνος/η, πολύ "θεός/α", πολύ κτλ κτλ για τον/την οποιονδήποτε

    41,4%
Multiple votes are allowed.
  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    12) .. γιατί δεν συνωμοτεί το γαμημένο το σύμπαν ...
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2016
  2. zoeleene

    zoeleene D̶̸̡̀͏įs̡t̵͞͏o̢̢̕ŗ͝t̨̢e̢͘͜͞͞d̴̸͜͝҉

    3 και 4. Τουτέστιν είμαι τόσο ανασφαλής που πολλές φορές βάζω τρικλοποδιά στον εαυτούλη μου.
    Και πολλές φορές επίσης παίζουν ρόλο και οι συγκυρίες. Άθλιο timing.  
     
  3. Οταν ελεγα εγω για το συμπαν και τις συνομωσιες του καποιοι πετουσαν αετο...τωρα σας τιμωρει ρειιι.

    @zoeleene get a hold of yourself!  



    Γενικως σ'αυτο τον τοπο χωριζομαστε σε αυτους που "μ@μ@νε και δερνουνε" και σ'αυτους που δεν πιστευουν στον εαυτο τους. Ρε ορματε ρε. Οσα αρπαξει ο πωπος μας. Αν ορμησεις το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα παρεις λιγοτερα απο αυτα που αξιζεις...εεε?
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εδώ σε βρίσκω ολόσωστο ( αν και στ' ορμάτε ρε, να υπάρχει κι ένα μέτρο και που και που λίγη σκέψη. Αν μη τι άλλο, για να μην "κλαίει/κλαίγεται" μετά κανείς. Και διαβάζοντας σε, μάλλον το σκέφτεσαι έτσι κι εσύ. ).

    * Εδώ κάτι για όλους, αν και η πλάκα που έκανα ανοίγοντας αυτό το νήμα, ίσως και κάπου να είναι χοντρή ( μα πιθανότατα να έχει και κάποια δόση αληθείας ).
    Αν το νήμα το έβαλα στην παρούσα ενότητα, κάποιος λόγος θα υπήρχε.
    Γι' αυτό εύχομαι να το πήρατε/να συνεχίστε να το παίρνετε "χαλαρά" και με την απαραίτητη διάθεση για χιούμορ.
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2016
  5. Δεν ειμαι σιγουρος οτι σε πιανω απολυτα πως το εννοεις αυτο. Προσωπικα, το πιστευω αυτο που γραφω για τα παντα. Ορματε στις χαρες της ζωης. Σε αυτα που εχουν αξια για τον καθενα. Χωρις φοβο (οσο αυτο ειναι δυνατον) αλλα ακομη κι αν υπαρχει φοβος...ορματε με παθος. Εεε και ναι μεσα σ'ολα εννοειται οτι και καποια χαζομαριτσα παραπανω θα πουμε και που και που θα κλαφτουμε για την αποτυχια μας και λιγο ασχημα θα νιωσουμε κλπ κλπ. Δεν υπαρχει αλλος τροπος.
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το πιασες μια χαρά...και λίγο....εκεί πήγαινε το μέτρο...Να μην παραγίνεται το "κακό" με ατελείωτες "κλάψες" ( και ότι εκείνες συνεπάγονται )  
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2016
  7. zoeleene

    zoeleene D̶̸̡̀͏įs̡t̵͞͏o̢̢̕ŗ͝t̨̢e̢͘͜͞͞d̴̸͜͝҉

    Κρυφή επιλογή νούμερο 12: με μάτιασε η γειτόνισσά μου.
     
  8. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. κάργιες γειτόνισσες ..
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Κρυφή επιλογή νούμερο 13,γιατί τον έχει βρει άλλη πριν από εμένα  

    Μην βαράτε  
     
  10. I do

    I do Ευ ζην

    Αγραφος νομος μοναχικων:
    "Οσο πιο καλα τα χεις με τον εαυτο σου,οσο πιο δυσκολα μασας (ενιοτε κ κουτοχορτο) τοσο πιο δυσκολα βρισκεις ταιρι"  
     
  11. KASEFI

    KASEFI New Member

    Το ισχυρότερο ένστικτο στον άνθρωπο είναι της αυτοσυντήρησης ...
    Αν έχεις πληγωθεί ... προσεχείς...!!!!
    Από κει ξεκινάνε και τα ψυχολογικά...
    Ο φόβος είναι σοβαρό αντικίνητρο!!!
    Το "ορμάτε..." μου κάνει λίγο σε "γιούρια"(!!!).......
    Μαζί σου όμως λίγο... (99%)it's a jungle out there!!!!
    Καλημέρα!!!!!!!!!
     
  12. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    "Έγινε ο κόσμος μια σταλιά, και πια δεν με χωράει" !