Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί δεν βρίσκω τον/την partner που θα ήθελα/μου ταιριάζει ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 19 Σεπτεμβρίου 2016.

?

Γιατί δεν βρίσκω τον/την partner που θα ήθελα/μου ταιριάζει ?

  1. 1) Γιατί δεν γουστάρω να ζορίζομαι στο παραμικρό

    6,9%
  2. 2) Γιατί με την ειλικρίνεια έχω πάρει διαζύγιο

    6,9%
  3. 3) Γιατί είμαι τίγκα στα ψυχολογικά ή στα "ψυχολογικά"

    34,5%
  4. 4) Γιατί έχω τόσα ελαττώματα/κουσούρια που δεν μ' αντέχω κι εγώ ο/η ίδιος/α

    17,2%
  5. 5) Γιατί ζητώ τον ουρανό με τ' άστρα και είμαι διατεθειμένος/η να δώσω ελάχιστα ή τίποτε

    6,9%
  6. 6) Γιατί είμαι παντρεμένος/η και κανείς/καμία δεν παίζει μαζί μου τον ρόλο της "καβάτζας"

    17,2%
  7. 7 ) Γιατί είμαι απλά δεσμευμένος/η και κανείς/καμία δεν παίζει μαζί μου τον ρόλο της "καβάτζας"

    3,4%
  8. 8) Γιατί ο εαυτός μου βρίσκεται ακόμη σε κάποιο γραφείο απολεσθέντων αντικειμένων

    17,2%
  9. 9) Γιατί έχω κάποιο αληθινά δύσκολο για την "αγορά" φετίχ

    13,8%
  10. 10 ) Γιατί είμαι πολύ έξυπνος/η, πολύ "θεός/α", πολύ κτλ κτλ για τον/την οποιονδήποτε

    41,4%
Multiple votes are allowed.
  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επειδή το "νήμα" μεταφέρθηκε απ' την ενότητα Bdsm humour στην ενότητα Σεξ και σχέσεις.
    Ξαναγράφω ότι το είχα ανοίξει με χιουμοριστική/σατυρική διάθεση. Κι εύχομαι έτσι να συνεχίσει - αν συνεχίσει -.
    Βέβαια, αν θέλετε να το πάρετε/να γράψετε στα σοβαρά, είστε πάντα ελεύθεροι/ες.  
     
  2. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τι έχει γίνει απο προχθές νήματα αλλάζουν ενότητες, like σε άλλα νήματα έφυγαν μηνύματα εξαφανίζονται .. ..τι παίζει? Βλέπω φαντάσματα....?
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν βλέπεις φαντάσματα εγγονάκι μου. Αλλά οι " μετακομίσεις " γίνονται γι' αρκετά περισσότερο καιρό. Μάλλον τις τελευταίες μέρες είναι πιο μαζικές.

    Εγώ πάντως δεν θα είχα κανένα πρόβλημα, αν όλα τα νήματα που είχα ανοίξει, μεταφέρονταν στην ενότητα humourε.
    Έτσι κι αλλιώς όλα για γέλια ήταν ή για γέλια κατέληξαν χαχα. Ως προς τα likeσε, την γνώμη μου ότι θα ήταν καλύτερο αν" εξαφανίζοντουσαν " σαν δυνατότητα καθώς και να περνούσε σφουγγάρι και στα ήδη υπάρχοντα, την έχω εκφράσει προ πολλού.
    Αφού μάλλον αρκετοί/ες τους παρά δίνουν σημασία.
    Αλλά, εγώ εδώ φιλοξενούμενος είμαι, το σπιτάκι ας "τρέξει", όπως θα γούσταρε ο ιδιοκτήτης του.

    Τεσπα, θα ήθελα να ξαναγράψω κάτι on topicε, αλλά έχω στερέψει από μαλθακίες ( απίστευτο κι όμως έγινε κι αυτό χαχα ).   
     
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Και πως θα σου κάνω like αγαπημένε μου πώς?
    Οσο για την φιλοξενία έχεις ένα δίκιο...έτσι είναι αφού κάπου διάβασα και το μότο που δεν έφυγε ποτέ απο το μυαλό μας το ότι "δικό μου είναι του βάζω φωτιά και το καίω" το αναφέρω με χιουμοριστική διάθεση μην παρεξηγηθώ...... πάλι ....χαχαχαχαχ
    Λατρεμένε δηλώνω απο αυτούς που δεν ζουν απο ή με τα likes....
    Τους φιλοξενούμενους χαιρετισμούς μου...καλημέρα...
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καρδούλα μου εσύ ( χαχαχα ), σ' ευχαριστώ για την σκέψη, μου αρκεί. Άφηνε μου που και που δυο λόγια και είναι καλύτερο από χίλια likeσε.
    Να γιατί δεν βρίσκω την παρτενέρ που μου ταιριάζει, γαμώτο είναι άντρας και δεν είναι του σεχουαλικού μου γούστου.
    Μη αναφερόμενη επιλογή νούμερο 247, είναι ο @kostas master, του τα "ρίχνω" ανελέητα και δεν μου κάθεται ( όπως και αρνείται να κάνει αλλαγή φύλου, για να κάνουμε χωριό ) χαχα...  
     
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αυτά μου λές και με πιάνει η υγρασία μου.....χαχαχα
    Υ.γ.Για σένα αλλάζω και πλανήτη φώς μου....χαχαχ
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Νταξ, με τέτοιες δηλώσεις που έκανες, έκλεισα σαν άντρας/γυναίκα/βαζάκι με φυστικοβούτυρο/μελανοδοχείο/τα πάντα όλα χαχα...   
     
  8. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Το 10 φυσικα