Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατι αυτος ο δισταγμος;;;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 17 Μαϊου 2006.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Αμαζόνα,
    δεν αναλογίστηκες ότι υπάρχει και το αξιοπερίεργο, πλην πλειοψηφικό, είδος της "αγάμητης πουτάνας";
    Δεν έχεις περάσει, ασπαίρουσα αρνησίκοσμη, από το Κολωνάκι;
     
    Last edited: 23 Μαϊου 2006
  2. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Mε το συμπάθειο...!! αλλα ουτε σε άντρα που θα έβαζε τέτοια αγγελία θα απαντούσα εγω δεν πα να είχα 7 χρονια μοναξιά και αγαμία και μοναξιά!!!

    Ελατε τωρα!! χαθηκαν οι πιο διπλωματικοί τρόποι? Μια γυναίκα μπορεί εύκολα στις μέρες μας να εμφανιστει 'διαθέσιμη' αν θέλει πραγματικά και να προσελκύσει το ενδιαφέρον . Ακόμη και ιντερνετικώς (στην έσχατη) . Δεν ειναι αναγκη να βαλει αγγελία.. αρκει ν'αφήσει "το αρρωμά της και τα ίχνη των χειλιών της σε αποτύπομα απο κραγιον.... "

    Υπάρχουν τρόποι για όλους!!!
     
  3. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Γειά στο στόμα σου βρε Mpslave!!!  
    Ότι ετοιμαζόμουν να ψάξω στο National Geographic για φωτογραφίες με το πως προσελκύουν τα θηλυκά τα αρσενικά ζωάκια. λολ
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Βάνω αγγελία:
    "Νέος 73 ετών, δύσμορφος, φαφούτης και δυσώδης, ζητεί καλλίγραμες νέες 20-25 ετών, για να τις πλακώσει στις σφαλιάρες δωρεάν και ό,τι ήθελε προκύψει. Σεξ αποκλείεται".
    Ευελπιστώ πως θα υπάρξει τεραστία ανταπόκριση.
     
  5. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor


    Απογοητεύομαι απο την έλλειψη πρωτοτυπίας  
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Είναι αλήθεια πως με στεναχώρησες.
    Έβγαλες πάλι στον αφρό το χαρακτηριστικό των αγγελιών μου: αφόρητη κοινοτοπία.
    Και για να ομιλήσουμε από επικοινωνιακή σκοπιά, σοβαρότερα.
    Υπάρχουν δυο σίγουρες οδοί προς την αποτυχία:
    Πρώτη είναι οι αγγελίες: Αρκετοί εδώ έχουν γνωριστεί και έχουν κάνει φιλίες. Κάποιοι συνήψαν σχέσεις. Ή έστω επιδόθηκαν σε απλές - και σύνθετες - ερωτοπραξίες.
    Σχεδόν κανείς με τη μέθοδο της αγγελιοθέτησης - που είναι πρόσφορη μόνο για επαγγελματίες με τιμοκατάλογο (απαγορευμένους ενταύθα).
    Δεύτερη είναι τα γελοία ψευδώνυμα, τύπου MasterKarapsolis_Patra και τα παρόμοια. Ειδικά η αναφορά σε τοπωνύμια ή σε σεξουαλικές ικανότητες αποκλείει κάθε δυνατότητα προσέγγισης.
     
  7. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    AΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΣ DOLMANCE:

    Κύριε, είμαι 22 ετών καλλίγραμμη παρθένος. Την παρθενίαν μου την κρατώ μετά πολύ κόπου , δώρο πολύτιμο για κεινον που θα με νυμφεμθεί! Έχω λευκή σάρκα τραγανή σαν τα λευκόσαρκα ροδάκινα, χείλη γεμάτα και φιλήδονα που υπόσχονται όλες τις ακόλαστες φαντασιώσεις σας κι ακόμα περισσότερες. Το σμιλευτό κορμί μου μυρίζει ρόδα και ανθούς της άνοιξης. Οπίσθια τέλεια στρογγυλεμένα σαν από χέρι του πιο ερωτύλου Θείου καλλιτέχνη- γλύπτη που απλά φύσηξε τον πηλό και του δώσε ζωή...σφρυγιλάδα και πρόκληση. Τα στήθη μου στητά στρογγυλά με δυο ρόγες σαν αγριοκέρασα κόκκινες μοιάζουν έτοιμες να στάξουν αίμα...και κοιτούν τον ουρανό περιπαικτικά. Ποδιά μακριά καλλίγραμμα προκαλούν το βλέμμα σας σε ένα ατελείωτο ηδονικό ταξίδι από τα καραμελενια δάχτυλα μέχρι εκεί που το σγουρό τριχωτό τριγωνάκι μου κόβει την ανάσα σας....
    Κύριε σας εκλιπαρώ..η περιγραφή σας ξεσήκωσε τις αισθήσεις μου. Τα πιο μυστικά και βαθιά μαζοχιστικά μου ένστικτα επαναστάτησαν . Το στήθος μου φούσκωσε προς αναζήτηση του πόθου που Σεις μου προκαλέσατε. Τι τέλειος συνδυασμός Κύριε... γέρος , φαφούτης... σφαλιάρες και...σεξ όχι!! Σας εκλιπαρώ γονυπετής... πάρτε με δική Σας! Θα σας φτιάχνω το τίλιο σας και ότι άλλο θέλετε...μόνο πάρτε με!!!!



    ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΣ carissa (Aπο 22 χρονη):

    Αγαπητή δεσποινίς (ή κυρία), φοβούμαι ότι δεν έχετε την παραμικρή ιδέα των ηδονών που προσφέρει ένας τέτοιος Άντρας σε ένα θήλυ s/m !!! Απορώ!!! Δεν κατανοείτε το μέγεθος της καύλας που μαζοχιστικά προσφέρει να ανήκεις σε ένα σιχαμερό και φαφούτικο γερούνδιο?? Τον εξευτελισμό… την τιμωρία? Και την αφόρητη ανεκπλήρωτη κάψα που δεν πρόκειται να ικανοποιήσει ουδέποτε !!! (μιας και ξεκαθαρίζει : σεξ αποκλείεται)
    Απορώ… πως λέτε απλά κοινότυπο αυτό το «δώρο εξ’ουρανού» για μια μαζοχίστρια σκλάβα….(δέρνει κιόλας…!!!!)


    ------------------
    MPslave >>>> loooooooooooooooooool
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Κάτι ανορθώθηκε, με τόσο πάθος που εκφράζεστε, δέσποινα της υποταγής. Αλλά δεν το βρίσκω, επί του παρόντος. Το αισθάνομαι όμως. Θα σας ενημερώσω για τους καρπούς της έρευνας μου.
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Σας απολαμβάνω πολύ MPslave και Dolmance και σας ευχαριστώ γι αυτό <χαμόγελο>

    ΜΡslave, αν ποτέ θελήσω να απαντήσω σε αγγελία θα με βοηθήσεις σε παρακαλώ;

    Το όλο ζήτημα ανάγεται σε ένα απλό και άλυτο θέμα Φ/φίλοι - μέλη του φόρουμ τούτου.

    Έχουμε ξεμάθει να ερωτοτροπούμε, ως κοινωνία.
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατι αυτος ο δισταγμος;;;;;

    Πες εσυ το ναι και εγω ερχομαι με ανθοδεσμη και σοκολατακια....!!!      
     
  11. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    xaxa αγαπητε Κits με βαραίνουν καποια χρονάκια πέραν των 22 και λολ κάποια κιλάκια. Οσο για την παρθενία...δεν το συζητώ!!!! λολ

    Τender μου αγαπητή, βρες εσύ την ενδιαφέρουσα αγγελία και σου υποσχομαι να γράψουμε μαζί το πιο περιζήτητο κείμενο-απάντηση!!

    Οσο για τον Dolmance ...μα πειτε μου? Ποια θα μπορούσε να του αντισταθει? χαχαχα


    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    ευπειθώς αναφερω MPslave ερωτευμένη και πιστή υποτακτική του Λατρεμένου μου Αφέντη!!  

    (για να μην ξεχνιόμαστε κιόλας!!! Τον ευχαριστώ που έχει και μπορείι και κατανοεί το χιουμορ μου)
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατι αυτος ο δισταγμος;;;;;

    Φτουυυ..... παλι αργησα!!!